WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
arek

Smart Kid Belt promuje się w telewizji

arek Czw Gru 27, 2018 7:27 pm

nie podziałała na mnie ta reklama, woże dziecko w Transformer XT, przed świętami kupiliśmy
Awatar użytkownika
Tomek

Re: Smart Kid Belt promuje się w telewizji

Tomek Czw Gru 27, 2018 7:45 pm

O ile wiem prawo nakazuje przewożenie dziecka w FOTELIKU, nie dając alternatywy, więc powinno się zacząć od zmiany przepisów, a nie sprzedawania produktów, które skutkują mandatem
Awatar użytkownika
agnieszka

agnieszka Czw Gru 27, 2018 8:45 pm

prawo przewiduje przewożenie dziecka w foteliku (nasz fotelik to concord) a nie urządzeniu podtrzymującym. Jak dla mnie kolejny antymandat. Dobrze, że rodzice posiadają dość dużą wiedzę nt. przewożenia dzieci w samochodzie
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Pią Gru 28, 2018 8:50 pm

Pełnego fotelika ten smart kid nie zastąpi ale dla dziecka które powinno siedzieć na podstawce jest jak najbardziej O.K. Tak na chłopski rozum to co za różnica czy podniesiemy dziecko do góry na podstawce żeby mu pas szyi nie złamał czy opuścimy pas do wymaganej wysokości? Większość podstawek jeździ po tylnej kanapie jak nie powiem co po lodzie a tu dzieciak siedzi na kanapie w jej fabrycznych przetłoczeniach. Aż się dziwię że nikt tego nie wymyślił 20 lat temu. Jak dla mnie to to jest rewelacja. Wadą może być tylko to że niskie dziecko nie będzie mogło sobie swobodnie oglądać widoków za oknem auta. No i są też dzieci grubaski którym tyłki nie bardzo się mieszczą w podstawkach - smart kid będzie dla nich rewelacyjny.
Awatar użytkownika
Herczyński

Herczyński Sob Gru 29, 2018 10:49 pm

Nie do końca jest tak, że prawo przewiduje stosowanie tylko fotelików. To błędna informacja! Artykuł 39 prawa o ruchu drogowym, punkt 3 mówi:
"W pojeździe kategorii M1, N1, N2 i N3, o których mowa w załączniku nr 2 do ustawy, wyposażonym w pasy bezpieczeństwa lub urządzenia przytrzymujące dla dzieci, dziecko mające mniej niż 150 cm wzrostu jest przewożone, z wyjątkiem przypadku, o którym mowa w ust. 3b, w foteliku bezpieczeństwa dla dziecka lub innym urządzeniu przytrzymującym dla dzieci"
Więc Smart Kid Belt jest traktowane jak inne urządzenie przytrzymujące. Tym samym spełnia wszelkie prawne wymagania.
Co do bezpieczeństwa to może nie jest tak bezpieczny jak foteliki za kilka tysięcy. Ale na pewno spokojnie konkuruje z wszelkimi podstawkami czy też z fotelikami z niższej i średniej półki. W wielu przypadkach to może być jedyna alternatywa. Nigdy nie podwoziliście kolegi dziecka swoim samochodem ze szkoły? Zawsze "na wszelki wypadek" macie ze sobą komplet fotelików dla każdego? Raczej nie. Wiec ciekawe jak w takiej sytuacji postępujecie. Albo zostawiacie dziecko same albo wieziecie niezgodnie z przepisami.
Awatar użytkownika
aga1345

aga1345 Pon Sty 14, 2019 4:07 pm

Smart Kid Belt jest akurat zgodnie z prawem, dopuszczone do przewożenia dzieci. Bardzo często dziadkowie nam odpierają dzieciaki ze szkoły, czy przedszkola. Mają w samochodach Smart Kid Belt i uważam, ze to świetna alternatywa dla fotelika w takich sytuacjach.
Awatar użytkownika
bodo

bodo Czw Sty 31, 2019 12:56 pm

"Tomek" napisał(a): O ile wiem prawo nakazuje przewożenie dziecka w FOTELIKU, nie dając alternatywy, więc powinno się zacząć od zmiany przepisów, a nie sprzedawania produktów, które skutkują mandatem

Nie wiesz to sprawdź- 3a. Foteliki bezpieczeństwa dla dziecka oraz inne urządzenia przytrzymujące dla dzieci są instalowane w pojeździe, zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia, wskazującymi, w jaki sposób urządzenie może być bezpiecznie stosowane. Tyle Prawo o ruchu drogowym.
Awatar użytkownika
Rybicki

Rybicki Wto Lut 05, 2019 8:34 pm

"aga1345" napisał(a): Smart Kid Belt jest akurat zgodnie z prawem, dopuszczone do przewożenia dzieci. Bardzo często dziadkowie nam odpierają dzieciaki ze szkoły, czy przedszkola. Mają w samochodach Smart Kid Belt i uważam, ze to świetna alternatywa dla fotelika w takich sytuacjach.

Jakby tylko foteliki były możliwe w użyciu to i podkładek by nie było ;) A sam Smart Kid Belt jest ciekawym produktem. Może nie idealnym ale znam przykłady, gdzie doskonale się sprawdził. Znajomi sa tak zorganizowani, że kto pierwszy podjedzie pod szkołę ten odbiera. A odbierają tam 3 dzieciaczków. Raczej mało prawdopodobne, by w każdym aucie mieli po 3 foteliki.
Awatar użytkownika
Ada

Ada Wto Mar 26, 2019 9:30 pm

A ja korzystam z tego przedmiotu i muszę przyznać na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona. Woziłam się z fotelikiem dosyć długo, jednak nie zawsze miałam czas aby go przełożyć do swojego auta dlatego postanowiłam zainwestować w SmartKidBelt. Dodatkowo pozytywne opinie znajomych też świadczą o jakości tego produktu!
Awatar użytkownika
monikka

monikka Wto Maj 28, 2019 8:08 pm

Dla mnie Smart Kid Belt jest super wynalazkiem, rewelacyjnie zastąpić może podkładki czy fotelik dla starszego dziecka,my uzywamy i chwalę sobie
Awatar użytkownika
gosia

gosia Pon Cze 10, 2019 10:45 pm

Smart kid belt - uważam, że to bardzo dobry i prosty wynalazek, dla większych dzieciaków się sprawdza.
Awatar użytkownika
Teresa

Teresa Czw Cze 20, 2019 1:48 am

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego wynalazku, jakim jest smart kid belt. Z jednej strony niektóre opinie w sieci mnie zniechęcały, z drugiej strony nie można przecież wierzyć każdej recenzji zamieszczonej w sieci, wiadomo, jak to wszystko działa. Stówa drogą nie chodzi, ale zainwestowałam w ten adapter i nie żałuję. Sprawdza się dobrze.
Awatar użytkownika
Aleksandra

Aleksandra Nie Cze 30, 2019 12:08 am

Wiele osób pisze, że nie warto decydować się na zakup tych pasów, ale trzeba sobie zadać pytanie, czy one miały je w ogóle w rękach, że się wypowiadają.
Awatar użytkownika
bella

bella Nie Cze 30, 2019 3:03 pm

poznałam Smart Kid Belt i szczerze chwalę pas, przydatny bardzo. Dziecko bezpiecznie przewożone. Wystarczy zobaczyć na yt filmy z testów zderzeniowych, poczytać o atestach, certyfikatach
Awatar użytkownika
mariusz

mariusz Czw Lip 11, 2019 10:03 pm

Nie jest to zła opcja, naprawdę. Poczytałem trochę na temat tych pasów przed ich zakupem, nie korzystamy z nich wprawdzie na co dzien, ale mysle, że jak dzieci podrosną, to będą odpowiednie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości