[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - "Solidarność" kontra UPC Telewizja Kablowa

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fast

A może związki w Polsacie i tvn ?

Fast Pią Paź 15, 2004 7:54 am

No widze że się coś rusza. Ale może niech Solidarność założy związki w Polsacie i TVN-ie. Bo tam naprawde by się przydały.
A o TVP nie wspomne, gdzie reporterzy muszą mieć założone własne firmy i sami sobie płacą zusik. ( patrz ośrodki regionalne )
Polsat zatrudnia ludzi na 1/2 etatu, a tyrają jak na 1,5 etatu. Jak zachorujesz to na ręke dostaniesz 300 PLN, bo na tyle masz etat. ( zeby się nazywało że jesteś pracownikiem stacji ) W TVN też nie lepiej. I CO NA TO ZWIĄZKI ? A nic.........
Boja się poprostu.
W każdej tv PIP miałby co robić.
Awatar użytkownika
Anka

BOJKOTUJMU UPC - wyrejestrujcie sie z te

Anka Pią Paź 15, 2004 8:41 am

UPC to dranie, zwalniają doświadczonego pracownika tylko za to że założył związek zawodowy
Awatar użytkownika
marek S.

Tak wygląda..

marek S. Pią Paź 15, 2004 11:04 am

etyczny biznes w Polsce.
W cywilizowanym kraju firma taka spotkałaby sie z bojkotem odbiorców, nie podpisałaby żadnej nowej umowy i wypadłaby z rynku. A u nas???? U nas firma jest etyczna jesli czasem płaci pensje...
Awatar użytkownika
xyz

Jestem pracownikiem UPC

xyz Pią Paź 15, 2004 11:36 am

Jestem pracownikiem UPC i nic nie wiedzieliśmy że mamy związki zawodowe! Zwolnienie Kiełbasy to czysta paranoja bo ten człowiek został awansowany miesiąc wcześniej na ważne stanowisko a teraz firma twierdzi że stanowisko zostało zlikwidowane! widzi ktoś w tym krztyne sensu? Bo ja nie... Już dawno chcieliśmy założyć związki zawodowe ale każdy sie bał - jak widać słusznie. W dodatku w firmie kazali nam podpisać coś co nazwali Kodeksem Etycznym - i w myśl tego świstka nie możemy się źle wypowiadać o firmie bo nas zwolnią......... Po prostu pieknie... Jest mi wstyd za UPC ale nic nie mogę cholera powiedzieć......... pikietujcie ludzie może coś się zmieni.
Awatar użytkownika
Michał S

Związki na Powązki!

Michał S Pią Paź 15, 2004 1:26 pm

Firma nie ma obowiązku się z niczego wtłumaczyć i gdybym był prezesem zwoniłbym każdego kto zapisąłby się do związku zawodowego. Związki na Powiązki!
Awatar użytkownika
ROczeK

Nie lubie kiełbasy :)

ROczeK Pią Paź 15, 2004 2:49 pm

__
Awatar użytkownika
Antek

Slusznie uczyniono

Antek Sob Paź 16, 2004 8:57 pm

W firmie powinno się pracować, a nie mądrować.
Awatar użytkownika
Ed Pawlak

Ci wszyscy pseudo

Ed Pawlak Nie Paź 17, 2004 6:14 pm

Ci wszyscy pseudo działacze solidarnosci to w większosci(ogromnej) karierowicze,ktorzy maja w nosie zwyklych pracownikow.Kopa w tyłek i na rower a nie samochod sluzbowy,tez cos,szkoda slow.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości