WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
alladyn

Smartfony w Plush Abo

alladyn Wto Paź 10, 2017 10:50 pm

Ze względu na tak ch....y internet w Plusie telefony powinni rozdać za darmo.
Awatar użytkownika
Allan

Re: Smartfony w Plush Abo

Allan Pią Paź 13, 2017 4:28 pm

Te ceny to prawie jak za darmo. To nie są jakieś dziady, tylko fajne, dobre telefony. A co do netu Plusa, cóż, mam inne doświadczenia - daje radę.
Awatar użytkownika
Pepto

Pepto Czw Paź 19, 2017 8:21 pm

A z ciekawości popatrzyłem, jakie to są telefony i powiem, że źle nie ma. Przy malutkim koszcie Plush Abo, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Można co wybrać i specjalnie na koszty nie narzekać.
Awatar użytkownika
Kaziuk

Kaziuk Pon Paź 23, 2017 10:48 pm

Plush abo sam w sobie wymiata. A co do samego netu Plusa to się nie mogę zgodzić - Plus ma bardzo dobry net. Nawet dają opcję na to, żeby przez dwa miesiące go sprawdzić przed zakupem, więc nie ma opcji, żeby mieli zły.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Śro Paź 25, 2017 2:31 pm

Przyzwoicie nawet, bo telefony są niezłe. W ten sposób spokojnie można wzmocnić dobrą już i bez telefonów ofertę Plush Abo.
Awatar użytkownika
Braciak

Braciak Czw Paź 26, 2017 7:49 pm

Jest wybór i to nie taki na siłę, ale to są telefony, które się ogólnie dobrze sprzedają. Sensownie więc tu Plus zrobił, że wprowadził je do sprzedaży przy Plush Abo.
Awatar użytkownika
Czuks

Czuks Czw Paź 26, 2017 8:41 pm

Może brakuje topowych smartfonów w Plushu, ale i tak jst dobrze, bo cena abonamentu jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
Lara

Lara Pią Paź 27, 2017 3:23 pm

Ja na to inaczej patrzę. Plush to nie jest ofeerta skierowana dla najbardziej wymagajacych klientów, którzy wydają po kilka tysięcy na telefon. To jest raczej wersja tania, gdzie tej kasy na telefon chce się mało wydać,, więc telefon ma być dobry, sprawny, stylowy, ale nie ma być top modelem, bo tu to, co na początku - kasa jest podstawowa.
Awatar użytkownika
Piotras

Piotras Śro Lis 22, 2017 11:55 pm

I fajnie, że się smartfony w ofercie pojawiły. Ostatnio dali np. do Plusha huawei p9 lite i to się na pewno dobrze sprzedaje.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Gru 22, 2017 6:22 pm

A to się nie spodziewałem, wydawało mi się, że Plush to tylko na kartę. A tu się porobiło, że jst eszcze w wersji abonamentowej i z telefonikami. Fajnie, to ma ręce i nogi.
Awatar użytkownika
Ed Cetera

Ed Cetera Czw Gru 28, 2017 4:49 pm

Strasznie dużo się ostatnio mówi o Plush abo, ale warto też pamiętać o tym, że Plush w wersji kartowej jest równie rewelacyjny.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość