WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Bibi

Re: Sprzedaż Tigera wzrosła po kryzysie wizerunkowym

Bibi Wto Sie 29, 2017 1:03 pm

A ja tylko dzięki Rachoniowi zacząłem kupować ten produkt. Nie lubię tego pana i będę kupował.
Awatar użytkownika
KasiaS

KasiaS Wto Sie 29, 2017 1:05 pm

Ładnie się zachowali w reakcji na kryzys - od razu przyznali się do błędu i jeszcze poszła dotacja i deklaracje wolontariatu, moim zdaniem na plus.
Awatar użytkownika
jaJaJa

jaJaJa Wto Sie 29, 2017 1:12 pm

Sebixy w bluzach z kotwicą i tak wypiją, więc żaden "kryzys" tu nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Sie 29, 2017 1:16 pm

"mm" napisał(a):
"jak" napisał(a):
"mm" napisał(a): Niewygodna prawda. Powstaniem Warszawskim żyje Warszawa, jej elity polityczne i media. Ale stolica to nie Polska. Dla 34mil Polaków 1 sierpnia jest dniem wakacji i nie mają innych skojarzeń. Dlatego post Maspexu nie został zauważony przez tydzień, dlatego po tej "aferze" sprzedaż wzrosła bo ludzie zaczęli kojarzyć markę Tiger. Wiem to jest bolesna prawda, ale przeciętny, nawet wykształcony Kowalski nie gloryfikuje Powstania

Wrócisz dziecko w poniedziałek do gimnazjum i przestaniesz pieprzyć.

Zabolało. Miało zaboleć.

Jeszcze raz się powtórz. Ja rozumiem, że ciebie nic nie boli bo głupota jest bezbolesna.
Awatar użytkownika
karlos

karlos Wto Sie 29, 2017 1:17 pm

Pan Bierzyński obrażanie ojca, dziadka i historii całej rodziny nazywa względami ideologicznymi? To głupek.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Sie 29, 2017 1:40 pm

"mm" napisał(a): Niewygodna prawda. Powstaniem Warszawskim żyje Warszawa, jej elity polityczne i media. Ale stolica to nie Polska. Dla 34mil Polaków 1 sierpnia jest dniem wakacji i nie mają innych skojarzeń. Dlatego post Maspexu nie został zauważony przez tydzień, dlatego po tej "aferze" sprzedaż wzrosła bo ludzie zaczęli kojarzyć markę Tiger. Wiem to jest bolesna prawda, ale przeciętny, nawet wykształcony Kowalski nie gloryfikuje Powstania
To nie jest prawda że PW żyje wyłącznie Warszawa. I to nie jest też tak, że twoja opinia przesądza co jest a co nie jest prawdą, nawet jeśli wydaje ci się że zjadłeś wszystkie rozumy. Wiem to jest bolesna prawda dla ciebie. Choć bólu nie poczujesz, bo tego nie rozumiesz.
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Sie 29, 2017 1:44 pm

"jak" napisał(a):
"mm" napisał(a):
"jak" napisał(a):

Zabolało. Miało zaboleć.

Jeszcze raz się powtórz. Ja rozumiem, że ciebie nic nie boli bo głupota jest bezbolesna.

Dawno temu byli tacy którzy nie mogli się pogodzić z tym że Ziemia krąży wokół Słońca, a nie odwrotnie. Może kiedyś, gdy się rozejrzysz poza stolicą, dostrzeżesz że nie wszystko co ważne dzieje się w Warszawie. To przebudzenie może być bolesne, więc śnij dalej.
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Wto Sie 29, 2017 2:14 pm

Ale przestańcie już wracać do tej historii czy wszystko musicie z nią kojarzyć... masakra! I tak wam dobrze że wzrosła sprzedaż widocznie ludzie mają gdzieś wasze bojkoty itd. Bo to i tak do niczego nie prowadzi. Przeprosili i nie ma co do tego wracać!
Awatar użytkownika
Flo

Flo Wto Sie 29, 2017 2:28 pm

To tylko jeszcze jeden przyklad jak szerzy sie debilizm i kretynizm w tym kraju, juz nie mowiac o braku elementarnej wiedzy, jakichkolwiek uczuc czy zwykla ignorancji. Polacy to podnóżki europy, zwykle szmaty, wycieruchy, kazdy może napluć , nasrac na to plemię a oni dalej sie usmiechaja. Zero godnosci. Wstyd zyc na tej ziemi.
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Sie 29, 2017 2:47 pm

"mm" napisał(a):
"jak" napisał(a):
"mm" napisał(a):
"jak" napisał(a):

Zabolało. Miało zaboleć.

Dawno temu byli tacy którzy nie mogli się pogodzić z tym że Ziemia krąży wokół Słońca, a nie odwrotnie. Może kiedyś, gdy się rozejrzysz poza stolicą, dostrzeżesz że nie wszystko co ważne dzieje się w Warszawie. To przebudzenie może być bolesne, więc śnij dalej.

Gościu pokazywanie fucka Powstańcom to nie jest plucie w twarz jedynie Warszawie bo ci ludzie za Polskę ginęli nie za istnienie stolicy. Ale jak tego do tej pory nie zrozumiałeś to nie pojmiesz już gdziekowliek byś mieszkał.
Awatar użytkownika
Janka

Janka Wto Sie 29, 2017 2:50 pm

Bez sensu miesza się w ten temat politykę. Grafika była ewidentnie nieprzemyślana, ale na pewno nie celowali w obrażanie kogokolwiek bo a) to by było mocno nielogiczne b) widać to po reakcji prezesa.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Wto Sie 29, 2017 3:22 pm

Różnica jest taka, że pretensje do Ciechana i Cisowianki były idiotyczne: Ciechana chciało bojkotować towarzystwo z Czerskiej za sympatie polityczne właściciela, natomiast Cisowianka to już kuriozum: ktoś z Cisowianki wspierał finansowo organizację pro-life. Inna sprawa, że właściciel Tigera zachował się właściwie, dlatego bojkot byłby rzeczą kontrowersyjną. Lepiej byłoby dać wilczy biletna pracę w social media twórcom tych haseł.
Awatar użytkownika
he he he

he he he Wto Sie 29, 2017 3:57 pm

A jaki wszyscy teraz mają piękny ból dupy :D
Awatar użytkownika
milena

milena Wto Sie 29, 2017 4:16 pm

Wszystkim już ten cały bojkot chyba się znudził bo wypisujecie już takie bzdury.... nawet zazdrościcie jak ktoś się podniesie itp. Dla mnie ta cała sprawa już zamknięta przeprosili to najważniejsze i czy im się powodzi czy nie to nie ma znaczenia. Zrobili co mieli i zakończcie już to wreszcie bo to jest bez sensu ten cały wasz bojkot. Tiger jest jedną z lepszych marek i tak już zostanie!
Awatar użytkownika
inka

inka Wto Sie 29, 2017 4:18 pm

A mnie to jakoś nie dziwi, że polski konsument woli kupić dobrą polską markę, która na dodatek jest tańsza od zagranicznej konkurencji.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości