[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sister Cities kończy współpracę z Radiem 357. Sołtys: umawialiśmy się na muzykę, nie publicystykę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tyzjusz

Sister Cities kończy współpracę z Radiem 357. Sołtys: umawialiśmy się na muzykę, nie publicystykę

Tyzjusz Czw Lut 18, 2021 7:19 am

Dlatego 357 nie będzie moim radiem. Jak chcę posłuchać samej muzyki, włączam streaming. Od stacji radiowej oczekuję dodatkowo jakiejś myśli, jakiejś debaty o nurtujących nas problemach. To nie oznacza, że rozgłośnią musi opowiadać się po którejś ze stron. Wystarczy obiektywna, rzetelna dziennika
Awatar użytkownika
Tyzjusz - pełna wypowiedź

Re: Sister Cities kończy współpracę z Radiem 357. Sołtys: umawialiśmy się na muzykę, nie publicystykę

Tyzjusz - pełna wypowiedź Czw Lut 18, 2021 7:23 am

Dlatego 357 nie będzie moim radiem. Jak chcę posłuchać samej muzyki, włączam streaming. Od stacji radiowej oczekuję dodatkowo jakiejś myśli, jakiejś debaty o nurtujących nas problemach. To nie oznacza, że rozgłośnia musi opowiadać się po którejś ze stron. Wystarczy obiektywna, rzetelna dziennikarska robota. Radio musi uczestniczyć w życiu słuchaczy, poruszać problemy, bo dziś już sama muzyka nie wystarczy.
Awatar użytkownika
Dariusz

Re: Sister Cities kończy współpracę z Radiem 357. Sołtys: umawialiśmy się na muzykę, nie publicystykę

Dariusz Czw Lut 18, 2021 8:12 am

"Tyzjusz" napisał(a): Dlatego 357 nie będzie moim radiem. Jak chcę posłuchać samej muzyki, włączam streaming. Od stacji radiowej oczekuję dodatkowo jakiejś myśli, jakiejś debaty o nurtujących nas problemach. To nie oznacza, że rozgłośnią musi opowiadać się po którejś ze stron. Wystarczy obiektywna, rzetelna dziennika

Przecież jest publicystyka w 357 - o 12-tej, oraz w pasmach popołudniowych i wieczornych. Jeżeli strony umówiły się na audycję muzyczną w paśmie muzycznym, to autorzy nie mogą burzyć ramówki i przysyłać dowolny materiał, bo tak im pasuje. Moim zdaniem strata będzie znikoma, bo autorzy prezentowali bardzo niski poziom.
Awatar użytkownika
językoznawca

językoznawca Czw Lut 18, 2021 8:37 am

"w jak najbardziej empatyczny i łagodny sposób przeprowadzić przez doświadczenie terminacji niechcianej ciąży"
Oscar, Nobel i wszelkie ordery za mistrzowski poziom eufemizmu!
Awatar użytkownika
zgred

zgred Czw Lut 18, 2021 8:45 am

Publicystyka jest od poniedziałku do czwartku o 12, 15 i 21 jeżeli Pan nie zauważył. A słuchał Pan audycji Sister Cities. Ja tak, wszystkich. Mam wiele zastrzeżeń do ich sposobu prowadzenia. I nie chodzi o tego kogo zapraszali i jakie tematy poruszali. Po pierwsze heheszki Pani Mery. Dwa brak przetłumaczenia czytanego fragmentu książki. Trzy słabe przygotowanie merytoryczne do prowadzenia audycji o sytuacji w Stanach. Cztery posługiwanie się sloganami, jak z nagłówków artykułów na portalach internetowych. Pięć używanie bardzo ubogiego i potocznego języka. Audycje bez dynamiki, nudna.
Awatar użytkownika
zgred

zgred Czw Lut 18, 2021 9:02 am

W sumie to dobrze, że ta audycja została zdjęta z anteny. Mam wiele zastrzeżeń do sposobu jej prowadzenia. I nie chodzi o tego kogo zapraszali i jakie tematy poruszali. Po pierwsze heheszki Pani Mery. Dwa - brak przetłumaczenia czytanego fragmentu książki. Trzy - słabe przygotowanie merytoryczne do prowadzenia audycji o sytuacji w Stanach. Cztery - posługiwanie się sloganami, jak z nagłówków artykułów na portalach internetowych. Pięć używanie bardzo ubogiego i potocznego języka. Audycje bez dynamiki, nudne. A publicystyka w Radiu 357 jest od poniedziałku do czwartku o 12, 15 i 21. I jeszcze cytata z Pana Antoniego z wywiadu na Onecie "Są wśród nich osoby przekonane, że za 10 zł miesięcznie wykupują sobie prawo do decydowania o tym, co zostanie wyemitowane na antenie radia". Dla Pana Antoniego jak ktoś płaci 10 zł to nie ma prawa się wypowiedzieć i wyrazić swojego zdania. Błąd na tym, to polega. I jeszcze jedno dla kogoś 10 zł to relatywnie więcej niż dla innego 100 zł. Wreszcie połowa miesięcznych wpłat pochodzi od Patronów z progów 10 i 20.
Awatar użytkownika
doska

doska Czw Lut 18, 2021 9:12 am

No, no, fajne metody....to juz chyba taka "tradycja" (?) bo niby skad maja brac przyklad radio 357 ?
Awatar użytkownika
marek

marek Czw Lut 18, 2021 9:12 am

Odeszli z Trójki, bo rzekomo cenzura. Teraz sami cenzurują. Rewolucja pożarła swoje dzieci? Nie, to dzieci zżarły ideały rewolucji.
Awatar użytkownika
andrzej welna

andrzej welna Czw Lut 18, 2021 9:12 am

Para prowadzących twierdzi, że stacja wiedziała doskonale o charakterze, gościach i formule audycji, w co wierzę. W końcu radio ma jakiegoś naczelnego, który akceptuje kto, co i w jakiej formie pojawia się na antenie. Czytam w komentarzach, że audycja była poniżej poziomu stacji. Trudno mi sobie to wyobrazić, bo poziomem 357 jest wszędobylska nuda, a najczęściej pojawiającymi się słowami na antenie z ust prowadzących w stronę słuchaczy są „jesteście państwo wspaniali/ niesamowici” Mary i Antoni to wyrazista i barwna para o skrystalizowanych poglądach politycznych. Słowa Sołtysa to zwykła ściema wypowiadana w strachu przed odpływem kilku składkowiczów zrzucających się na stację po dychę z drobnych. W Trójce cenzurował ich zarząd, tu cenzuruje ich Janusz z przelewem 10pln/miesiąc 🙂
Awatar użytkownika
anna wajda

anna wajda Czw Lut 18, 2021 9:13 am

No i dobrze. Niech sobie w Berlinie robią publistykę jak nie potrafią muzy puszczać.
Awatar użytkownika
mucha

mucha Czw Lut 18, 2021 9:13 am

Ta audycja była słaba - od pierwszego odcinka nie zyskała uznania wśród większości słuchaczy. Wystarczy przejrzeć komentarze po emisji. To są artyści, a nie specjaliści od publicystyki.
Awatar użytkownika
rav

rav Czw Lut 18, 2021 9:13 am

Dla jedynie słusznych, nowoczesnych poglądów jest RNŚ. To od początku miało być radio bez wtłaczania ideologii.
Czego nie rozumiecie?
Awatar użytkownika
lichwa

lichwa Czw Lut 18, 2021 9:13 am

Audycja była od początku po prostu słaba (choć na początku ich broniłem, bo zapowiadaną tematykę uważałem za ciekawą, z potencjałem). Niestety słuchaliśmy głównie tego jak fajni są prowadzący i jakie mają mądrości do zaproponowania.
Pierwsza duża wpadka to audycja z Grossem, kompletnie oderwana od tego czego spodziewali się słuchacze, dodatkowo z irytującym zacięciem prowadzących.
A teraz zamiast muzyki i kultury, jak to ładnie określił jeden słuchacz, "rozmowy o terminacji przy kolacji".
Awatar użytkownika
michał guzek

michał guzek Czw Lut 18, 2021 9:14 am

Audycja zebrała negatywne oceny i spadła...
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Lut 18, 2021 9:14 am

Trojkowi pogrobowcy w cyfrowym świecie XXI wieku próbują działać wg reguł z połowy XX wieku... Hmmm? Czy to na dłuższą metę się obroni? Mam spore obawy, że może nie być to takie łatwe.
Oczywiście obu stacjom kibicuję, choć obie kopiują formułę, która dla mnie wypaliła się lata temu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości