WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
j15

Re: Sprzedaż Tigera wzrosła po kryzysie wizerunkowym

j15 Wto Sie 29, 2017 5:24 pm

Z wykresu widać że udziały sprzedaży w rynku lecą na łeb na szyję.
Awatar użytkownika
PIOTR

PIOTR Wto Sie 29, 2017 5:47 pm

Rachoń powinien wiecej występowac w reklamach a nie jako dziennikarz....
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Sie 29, 2017 6:11 pm

"inka" napisał(a): A mnie to jakoś nie dziwi, że polski konsument woli kupić dobrą polską markę, która na dodatek jest tańsza od zagranicznej konkurencji.

Dobra polska marka? Black to jest to samo co Tiger. Też jest polski i tyle samo kosztuje bo wcześniej FoodCare sprzedawał Tigera. Identyczny produkt o takim samym działaniu.
Awatar użytkownika
każdy chce coś na tym ukraść...

każdy chce coś na tym ukraść... Wto Sie 29, 2017 6:15 pm

Widać, że teraz to już konkurencja TIGERa (wsiowe podróbki udające "amerykańskie") steruje komentarzami i próbuje coś na tym ugrać ;-)
Awatar użytkownika
Paweł Grabowski

Paweł Grabowski Wto Sie 29, 2017 7:02 pm

1. Czy to jest artykuł sponsorowany?
2. Jak wyniki sprzedaży na stacjach Orlen i Lotos?
Awatar użytkownika
zdun

zdun Wto Sie 29, 2017 9:58 pm

Rany koguta, a mnie nie obchodzą ani reklamy Tigera, ani to jaką ma sprzedaż, bo po prostu jest smaczny i to jest to co decyduje o moich zakupach.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Sie 29, 2017 10:23 pm

Taki artykuł to jest chyba mocno przedwczesny, ale na moje to ta cała afera w ogóle jest bzdurna. Oburzyli się wcale nie klienci Tigera tylko internetowi wojownicy podjudzani artykułami. Kto ma kupować, ten będzie kupował.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Sie 29, 2017 11:06 pm

Piszcie co chcecie, róbcie ludziom wodę z mózgu, moja rodzina i rodziny moich znajomych produktów maspex od tamtej pory nie kupują. Bzdury piszcie...
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 29, 2017 11:19 pm

Aj tam bo wy o faktach i faktach..tu chodzi o tezę i jej lans. Oszołomom i prymitywom nie wolno oburzać się,gdy ktoś ideologicznie napluje na nich albo ludzi,których dla nich są ważni;nie wolno z zasady i nie wolno,bo zadziała schemat zakazanego owocu,przekory i odwrotnego efektu krytykowanej pozycji,marki;oni mogą pluć,niektórzy w komentarzach mogą pluć,kilku samozwańczych ekspertów jak ten czy kilku innych,albo zwaych tak przez określone środowiska,przytwierdzi,przyklepie,jeden uzasadniajac uczenie,druginie,i się kręci,siema.żółwik i ośmiorniczka.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 29, 2017 11:31 pm

Polityka polityką,, marketing tymże,akcje wizerunkowe także,a oburzyli sięnie tylko jak jeden twierdzi wojownicy,a drugi prymitywy.A każdy kupuje co mu smakuje i co chce,na co go stać, jeśli nasze i dobre tym lepiej,natomiast wiem,że wielu zrezygnowa ło,niektórzy z bólem,z pewnych marek w ostatnich latach,miesiącach,ini bezboleśnie,ba odkrywając lepszą ofertę, inni zostają bo mają gdzieś wojny i opinię o reklamie,wypowiedzi etc.jakąkolwiek opinię,albo popierają,różne są powody,natomiast intencje lansujących tę tezę przy tej okazji wydają mi się paskudne, chcę się mylić.I tyle albo aż tyle.NIe domagaj się Pawle takich niewaznych i niewygodnych danych,to nie zasługa rządu, to pomimo rządu i lepiej niech ludzie nie wiedzą,jeszcze te prymitywy uwierzą,że to dzięki działaniom rządu.Poseł po pochwali telefoniczne badania,jest chwalenie telbadań, antydziennikarz siejący nienawiść rzuci:prymityw,hejterzy chorzy znienawiści,wynajęci albo z własnej inicjatywy podeujmują słówko.To ci myślący, światli. Ci nie robią jak im prezes i jego kot każą.Z drugiej strony ini apelują o ralpolitykę,tylko czy ona będzie taka czy taka,skala manipulacji i kłamstw,lansowanych tez,by dokopać,jest zbyt duża,by przechodzić obojętnie,choc zdrowia szkoda a i nie zawsze warto reagować bo nomen omen...trza wiedzieć też jak zareagować,ale to się łatwo mówi.NIeraz slyszymy w takich razach,że komuś luzu dystansu brak;no komu nieraz brak temu brak,ale czy tak można wszystko zawsze podsumować?chyba nie.
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Sie 29, 2017 11:39 pm

Człowieku powyżej mnie tak zmęczyło czytanie tego co wypisujesz, że już nawet nie wnikam czy masz rację czy nie masz, ale weź nie pisz więcej bo i tak nikt nie czyta ludzi tak kaleczących wypowiedź. Ja przestałem po kilku zdaniach.
Awatar użytkownika
trzeci szympans

trzeci szympans Śro Sie 30, 2017 8:48 am

Faktycznie, wyraźnie sprzedaż znacznie wzrosła, w czerwcu mieli 21,3% udziału w rynku, a w sierpniu 19,8%. I oby im tak rosło:-) nadal.
Awatar użytkownika
dora

dora Śro Sie 30, 2017 11:18 am

"jak" napisał(a): Człowieku powyżej mnie tak zmęczyło czytanie tego co wypisujesz, że już nawet nie wnikam czy masz rację czy nie masz, ale weź nie pisz więcej bo i tak nikt nie czyta ludzi tak kaleczących wypowiedź. Ja przestałem po kilku zdaniach.
Kto ma racje czy to ważne? Ważne że tiger zrobił co miał zrobić i tak nie zostawił tej sprawy tylko przeprosił jak się należy. Jak dla mnie można już im dać spokój.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Śro Sie 30, 2017 2:38 pm

Powinni wysłać zgrzewkę do Rachonia w podziękowaniu:)
Awatar użytkownika
niki

niki Śro Sie 30, 2017 3:40 pm

Połowa społeczeństwa polskiego to idioci, to widzowie TVN i Polsatu. Picie takiego g.... niszczy szare komórki, po tych badaniach to widać.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości