WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

„Sonda 2” po przeniesieniu do TVP1 straciła widzów

Pawel Śro Lis 15, 2017 1:16 am

Pól miliona nie jest złe jak na taki program, nie dla mas.
Awatar użytkownika
piSS ci mordę zdradziecką lizał

Re: „Sonda 2” po przeniesieniu do TVP1 straciła widzów

piSS ci mordę zdradziecką lizał Śro Lis 15, 2017 3:11 am

Kolejny sukces :D Trzeba tylko podać badania z Netii i zaraz skoczy oglądalność o 50 mln więcej :D
Kim trzeba być żeby tak wszystko partolić w tv ? Odp.:pisowcem :D
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Lis 15, 2017 8:54 am

Mnie zyskała, bo mam już dość w telewizji komercji i sieczki (którą przez lata całe oglądałem z upojeniem, ale mi się znudziła!). Zacząłem poszukiwać w telewizji takich poważnych programów, z których można zaczerpnąć jakiejś wiedzy, posłuchać inteligentnych ludzi, a nie wesołych DJ-ów pieprzących trzy po trzy. "Sondę 2" ogląda się całkiem przyjemnie i nie podczas oglądania tego programu nie mam wrażenia, że ktoś mi robi sieczkę z mózgu. Wręcz przeciwnie - czuję, jak mój mózg wzbogaca się o nową wiedzę.
Awatar użytkownika
rozbawiony

rozbawiony Śro Lis 15, 2017 9:25 am

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Mnie zyskała, bo mam już dość w telewizji komercji i sieczki (którą przez lata całe oglądałem z upojeniem, ale mi się znudziła!).

Ale TVP1 czy TVP2 to jeden pies, a wydaje mi się, że artykuł jest o tym, że na Jedynce straciła widzów... Musisz zawsze pisać nie na temat?
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Lis 15, 2017 9:25 am

pomysł na program dobry tylko wykonanie słabe, polecam cykl "JAK TO JEST ZROBIONE" Discovery.
My nie potrzebujemy prowadzącego w stylu p. Rożka czy p. Brzózki my chcemy ciekawego programu popularno naukowego a doświadczenie pokazuje, że "prowadzący" zazwyczaj przeszkadzaja,
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lis 15, 2017 9:30 am

Naturalnym miejscem dla "Sondy" jest "Dwójka".

Nadto "Sonda" tak naprawdę nie jest w stanie konkurować z programami dostępnymi w sieciach płatnych. Ani z Discovery, ani z History.
Awatar użytkownika
Niesmak

Niesmak Śro Lis 15, 2017 10:02 am

Jakoś ten spadek nie dziwi. Kto dzisiaj ogląda "jedynkę"? duchowi bracia Mańka Kowalskiego!
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Lis 15, 2017 10:28 am

Na tym portalu newsy dotyczące TVP zawsze mają wydźwięk negatywny, w przeciwieństwie do newsów o np o TVN. Przypadek?
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Śro Lis 15, 2017 11:26 am

Nic nie słyszałem o żadnych przenosinach, więc może to dlatego? Chociaż sam uważam, że TVP1 jest lepszym miejscem na własne produkcje - raz, że u większości (większość kablówek + naziemna) są na 1. miejscu na liście, a dwa że "Dwójka" ma dość archaiczną ramówkę, czyli tylko jeden serwis dziennie, nudny poranek, a reszta pozycji tylko w prime-time i niedzielne popołudnia (podobnie ma TVN, ale zamiast niedziel - paradokumenty w dni robocze), a z kolei "Jedynka" - pomimo idiotycznych decyzji Brauna i Kurskiego - dalej "żyje" przez prawie cały dzień.
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Lis 15, 2017 11:29 am

odnośnie komentowania to chyba taki urok, TVP jedzie z "naszych" TVN z kasy reklamodawców, więc TVP zawsze będzie miała wyżej poprzeczkę zawieszoną.
Odnośnie programu to my lubimy tam zawsze jakiegoś człowieczka wsadzać a na discovery wsadzają wiedzę to jest ta subtelna różnica, zamiast 5000 dniówki dla prowadzącego i 50000 na studio z całą oprawą i ludzi tam pracujących podkupcie w końcu jakiegoś specjalistę i zacznijcie produkować jeszcze ciekawiej by można było tych programów używać w szkole jako pomocy dydaktycznych
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Lis 15, 2017 11:33 am

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Mnie zyskała, bo mam już dość w telewizji komercji i sieczki (którą przez lata całe oglądałem z upojeniem, ale mi się znudziła!). Zacząłem poszukiwać w telewizji takich poważnych programów, z których można zaczerpnąć jakiejś wiedzy, posłuchać inteligentnych ludzi, a nie wesołych DJ-ów pieprzących trzy po trzy. "Sondę 2" ogląda się całkiem przyjemnie i nie podczas oglądania tego programu nie mam wrażenia, że ktoś mi robi sieczkę z mózgu. Wręcz przeciwnie - czuję, jak mój mózg wzbogaca się o nową wiedzę.

DeFacto i Galileo się lepiej ogląda, niż Sonda 2 jako powrót w TVPiS1, w TVP2 lepiej troszkę było.
Awatar użytkownika
abc

abc Śro Lis 15, 2017 11:48 am

Czyli premierowa Sonda przegrywa z powtorkami w Polsacie, TVN i TVP2. To faktycznie wielki sukces...
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Lis 15, 2017 11:58 am

Wiadomo, że im niższa oglądalność, tym większa misyjność, więc tu cel został osiągnięty. Może dałoby się jeszcze bardziej pozbawić program widzów?
Awatar użytkownika
internauta

internauta Śro Lis 15, 2017 12:48 pm

Sto razy lepszym programem jest "Jak to działa?", także produkcji TVP. Przypomina trochę program "Jak to ruszyć" z TVN Turbo.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Śro Lis 15, 2017 3:07 pm

Czyli z sześciu widzów pozostało już tylko dwóch.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości