WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Słuchacze Trójki przeciw „obniżaniu standardów publicystyki”. Lisicki: za „odpieprzcie się” odpowiada Czarnecki

Maciej konserwatywny Pon Sie 01, 2016 12:31 am

Kiedy Trójka wiele razy puszczała piosenki z wulgaryzmami w tekstach (na przykład piosenki Kazika Staszewskiego z wyrazami dużo mocniejszymi niż mimo wszystko dość łagodne "odpieprzcie się"), jakoś to nie przeszkadzało tym nawiedzonym fanatycznym słuchaczom i nie narzekali na zaburzenie misji kulturotwórczej w Trójce. :lol: A kiedy gość audycji powiedział "Odpieprzcie się", a prowadzący później TYLKO ZACYTOWAŁ JEGO SŁOWA, to już wielkie oburzenie! :lol: No cóż, fanatykom na Facebooku chodzi przecież tylko o to, żeby za wszelką cenę dokopać "złemu" Lisickiemu. :D Typowo lewackie zachowanie...
Awatar użytkownika
edek

Re: Słuchacze Trójki przeciw „obniżaniu standardów publicystyki”. Lisicki: za „odpieprzcie się” odpowiada Czarnecki

edek Pon Sie 01, 2016 1:35 am

Czas na całkiem nową Trójkę. Czas na młodych dziennikarzy, niezblazowanych tekstami o jakiejś "wyjątkowej" trójce...
Awatar użytkownika
edek

Re: Słuchacze Trójki przeciw „obniżaniu standardów publicystyki”. Lisicki: za „odpieprzcie się” odpowiada Czarnecki

edek Pon Sie 01, 2016 1:37 am

Wystarczy już tego nieustannego sabotowania decyzji właściciela. Nie podoba się to niech se założą radio internetowe.
Awatar użytkownika
blabla

blabla Pon Sie 01, 2016 1:37 am

Żenująca inicjatywa tzw. trójkowiczów. Pytam- kto z dziennikarzyn 3-ki może równać się kulturze ,wiedzy i obycia z p. Pawłem Lisickim
Awatar użytkownika
z obory

z obory Pon Sie 01, 2016 4:16 am

Popieram Żond i Partię w tem zakresie rze seweryn dał władze Samoobronie i una żondzi!
Awatar użytkownika
Dziunia

Dziunia Pon Sie 01, 2016 5:48 am

Problem w tym, co autor miał na myśli. Azaliż Czarnecki posługując się tym zwrotem wywodził go od słów "pieprzyć coś" ( niewinne) czy "pieprzyć kogoś". Inaczej: "pieprzna zupa" nie gorszy, pieprzny kawał bywa, że tak. Tu chodzi wyraźnie o przypieprzenie Lisickiemu, który w Trójce smakuje jak wspomniana zupa (powoduje grymas).
Awatar użytkownika
Grzegorz konserwatywny

Grzegorz konserwatywny Pon Sie 01, 2016 6:53 am

Jak komuś nie pasują audycje Lisickiego w Trójce, zawsze można zmienić stację i posłuchać na przykład Tok FM - tam na pewno da się usłyszeć publicystykę w lewackim stylu, jaki się podoba tzw. Trójkowiczom. Jeszcze Magda Jethon chyba zamierzała otworzyć KODowane radio internetowe (nie wiem, czy już nadaje, czy jeszcze nie), więc to będzie też jakaś alternatywa dla tzw. Trójkowiczów.

A Trójka zmienia się bezpowrotnie w prawdziwe radio narodowe, czy komuś się podoba czy nie. Mnie akurat bardzo się podoba (choć mogłoby być jeszcze więcej zmian w tym kierunku), bo jestem konserwatywny i uważam to za swoją pozytywną cechę. Kobiety na mnie lecą, mam niezłe wzięcie! :)
Awatar użytkownika
Ela

Ela Pon Sie 01, 2016 7:17 am

Ja już nie słucham Trójki.Właśnie przez takich Lisickich i Czarneckich....Brzydkie słowa?Gdziekolwiek się znajdziecie,do czegokolwiek się dotkniecie to spieprzycie!
Awatar użytkownika
:D

:D Pon Sie 01, 2016 7:21 am

"edek" napisał(a): Czas na całkiem nową Trójkę. Czas na młodych dziennikarzy, niezblazowanych tekstami o jakiejś "wyjątkowej" trójce...

Tak, ZHP tez zastapiono w swoim czasie, noiwym, niezblaznowanym z mlodymi dzialaczami, HSPS, czyli Harcersk Sluzba Polsce Socjalistycznej.

Slusznie prawicie, towarzyszu. Nie trzeba nam tu burzuazyjno-lewackiej Trojkia, a nasza, poslka, sluszna (jedynie sluszna) popierajaca sluszne przemiany Trujke!
Awatar użytkownika
:D

:D Pon Sie 01, 2016 7:23 am

[quote user='Grzegorz konserwatywny"

A Trójka zmienia się bezpowrotnie w prawdziwe radio narodowe, czy komuś się podoba czy nie.

Pfff. Bezpowrotnie. A III Rzesza miala trwac 1000 lat. Ta wasza bezpowrotnosc to niecala dekada co najwyzej. G... splynie i odplynie.
Awatar użytkownika
żenada

żenada Pon Sie 01, 2016 7:40 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Kiedy Trójka wiele razy puszczała piosenki z wulgaryzmami w tekstach (na przykład piosenki Kazika Staszewskiego z wyrazami dużo mocniejszymi niż mimo wszystko dość łagodne "odpieprzcie się"), jakoś to nie przeszkadzało tym nawiedzonym fanatycznym słuchaczom i nie narzekali na zaburzenie misji kulturotwórczej w Trójce. A kiedy gość audycji powiedział "Odpieprzcie się", a prowadzący później TYLKO ZACYTOWAŁ JEGO SŁOWA, to już wielkie oburzenie! No cóż, fanatykom na Facebooku chodzi przecież tylko o to, żeby za wszelką cenę dokopać "złemu" Lisickiemu. Typowo lewackie zachowanie...

Gdyby głupota umiała fruwać, ty fruwałbyś jak gołąbek!
Awatar użytkownika
misja

misja Pon Sie 01, 2016 7:43 am

"Grzegorz konserwatywny" napisał(a): Jak komuś nie pasują audycje Lisickiego w Trójce, zawsze można zmienić stację i posłuchać na przykład Tok FM - tam na pewno da się usłyszeć publicystykę w lewackim stylu, jaki się podoba tzw. Trójkowiczom. Jeszcze Magda Jethon chyba zamierzała otworzyć KODowane radio internetowe (nie wiem, czy już nadaje, czy jeszcze nie), więc to będzie też jakaś alternatywa dla tzw. Trójkowiczów.

A Trójka zmienia się bezpowrotnie w prawdziwe radio narodowe, czy komuś się podoba czy nie. Mnie akurat bardzo się podoba (choć mogłoby być jeszcze więcej zmian w tym kierunku), bo jestem konserwatywny i uważam to za swoją pozytywną cechę. Kobiety na mnie lecą, mam niezłe wzięcie!

Nie karmić tego trolla. Nie jest nawet śmieszny.
Awatar użytkownika
atenor

atenor Pon Sie 01, 2016 7:53 am

Nie wymagajmy zbyt wiele od aktualnej waadzy i jej apologetów. Pamiętajmy, że (jak sami przyznali) elita intelektualna PiS-u zginęła w Smoleńsku.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pon Sie 01, 2016 8:01 am

Przecież PiS to lumpy i takiego słownictwa też używa. O co chodzi?
Awatar użytkownika
d

d Pon Sie 01, 2016 8:03 am

mam wrażenie, że komentujący są tak zaślepieni, że nie zauważyli że jest to pop prostu słowo nieeleganckie, którego się w kulturze wyższej - jak rozumiem, którą ma promować głównie radio publiczne - nie używa i kropka. I nic tego nie zmieni, czy ten pan będzie z lewa czy z prawa. I nie życzę sobie automatycznego kwalifikowania opinii do lewaków. To że ktoś chce dbać o język polski nie ma nic wspólnego z opcją polityczną!!!!!!!

ps. no a piosenki to wyraz pewnej wolności artystycznej - czy nam się podoba czy nie - jest tutaj gigantyczna przepaść pomiędzy publicystyką a piosenką i ich stawianie równo jest po prostu śmieszne.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nntzennedbe oraz 3 gości