WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Skandal w Trójce może być największą katastrofą wizerunkową roku. Stacja szybciej straci słuchaczy niż reklamy (opinie)

Marcin Śro Maj 20, 2020 6:33 am

Zobaczcie teraz kto został w trójce - nikt, kto by tej władzy przeszkadzal.
Przecież o to PiSowi chodziło cały czas. Nie musieli ich zwalniać, sami odeszli.
Trojka to zgliszcza i wspomnienia. Nawet Emilewicz mowila, ze te wspomnienia ma.
Taka piękna katastrofa
Awatar użytkownika
Misiu

Re: Skandal w Trójce może być największą katastrofą wizerunkową roku. Stacja szybciej straci słuchaczy niż reklamy (opinie)

Misiu Śro Maj 20, 2020 6:37 am

Orleny z obajtkiem na czele i inne państwowe molochy dosypia trochę kasy.
Plus farmaceutyczne firmy wczoraj słyszałem jeden blok reklamowy-na 6 reklam, 5 to były reklamy firm farmaceutycznych. Od razu poczułem się gorzej.
Mój siostrzeniec z Niemiec kiedy zapytał mnie, czy u nas wszyscy są chorzy, bo ciagle reklamy leków słyszy
Awatar użytkownika
Janusz Kołalski

Re: Skandal w Trójce może być największą katastrofą wizerunkową roku. Stacja szybciej straci słuchaczy niż reklamy (opinie)

Janusz Kołalski Śro Maj 20, 2020 7:16 am

"Trójka z tego kryzysu może się jednak podnieść, bo to silna i kultowa marka"

Nigdy przy pismentach, nie ma co do tego większych wątpliwości
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Śro Maj 20, 2020 7:17 am

Godzina 7:08 blok reklamowy - pierwszy spot- media expert (ciekawe, ze nachalność tych reklam w radiu, czy ich ilość w mieście na bilbordach powoduje, ze ta sieć omijam z daleka), potem 3 różne reklamy leków, wszystkie aflofarmu (tez omijane przeze mnie w aptekach)
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Maj 20, 2020 7:20 am

@Marcin. Zapomniałeś o Stelmachu i Baronie. Jeszcze są Ptaszyn, Klatt, Łodej, Łukawski,. Zaleśna, Pawlak Jola, niestety Wyżga, Semka i Lisicki oraz Helen i Gorazdowski, Owczarkowie, Kaczkowscy.
Awatar użytkownika
Czyli im sie może nie udać tych 80zł w roku ZDOBYĆ?

Czyli im sie może nie udać tych 80zł w roku ZDOBYĆ? Śro Maj 20, 2020 7:31 am

Takie zarządzanie... Gościu bez rodziny, konta (oszczedności) i prawka... TYLU trzyma za "r..j"".
A gołym okiem widać ze im sie nie spina budżet.

Ja 4lata temu skasowałem 3rojke z listy stacji - nie mogłem porankowych expertów słuchać - a żyłem z Tym radiem 30 ponad lat.
Teraz są internety - BBC1... cały swiat otworem 43 000 w tym różnych podzielonych na gatunki stacji bez reklam... bez sieczki politycznej.
Awatar użytkownika
słuchaczka

słuchaczka Śro Maj 20, 2020 7:47 am

A ja właśnie z przyjemnością wróciłam do zdekomunizowanej Trójki:)
Awatar użytkownika
Anna49

Anna49 Śro Maj 20, 2020 8:01 am

Trójki słucha może 4% I to nie sa wyborcy PIS. Ja 50 latka radia słuchałam 15 lat temu. A moja 30 letnia córka nie wie wie co to radio a taki Mann to jej się z pisarzem kojarzy! Grzejecie przegrzany temat.
Awatar użytkownika
Czasy się zmieniają.

Czasy się zmieniają. Śro Maj 20, 2020 8:10 am

"Anna49" napisał(a): Trójki słucha może 4% I to nie sa wyborcy PIS. Ja 50 latka radia słuchałam 15 lat temu. A moja 30 letnia córka nie wie wie co to radio a taki Mann to jej się z pisarzem kojarzy! Grzejecie przegrzany temat.
Co racja co racja. Moja córka słucha k-pop i hip-pop (lat 19) w necie a trójka, w ogóle radio to jakiś średniowiecze.
Awatar użytkownika
Vito

Vito Śro Maj 20, 2020 8:12 am

Radio dla dziadków nie może się utrzymać, niestety przyszłość radia analogowego nie istnieje, Mann musi zgasić światło i zejść do grobu.
Awatar użytkownika
Konsekwentnie

Konsekwentnie Śro Maj 20, 2020 8:26 am

Jak widzę po komentarzach, to trole wstają do roboty o 8:00. Zaczyna się od Anna49...
Awatar użytkownika
Wroc

Wroc Śro Maj 20, 2020 8:27 am

Jedno mnie tylko zastanawia- taka afera wychodzi akurat w przededniu uruchomienia Nowego radia pod skrzydłami p. Jethon, która za pewne przygarnie chętnie p. Niedźwieckiego czy p. Kydrynskiego. A przy okazji, można trochę temu "PiS" dokopać na odejściu. Niewielu przecież zakłada możliwość manipulacji z wynikiem. P. S. Czy piosenka Kazika jest na tyle dobra muzycznie, że faktycznie zasługuje na I miejsce???
Awatar użytkownika
polo

polo Śro Maj 20, 2020 8:29 am

Skandal to ustawianie listy i cały sztuczny szum
Awatar użytkownika
Mustang GT-500

Mustang GT-500 Śro Maj 20, 2020 8:32 am

"polo" napisał(a): Skandal to ustawianie listy i cały sztuczny szum

Ciebie ustawia, ksiądz z ambony i żoliborski gonomon u dwa
Awatar użytkownika
SuperSonic

SuperSonic Śro Maj 20, 2020 8:49 am

Czy piosenka Kazika jest na tyle dobra muzycznie, że faktycznie zasługuje na I miejsce???

A co to ma do rzeczy , z choinki się urwałeś ?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości