WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
M
 

SilverTree Equity i Perwyn nowymi właścicielami Salesmanago

M Wto Lis 30, 2021 5:44 pm

Pracowałem ponad rok na Salesmanago - to zaskoczenie, że ta firma jeszcze funkcjonuje. Około 60% funkcji aplikacji nie działa poprawnie, pojawiają się errory, a zawsze i wszędzie wymówką jest to, że "IT sprawdza problem i naprawia". Ich IT może sprawdzać i naprawiać pół roku - ale nikt tego nie naprawia. Samo UX aplikacji jest żywcem wyrwane z najgorszym wzorców SAP-a i Lotusa, to jakiś mix. lat 2015 i 2001 roku. Ceny są za to wysokie, co wzbudza zaufanie, że mamy profesjonalne narzędzie.
Awatar użytkownika
maja
 

Re: SilverTree Equity i Perwyn nowymi właścicielami Salesmanago

maja Wto Lis 30, 2021 6:08 pm

"M" napisał(a): Pracowałem ponad rok na Salesmanago - to zaskoczenie, że ta firma jeszcze funkcjonuje. Około 60% funkcji aplikacji nie działa poprawnie, pojawiają się errory, a zawsze i wszędzie wymówką jest to, że "IT sprawdza problem i naprawia". Ich IT może sprawdzać i naprawiać pół roku - ale nikt tego nie naprawia. Samo UX aplikacji jest żywcem wyrwane z najgorszym wzorców SAP-a i Lotusa, to jakiś mix. lat 2015 i 2001 roku. Ceny są za to wysokie, co wzbudza zaufanie, że mamy profesjonalne narzędzie.
Błążewicz zaraz bedzie zgłaszał ten komentarz, wiec róbcie screeny :D Ech Grzesiu... ty żenujący pajacu
Awatar użytkownika
krakowiak
 

Re: SilverTree Equity i Perwyn nowymi właścicielami Salesmanago

krakowiak Śro Gru 01, 2021 3:10 pm

Ale o czym jest ten news? przecież Brzoska od lat, przez spółki zależne wykupił po cichu Salesmanago, więc teraz kto komu sprzedał to SM, skoro w tym newsie jest info "Tim Weller (prezes Trustpilot), Rafał Brzoska (założyciel i prezes zarządu Inpost) oraz Jean-Philippe Baert,. Cała trójka dołączy do rady nadzorczej spółki". Czyli co Brzoska zalegalizował bycie właścicielem Salesmanago i przez fundusz sam od siebie odkupił spółkę?
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość