[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Słuchacze Trójki sami próbują ustalić ramówkę. "Zmiany hybrydowe"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Basia

Re: Słuchacze Trójki sami próbują ustalić ramówkę. "Zmiany hybrydowe"

Basia Pon Paź 19, 2020 2:15 pm

"Nikodem" napisał(a):
"tola" napisał(a):
"uju" napisał(a): Niech wreszcie odejdą B. Michniewicz, Baron i te hobbysty od Olszańskiego

Głos B. Michniewicz na antenie to taki park jurajski

Do kompletu brakuje Olejniik. I przenosimy się do lat 1980

A tej Michniewicz nie można przenieść do archiwum zanim nie dopracuje do emerytury?
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Paź 19, 2020 2:51 pm

Ale jaja!!!
Awatar użytkownika
ula

ula Pon Paź 19, 2020 2:53 pm

"Jack" napisał(a): Ściągnąłem sobie aplikację na telefon i odpaliłem Radio Nowy Świat tę alternatywę dla Trójki, robioną przez podobno znakomitych dziennikarzy a tam ........ audycja / rano, między ósmą a dziewiątą / "Jak kłócić się w związku, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku" i to wszystko na poważnie. Pierwszy i ostatni raz.

Jezu...
Awatar użytkownika
pinio

pinio Pon Paź 19, 2020 2:57 pm

To Halinka Wachowicz już nie płacze? Przeprosili ją.
A beznadziejna Kaczkowska, co to wymiata zdaniem Lichockiej, rośnie na zwiozdę. Jakie to przewidywalne...
Awatar użytkownika
mirek

mirek Pon Paź 19, 2020 3:01 pm

"pinio" napisał(a): To Halinka Wachowicz już nie płacze? Przeprosili ją.
A beznadziejna Kaczkowska, co to wymiata zdaniem Lichockiej, rośnie na zwiozdę. Jakie to przewidywalne...

Kaczkowska kolędowała wcześniej po kilku innych radiach. Wszędzie jej podziękowali, bo tak wymiatała.
Awatar użytkownika
Alabama

Alabama Pon Paź 19, 2020 3:04 pm

Ja już darowałem sobie to radio, misz, masz bez ładu, i składu. Amatorszczyzna, słuchałem w tonacji trójki, prowadzącym był kodym-porażka. To radio już nie wróci do wojego dawnego poziomu, jeszcze próbowałem powtórek starych programów, sto minut prawdy, i satyryczne, ale jak odszedł dr. Tomasz rozek to darowałem sobie, to był jakiś constans o 7.10,a jak długo można słuchać powtórek. Pani lichocka mówiła coś, o nowej formule, bo stara się wypalila, ale ta pani jest tak beznadziejna, że tak chlapnęła jak zawsze, dobra jest w gestach kompromitujących, i tak widać te nowa kompromitująca formułę, że straciła słuchaczy starych, a nie zyskała nowych. Porażka na całej Linii.
Awatar użytkownika
Alabama

Alabama Pon Paź 19, 2020 3:26 pm

Dno, dna teraz jest, a nie radio. Zenada, wstyd, ból, i zal za tym czym był PR 3.
Awatar użytkownika
amen

amen Pon Paź 19, 2020 3:53 pm

Ciszej nad tą trumną...
Awatar użytkownika
stary sluchacz Trojki

stary sluchacz Trojki Pon Paź 19, 2020 4:51 pm

"Kris" napisał(a): Najbardziej śmieszy mnie naiwność redaktorów którzy odeszli żeby robić swoje radio. Uwierzyli w „nowoczesny” sposób finansowania. Niedługo zatęsknią za ciepłymi posadkami w Trójce. Myśleli za są niezastąpieni....
Masz racje. Tu widac jak sie interesuja Trojka i sledza. Zal pupe sciska Muza teraz super.
Awatar użytkownika
Asi

Asi Pon Paź 19, 2020 5:33 pm

Uwielbiam Trójkę po ucieczce lemingów i Lemingradu. Teraz stacja nabrała wigoru i klasy !
Awatar użytkownika
Tolik

Tolik Pon Paź 19, 2020 5:39 pm

Kaczkowska wymiata prawie jak stary Kaczkowski.
Awatar użytkownika
polny wolak

polny wolak Pon Paź 19, 2020 5:43 pm

"Asi" napisał(a): Uwielbiam Trójkę po ucieczce lemingów i Lemingradu. Teraz stacja nabrała wigoru i klasy !

Hahaha, Joanna L, to ty?
Proszę, nie żartuj z cudzego nieszczęścia.
"Trujka" brzmi teraz jak jakiś radiowęzeł studencki
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pon Paź 19, 2020 6:19 pm

"Dariusz" napisał(a):
"Dizel" napisał(a): Brak stałej ramówki to może być gwóźdź do trumny Trójki. Ciągłe zmiany nie zachęcają do słuchania. Ciekaw jestem po co była nagła wolta w sierpniu z kierownictwem anteny, jeżeli obserwując to co się obecnie dzieje można już prawie na pewno wnioskować iż "trzech wspaniałych" - Jodko, Wiernik, Kordaszewski nie mają pomysłu ani koncepcji na tzw. nową trójkę. Ile potrzeba czasu żeby poukładać program

Proszę nie zapominać, że "muszkieterów" jest czterech - czwartym dyrektorem jest Rogalski. Tylu dyrektorów Trójka jeszcze nie miała.

Pomijając kompetencje owych dyrektorów, to może i 16 nie wystarczy, jak nie ma chętnych do zatrudnienia się w "3". Atmosfera, jaka wytworzyła się wokół tej "anteny", powoduje, że teraz głupio pracować w PR3.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Paź 19, 2020 6:22 pm

Najlepiej cofnąć zmiany do stanu sprzed upolitycznienia.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pon Paź 19, 2020 6:24 pm

"Jack" napisał(a): Ściągnąłem sobie aplikację na telefon i odpaliłem Radio Nowy Świat tę alternatywę dla Trójki, robioną przez podobno znakomitych dziennikarzy a tam ........ audycja / rano, między ósmą a dziewiątą / "Jak kłócić się w związku, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku" i to wszystko na poważnie. Pierwszy i ostatni raz.

Mnie też nie wszystko się podoba. Ale nie ma takiej stacji, w której podobałoby się wszystko wszystkim. Znajdź sobie taką audycję, która Ci pasuje, a w RNŚ są takie, których można słychać, słuchać i słuchać. Magia radia :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości