WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
graphcom
 

Sprawne zarządzanie placówką medyczną dzięki Graphcom

graphcom Pon Mar 25, 2013 3:12 pm

Coraz więcej placówek medycznych inwestuje w nowoczesne systemy informatyczne, nie tylko dlatego, by dostosować się do nowych przepisów, ale również po to, by w znaczący sposób usprawnić zarządzanie placówką i polepszyć organizację personelu. Działania te prowadzą do najważniejszego celu, jakim jest zwiększenie standardu świadczonych usług.

Automatyzacja codziennych czynności, usprawnienie pracy, czy zwiększenie wydajności procesów - to klucz do wyraźnych oszczędności.

Oprogramowanie Optimed24 proponowane przez poznańską spółkę Graphcom to narzędzie do kompleksowego zarządzania zarówno przychodnią medyczną jak i indywidualną praktyką lekarską. Rozwiązanie wspiera wysoką jakość obsługi pacjentów, a także wpływa na profesjonalną obsługę i zarządzanie placówką medyczną.

System wspomaga codzienną pracę w gabinecie lekarskim oraz ułatwia wykonywanie czynności administracyjnych, tj tworzenie grafika wizyt, przeprowadzanie wywiadów lekarskich, czy wydruk recept i skierowań. Pozwala także na proste i szybkie rozliczanie wszystkich rodzajów kontraktów m.in. z NFZ.

Dostęp do pełnej historii leczenia pacjenta zgromadzonej na internetowym koncie zdrowotnym, rejestracja wizyt on-line, a także powiadomienie pacjentów o terminie zbliżającej się wizyty to dodatkowe atuty rozwiązania oferowanego przez Graphcom.

Podsumowując, oprogramowanie Optimed24 pozwala na uproszczenie i zautomatyzowanie wszystkich obszarów funkcjonowania placówki, począwszy od sprawnej rejestracji i obsługi pacjenta w gabinecie lekarskim (z tworzeniem dokumentacji medycznej pacjenta w formie wyłącznie elektronicznej), po rozliczenie z płatnikami i kontrahentami oraz generowanie raportów identyfikujących główne problemy, z jakimi boryka się świadczeniodawca.

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

Więcej informacji na http://www.graphcom.pl
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości