Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

Skarbonka w Orange

Sieć komórkowa Orange uruchomił dla klientów prepaid usługę Skarbonka. Od 4 maja od każdego doładowania, ekstra 5 proc. jego wartości może trafić do skarbonki, którą należy wcześniej aktywować.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Skarbonka w Orange

Post Ewelina » Czw Maj 06, 2010 4:28 pm

aktywowałam sobie tą usługe ale tak naprawde nic z tego nie rozumiem. gdy np. doładuje konto za 25 zł i dostane jakies tam 5 proc extra czyli 1,25 . to bede musiała doładowac 4 razy po 25 zł zeby uzbierac to minimum 5 zł i jak juz to uzbieram po 4 doładowaniach to jak oni mi dadzą to 5 zł ?
Ewelina

Skarbonka w Orange

Przeczytaj cały artykuł »

Re: Skarbonka w Orange

Post monia1990 » Nie Maj 16, 2010 5:47 pm

trzeba miec minimum 5 zl w ten skarbonce zeby przelac na konto glowne:)
monia1990

Post Martyna » Pon Sty 17, 2011 11:09 pm

Chodzi o to że z każdego doładowanie zabierają ileś procent kwoty i wrzucają to do skarbonki i gdy nie będziesz miał nic na kącie to sobie możesz przelać . Najmniejsza kwota jaką można przelać z skarbonki na twoje konto główny jest 5 zł.
Jak twoja skarbonka przekroczy 5 zł np. 5.25,6.25... no to spokojnie możesz sobie przelewać.
Martyna

Post Pola » Śro Lip 27, 2011 10:39 pm

Ja jakos jak doładuje konto za 5zl to mam 50gr juz i mi sie uzbieralo i mialam juz 10zl i to jest wazne do 2013 roku oplaca sie:)
Pola

Post agnieszka » Pon Sty 02, 2012 1:42 pm

Cześć. 2dni temu wybrałam ze skarbonki pieniądze, a dokładniej 10zł. Oczywiście przysłali komunikat, że pieniądze zostały wybrane i że zostało mi tyle i tyle. Od tego czasu kilka razy dziennie przysyłają mi tego samego smsa( z datą i godziną wybrania pieniędzy). Co mam teraz zrobić? To już jest wkurzające;(
agnieszka

Post rpiw » Czw Mar 15, 2012 4:59 pm

zmień operatora
rpiw

Post zyga » Pon Maj 21, 2012 4:52 pm

aktywowalem sobie ta usluge i mam uzbierane juz troche kasy ale jest problem jak ja wykorzystac bo nie wiem jakiej tresci wyslac esemesa i na jaki numer moze ktos podpowie
zyga

Post JANuszewski123 » Wto Mar 12, 2013 10:31 pm

UWAGA..tlustym drukiem pisza by uaktywnic lub pobrac pieniadze ze skarbonki a tak napraWDE je stracicie (sprytnie to sobie wymyslili w ORANGE) :(
JANuszewski123

Post jaro » Nie Cze 29, 2014 11:26 am

Do JANuszewski- piszesz bzdury i kłamiesz! Nic nie tracicie od lat korzystam i jest ok. Fajna sprawa.
jaro

Post jaro » Nie Cze 29, 2014 11:35 am

Do Martyna- dlaczego wprowadzasz w błąd ludzi? Nic nie zabierają!!!! Dają za każde doładowanie 5% tej kwoty ale nie z twojego konta do skarbonki z której pobierasz sobie jak uzbierasz minimum 5zł na swoje konto i jest to traktowane jako premia a nie zabieranie kasy. Działa i nie ma oszustwa. Pozdrawiam
jaro

Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje tygodnia

Gorace dyskusje miesiaca