WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Spoty przy „Wiadomościach” w TVP1 tańsze o połowę, zdrożały reklamy przy serialach TVP2

prawnik Wto Wrz 19, 2017 7:30 am

Ceny czasu reklamowego są pochodną atrakcyjności programu. Na co składa się ogladalność ogółem, ogladalność grupy docelowej oraz elementy związane z marką reklamowaną - czy program jest zgodny z wizerunkiem marki, czy reklama w pasie programu wspiera markę.

Reklama koło popularnych seriali zapewnia dobre rozpowszechnianie, a przy tym co najmniej nie szkodzi wizerunkowo.
Z reklamą przy Wiadomościach tak łatwo nie jest. Przed Wiadomościami pasmo jest prawie puste ( Wiadomości mają wyższe piki dopiero po kilku minutach). Do tego nie każdemu produktowi pasuje profil widza Wiadomości (mało widza 16-49, dużo 59+, mało wielkie miasto, dużo dbtv). Nie każdemu też pasuje ogólne wrażenie tworzone przez program.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: Spoty przy „Wiadomościach” w TVP1 tańsze o połowę, zdrożały reklamy przy serialach TVP2

rozbawiony socjalistami z piSSu Wto Wrz 19, 2017 7:39 am

To już trzeci news o sukcesach pisowskiej tv dzisiaj :D
Same kupy towarzyszu kÓrski.
Ale czemu kupy? Sądziłem, że wolicie piss :D
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: Spoty przy „Wiadomościach” w TVP1 tańsze o połowę, zdrożały reklamy przy serialach TVP2

Maciej konserwatywny Wto Wrz 19, 2017 7:51 am

Żadne to zaskoczenie, że ceny reklam przy programie misyjnym (jakim bez wątpienia są "Wiadomości") są niższe, bo programy misyjne z założenia nie są nastawione na zysk i wysoką oglądalność, czyli cieszą się mniejszym zainteresowaniem reklamodawców. To są programy dla konkretnej, wymagającej grupy ludzi, a nie dla mas ludowych. A że cena reklam przy "Wiadomościach" nawet spadła, to świadczy o tym, że "Wiadomości" stały się programem nawet bardziej misyjnym - i bardzo dobrze! Uważam to za jeden z największych sukcesów Kurskiego (a nie kÓrskiego, jak błędnie pisze pewien obleśny lewak).

PS. Jeżeli za chwilę ktoś podpisany moim nickiem napisze, że zapomniał się zaśmiać konserwatywnie i napisze coś o hurtowni i wentylatorach, to nie będę ja. Ja nic nie zapominam i od razu piszę wszystko co trzeba, nie muszę po chwili pisać kolejnego wpisu. Poza tym nie mam hurtowni, o czym każdy inteligentny czytelnik wie z wyszukiwarek! Tak więc lewacki podszywacz nie ma szans, a ja triumfuję i trwam!
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Wto Wrz 19, 2017 8:54 am

Potwierdzam - to autentyczny wPiS maćka. Nie pisze z hurtowni bo otwiera dopiero o 9 i z auta przed propaguje te wartości.
Pozdrawiam z Pjongjang.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Wto Wrz 19, 2017 9:14 am

Jeszcze trochę i Koorsky będzie dopłacał, żeby ktokolwiek umieścił jakiekolwiek reklamy w PiSSwizji.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Wrz 19, 2017 11:01 am

Dodatek:
Ostatnie tygodniówka:
Fakty - 3mln
Wiadomości - 2,5 mln
Wydarzenia - 2,5mln
Awatar użytkownika
PYTANIE

PYTANIE Wto Wrz 19, 2017 11:29 am

Taniutko... Nie chcą płacić za bubel?
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Wrz 19, 2017 12:12 pm

..do Maciej konserwatywny....jednak długo nie wytrzymałeś, a tak pięknie żegnałeś się pisząc tu -KONIEC, TO MÓJ OSTATNI KOMENTARZ, ŻEGNAM WAS,NIGDY WIĘCEJ NIC NIE NAPISZĘ ..to teraz napisz - WITAM WAS WSZYSTKICH, JEDNAK NIE WYTRZYMAŁEM, WRACAM...
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Wrz 19, 2017 12:15 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): ........ To są programy dla konkretnej, wymagającej grupy ludzi, a nie dla mas ludowych. A że cena reklam przy "Wiadomościach" nawet spadła, to świadczy o tym, że "Wiadomości" stały się programem nawet bardziej misyjnym -..........

Buhaha zaśmieję się lewacko. Czyli dla ciebie widz 59+, mieszkaniec wsi z podstawowym wykształceniem, to ta wymagająca grupa? jak czytam twoje posty to mam wrażenie że także zaliczasz się do tej nowej intelygencji (nie mylić z inteligencją).
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Wrz 19, 2017 4:00 pm

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): To już trzeci news o sukcesach pisowskiej tv dzisiaj
Ale czemu kupy? Sądziłem, że wolicie piss
W oceanie fatalnych wiadomości dla lemingradu, zrozpaczone sieroty po ryżym oszuście, śmieją się jak łysy do sera czepiając się każdej wiadomości którą interpretują jako wielka klęska PISu. Nawet spóźnienie nocnego autobusu w Koziej Wólce będzie miażdżącą klęską, Stalingradem i zaoraniem rządu. Śnijcie dalej, SSieroty po PRLu.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Wto Wrz 19, 2017 4:34 pm

"widz " napisał(a): ..do Maciej konserwatywny....jednak długo nie wytrzymałeś, a tak pięknie żegnałeś się pisząc tu -KONIEC, TO MÓJ OSTATNI KOMENTARZ, ŻEGNAM WAS,NIGDY WIĘCEJ NIC NIE NAPISZĘ ..to teraz napisz - WITAM WAS WSZYSTKICH, JEDNAK NIE WYTRZYMAŁEM, WRACAM...

Nie wszystkie wpisy sygnowane moim nickiem są rzeczywiście moimi wpisami. Jako uważny czytelnik na pewno wiesz, że czasami podszywa się pode mnie obleśny lewacki podszywacz i pisze różne głupstwa pod moim nickiem.

Na przełomie sierpnia i września lewacki podszywacz nieźle tutaj szalał i zamieszczał teksty typu "Zapamiętajcie ten dzień, odchodzę, mam dość itd". Nie mam jednak wpływu na wpisy lewackiego podszywacza.

Ja ochodzić nie zamierzam! Będę trwał i triumfował, a lewacki podszywacz swoim podrygiwaniem nie jest w stanie mnie "wykurzyć".
Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Wto Wrz 19, 2017 5:57 pm

No cóż lemingi jedynie możecie po hejtowac :-) frustracja rosnie frajerzy :-) wole obejrzeć film bez przerywania niż przerywanie na 15 min w polszmacie i tvnie gdzie poldarmo emitują tasiemce reklamowe
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Wrz 19, 2017 6:49 pm

"wlad" napisał(a):
"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): To już trzeci news o sukcesach pisowskiej tv dzisiaj
W oceanie fatalnych wiadomości dla lemingradu, zrozpaczone sieroty po ryżym oszuście, śmieją się jak łysy do sera czepiając się każdej wiadomości którą interpretują jako wielka klęska PISu. Nawet spóźnienie nocnego autobusu w Koziej Wólce będzie miażdżącą klęską, Stalingradem i zaoraniem rządu. Śnijcie dalej, SSieroty po PRLu.

Sieroty po PRLu? Dla ciebie to osoby które walczą o demokrację, są zwolennikami poszanowania własności, zmniejszenia roli państwa w gospodarce, protestujący w obronie niezawisłych sądów, broniący wolności wyznania, szanujący odmienność seksualną, zwolennicy UE to sieroty po PRLu. Panie a gdzie ty do szkoły chodziłeś? Do wszystkich powyższych stwierdzeń dopisz "nie" a otrzymasz otrzymasz obraz przekonań głoszonych za komuny. Dopisz "nie", a zadziwiającym zbiegiem okoliczności otrzymasz obraz zwolenników PiS i obecnego rządu.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Wto Wrz 19, 2017 7:47 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Aha,
zapomniałem się jeszcze zaśmiać konserwatywnie: buhahahaha
I teraz już naprawdę tyle w temacie. Nie mam więcej nic do przekazanie bo to był cały dzisiejszy "przekaz dnia" od KC PiS.

No właśnie, oto jest ten obleśny lewacki podszywacz, o którym wspomniałem w swoim wpisie o godzinie 16:34.
Poznać lewackiego podszywacza jest banalnie łatwo, bo najczęściej pisze o tym, że zapomniał zaśmiać się konserwatywnie, czyli buhahahaha. Czasami jeszcze podszywacz pisze o hurtowni wentylatorów. Poznać wpisy obleśnego lewackiego podszywacza można też po braku przecinków w wielu miejscach, w których być powinny. Podszywacz ma z tymi przecinkami poważny problem i dlatego nie potrafi mnie idealnie podrabiać.

Lewacki podszywacz już dawno się skompromitował i zbłaźnił. Po co on jeszcze próbuje podrygiwać, tego naprawdę nie rozumiem, ale co tam, niech sobie podryguje. Te jego podrygi są nawet zabawne i jeśli lewacki podszywacz myśli, że swoimi podrygami mnie "wykurzy" i zdenerwuje, to nic z tego. Ja się z lewackiego podszywacza bardzo chętnie pośmieję.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Wrz 19, 2017 7:54 pm

"mm" napisał(a):
"wlad" napisał(a):

Sieroty po PRLu? Dla ciebie to osoby które walczą o demokrację, są zwolennikami poszanowania własności, zmniejszenia roli państwa w gospodarce, protestujący w obronie niezawisłych sądów, broniący wolności wyznania, szanujący odmienność seksualną, zwolennicy UE to sieroty po PRLu. Panie a gdzie ty do szkoły chodziłeś? Do wszystkich powyższych stwierdzeń dopisz "nie" a otrzymasz otrzymasz obraz przekonań głoszonych za komuny. Dopisz "nie", a zadziwiającym zbiegiem okoliczności otrzymasz obraz zwolenników PiS i obecnego rządu.
te frazesy z transparentów KODu to szczyt naiwności czy głupoty ?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: iazelaisblan oraz 19 gości