[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Słuchacze Trójki sami próbują ustalić ramówkę. "Zmiany hybrydowe"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Beczka

Re: Słuchacze Trójki sami próbują ustalić ramówkę. "Zmiany hybrydowe"

Beczka Pon Paź 19, 2020 8:38 am

Nawet dziesięcioma dyrektorami nie zastąpi się dwóch mądrych ludzi od anteny. To pokazuje, ile ci kolesie są warci. Jak w tej piosence Lady Pank...
Awatar użytkownika
Baz

Baz Pon Paź 19, 2020 8:44 am

Nowi muzyczni całkiem nieźli, wnieśli świeżość. Trzyma się to kupy. Niestety te trzy godziny rano to jakiś sabotaż jest.
Awatar użytkownika
Trójkofan

Trójkofan Pon Paź 19, 2020 8:46 am

Z artykułu wynika, że "Zapraszamy na weekend" prowadzi Katarzyna Pruchnicka. Niżej dowiadujemy się (co jest prawdą), że odeszła z Trójki. "Zapraszamy na weekend" prowadzi Agnieszka Furtak-Bilnik.
Awatar użytkownika
Sylwek

Sylwek Pon Paź 19, 2020 8:48 am

Kirmuć chociaż potrafił poprawnie zapowiedzieć godzinę.
Awatar użytkownika
PK

PK Pon Paź 19, 2020 8:49 am

Poranna audycja w Trójca to jakaś porażka. Prowadzący nie radzą sobie z mikrofonem. Drewno to mało powiedziane. Denne żarty i brak pomysłu. Dobrze, że jest muzyka, ale mogliby jej nie przerywać, bo za każdym razem jak słyszę prowadzących mam ochotę zmienić stację i często to robię.
Awatar użytkownika
A.

A. Pon Paź 19, 2020 9:07 am

Po co słuchać Trójki? Jak chce posłuchać dobrej muzyki to włączam Antyradio, jak chcę posłuchać dobrej publicystyki to mam TOK FM.
Awatar użytkownika
Jack

Jack Pon Paź 19, 2020 9:12 am

Ściągnąłem sobie aplikację na telefon i odpaliłem Radio Nowy Świat tę alternatywę dla Trójki, robioną przez podobno znakomitych dziennikarzy a tam ........ audycja / rano, między ósmą a dziewiątą / "Jak kłócić się w związku, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku" i to wszystko na poważnie. Pierwszy i ostatni raz.
Awatar użytkownika
Szeryf

Szeryf Pon Paź 19, 2020 9:52 am

Totalnie zdemolowana rozgłośnia. Z trójki pozostało tylko wspomnienie. W tym formacie to tylko agonia
Awatar użytkownika
voip

voip Pon Paź 19, 2020 9:57 am

Moim zdaniem działania w Trójce są dobrze przemyślane. Proces "wygaszania" anteny trwa. Pasmo FM pewnie zostanie przełączone na Radio Kierowców a PR3 zostanie tylko na DAB i w internecie, jeśli w ogóle zostanie... Czy ktoś się ze mną nie zgadza? Czekam na inne pomysły.
Awatar użytkownika
uju

uju Pon Paź 19, 2020 10:14 am

Niech wreszcie odejdą B. Michniewicz, Baron i te hobbysty od Olszańskiego
Awatar użytkownika
excalibur

excalibur Pon Paź 19, 2020 10:15 am

"Wallenrod K. " napisał(a): Ja robię to tak: Włączam 3 i słucham. I jest Ok.
Jestem słuchaczem i nie próbuję wcale ustalić żadnej ramówki.

A ja robię tak: włączam 3 i próbuję słuchać. Po kilku minutach z obrzydzeniem wyłączam
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Paź 19, 2020 10:22 am

jakim prawem używają nazwy Trójka?To jest tylko PR3, pisowskie radio
Awatar użytkownika
Voxfm

Voxfm Pon Paź 19, 2020 10:32 am

Trochę hooyooffka ta nowa Trujka!!! Ale za to muzę lepszą częściej grają niż stara Trójka
Awatar użytkownika
jacek

jacek Pon Paź 19, 2020 10:43 am

Słucham Programu Trzeciego od początku lat osiemdziesiątych i dopiero pierwszy raz w tamtym tygodniu nie włączyłem Trójki rano jadąc do pracy. To co ta para prowadzących wyczynia nie nadaje się do słuchania.Robienie z PR3 jakiejś zetki niczego jej nie ujmując to dowód na chorobę osób decyzyjnych Porównując do ekipy Łukawskiego to... nie ma czego porównywać.
Żal i wściekłość to najdelikatniejsze określenie.
Awatar użytkownika
berek

berek Pon Paź 19, 2020 11:11 am

"Baz" napisał(a): Nowi muzyczni całkiem nieźli, wnieśli świeżość. Trzyma się to kupy. Niestety te trzy godziny rano to jakiś sabotaż jest.

kirmuć, tomaszuk, grabkowski to ci nieźli? ogarnij się!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości