[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - SPAM NA FB

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące mediów społecznościowych

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
ania19861

Re: SPAM NA FB

ania19861 Pon Cze 18, 2012 1:07 pm

FB Stek bzdur i nic więcej....trudno mi zrozumieć niektóre osoby, które są od niego uzależnione, a takie znam...!!!
Awatar użytkownika
werena1234

werena1234 Wto Cze 19, 2012 2:53 pm

Moim zdanie to kwestia tego jak się wykorzystuje Facebooka. Jeżeli służy on tylko do przeglądania zdjęć znajomych i grania w gry to tylko marnowanie czasu. Jeżeli jednak subskrybujesz teatry, muzea czy festiwale to Facebook jest lepszy od jakiegokolwiek newslettera - o wszystkim wiesz natychmiast :)
Sama teraz szukam dobrego sposobu na reklamę mojej firemki na facebooku i nie mam zamiaru spamować! Znacie może jakieś aplikacje czy poradniki o reklamowaniu się na Facebooku? Jest tego mnóstwo w Internecie ale jeśli ktoś już z czegoś korzystał to chyba dobre miejsce na podzielenie się doświadczeniami ;)

Pozdrawiam fejsbookowiczów z głową!
Awatar użytkownika
kot@aptus.pl

kot@aptus.pl Śro Wrz 05, 2012 3:40 pm

Tylko rezygnując z konta :)
Ale powaznie wystarczy usuwać osoby ze znajomych które nam spamują (reklam nie da się usunąć)
Awatar użytkownika
mnlec

mnlec Pią Lis 23, 2012 1:22 pm

Przede wszystkim FB to narzędzie marketingowe. Dla mojej firmy ruch z Facebooka jest cenny, dobrze na nim zarabiamy. Profil prowadzi dla nas agencja Funkymedia. Jakie zyski? Nawet kilkanaście tysięcy sprzedaży przekierowanej z FB, ale nasz profil jest naprawdę odpicowany i dopieszczony ;-)
Awatar użytkownika
marzenaew@gmail.com

marzenaew@gmail.com Pią Sty 17, 2014 3:18 pm

Człowiek traci dużo czasu na niepotrzebne rzeczy , ale również nie jest wykluczony z publicznych wydarzeń i aktualności wśród znajomych . Sami wybierajcie....
Awatar użytkownika
asia548@interia.eu
początkujący

asia548@interia.eu Czw Mar 06, 2014 6:09 pm

Jeśli jest się w stanie dobrze to wypośrodkować to FB jest bardzo dobrym narzędziem ;)
Wróć do Social Media

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości