WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
No nick

Re: Sklepy nie będą mogły być otwarte w niedziele jako placówki pocztowe? Sejm uchwalił ustawę uszczelniającą zakaz handlu

No nick Śro Wrz 29, 2021 1:05 am

Ktoś, kto uczy się żeby być lekarzem musi wiedzieć, że będzie pracował w niedzielę. Gdy idę do pracy na stacji benzynowej wiem, że w niedzielę będę w pracy itd. Sklepy mają być w niedzielę ZAMKNIETE. Mam dzieci, męża i tylko w niedzielę jesteśmy razem. Czy to tak trudno pojąć? Że chce mieć spokojny dzień z rodziną? Czy Wy nie macie rodzin i serc? Ludzie....Co tak pilnie potrzebujecie w niedzielę kupić czego w sobotę do godziny 22 nie kupicie?
Awatar użytkownika
No nick

Re: Sklepy nie będą mogły być otwarte w niedziele jako placówki pocztowe? Sejm uchwalił ustawę uszczelniającą zakaz handlu

No nick Śro Wrz 29, 2021 1:05 am

Ktoś, kto uczy się żeby być lekarzem musi wiedzieć, że będzie pracował w niedzielę. Gdy idę do pracy na stacji benzynowej wiem, że w niedzielę będę w pracy itd. Sklepy mają być w niedzielę ZAMKNIETE. Mam dzieci, męża i tylko w niedzielę jesteśmy razem. Czy to tak trudno pojąć? Że chce mieć spokojny dzień z rodziną? Czy Wy nie macie rodzin i serc? Ludzie....Co tak pilnie potrzebujecie w niedzielę kupić czego w sobotę do godziny 22 nie kupicie?
Awatar użytkownika
Ja

Ja Nie Paź 24, 2021 12:00 am

Proponuję otwórzmy urzędy w niedzielę osoby pracujące w handlu nie mają jak załatwić sprawę urzędowych.Jako placówki pocztowe urzędy również mogą działać.
Awatar użytkownika
Ja

Proponuję otwórzmy urzędy w niedzielę osoby pracujące w handlu nie mają jak załatwić sprawę urzędowych.Jako placówki pocztowe urzędy również mogą działać.
Awatar użytkownika
Ja

Awatar użytkownika
Kiki

Kiki Śro Lis 17, 2021 8:07 pm

Otwórzmy poczty, wkoncu oni powinni być otwarci na pierwszym planie, pozatym serio 6 dni od 6-22 nie da się zrobić zakupów? A o szacunku do sprzedawców nie wspomnę, traktuje się ich jak popychadło i wieczne rozstrzenia, szacunek to podstawa......... W dzisiejszym świecie tego brakuje
Awatar użytkownika
aaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaa Wto Gru 14, 2021 6:04 am

Tak, to proszę zamknąć stacje benzynowe!!!
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości