WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
szklany

Re: Sprzedaż Tigera wzrosła po kryzysie wizerunkowym

szklany Wto Sie 29, 2017 10:55 am

Widać de facto, że spadło o 1.1pkt%, po czym wzrosło o 0.7, czyli nadal jest mniej niż na początku.
Poza tym to nie wykres sprzedaży, ale udziału w pewnym segmencie rynku. Czyli artykuł jest komentarzem pod określoną tezę, a nie oceną faktów.
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Sie 29, 2017 11:34 am

"Gieno" napisał(a): Afera wybuchła 1 sierpnia z tego co kojarze wtedy było 20,2 , 7 sierpnia było(apogeum) 19,5 następnie 14stego 19,1 dopiero 21 urosło na 19,8 ale to i tak mniej jak z 31 lipca

Nie afera wybuchła 8 sierpnia. Przez cały tydzień nikt nie zauważył postu.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Wto Sie 29, 2017 11:39 am

Znowu Tiger, Tiger, Tiger........... Oszaleć już można!
Awatar użytkownika
aha

aha Wto Sie 29, 2017 11:46 am

sprzedaż wzrosła bo cena drastycznie spadła ?
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Sie 29, 2017 11:55 am

Niewygodna prawda. Powstaniem Warszawskim żyje Warszawa, jej elity polityczne i media. Ale stolica to nie Polska. Dla 34mil Polaków 1 sierpnia jest dniem wakacji i nie mają innych skojarzeń. Dlatego post Maspexu nie został zauważony przez tydzień, dlatego po tej "aferze" sprzedaż wzrosła bo ludzie zaczęli kojarzyć markę Tiger. Wiem to jest bolesna prawda, ale przeciętny, nawet wykształcony Kowalski nie gloryfikuje Powstania
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Sie 29, 2017 12:03 pm

"mm" napisał(a): Niewygodna prawda. Powstaniem Warszawskim żyje Warszawa, jej elity polityczne i media. Ale stolica to nie Polska. Dla 34mil Polaków 1 sierpnia jest dniem wakacji i nie mają innych skojarzeń. Dlatego post Maspexu nie został zauważony przez tydzień, dlatego po tej "aferze" sprzedaż wzrosła bo ludzie zaczęli kojarzyć markę Tiger. Wiem to jest bolesna prawda, ale przeciętny, nawet wykształcony Kowalski nie gloryfikuje Powstania

Wrócisz dziecko w poniedziałek do gimnazjum i przestaniesz pieprzyć.
Awatar użytkownika
poinformowany

poinformowany Wto Sie 29, 2017 12:13 pm

Te znafca... poczekajmy do wyników sprzedaży całego portfolio maspexu.... To się możesz letko zdziwić... podobnie jak i prezes....
Awatar użytkownika
Bartosz

Bartosz Wto Sie 29, 2017 12:29 pm

Moim zdaniem takie akcje jak ten "bojkot" to w ogóle głupi pomysł - produkty to jest coś co się kupuje dlatego, że się tego potrzebuje/lubi się to, a nie dlatego że ma dobrą lub złą reklamę na Instagramie.
Awatar użytkownika
Devoni

Devoni Wto Sie 29, 2017 12:29 pm

No jak idioci kupowali Tigera tylko po to, żeby go wylać, to nie dziwne że wzrosła.
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Sie 29, 2017 12:37 pm

"jak" napisał(a):
"mm" napisał(a): Niewygodna prawda. Powstaniem Warszawskim żyje Warszawa, jej elity polityczne i media. Ale stolica to nie Polska. Dla 34mil Polaków 1 sierpnia jest dniem wakacji i nie mają innych skojarzeń. Dlatego post Maspexu nie został zauważony przez tydzień, dlatego po tej "aferze" sprzedaż wzrosła bo ludzie zaczęli kojarzyć markę Tiger. Wiem to jest bolesna prawda, ale przeciętny, nawet wykształcony Kowalski nie gloryfikuje Powstania

Zabolało. Miało zaboleć.
Awatar użytkownika
mm

"jak" napisał(a):

Zabolało. Miało zaboleć.
Awatar użytkownika
mm

"jak" napisał(a):

Zabolało. Miało zaboleć.
Awatar użytkownika
ela

ela Wto Sie 29, 2017 12:47 pm

"prawnik" napisał(a): A jak Wam mówiłem, że tak się stanie, to nie chcieliście słuchać.
A co to źle? Dla mnie zresztą ten cały bojkot był bez sensu czemu kogoś przekreślać z powodu jakiegoś małego błędu. Ja tam nie życzę nikomu źle, przeprosili to niech działają dalej.
Awatar użytkownika
rf

rf Wto Sie 29, 2017 12:49 pm

Totalny bojkot wszystkich produktów maspex !!!
Awatar użytkownika
van

van Wto Sie 29, 2017 12:58 pm

Tiger jest dobry i tani, i tym się broni. Nie ogarniam tych którzy nawołują do bojkotu z powodu jakiejś słabej reklamy, której pewnie nawet nie widzieli gdzie indziej niż w artykułach.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości