WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
krytyk

Sprzedaż Tigera wzrosła po kryzysie wizerunkowym

krytyk Wto Sie 29, 2017 1:38 am

Dziękuję Pan Rachoń :)
Awatar użytkownika
Gieno

Re: Sprzedaż Tigera wzrosła po kryzysie wizerunkowym

Gieno Wto Sie 29, 2017 1:55 am

Afera wybuchła 1 sierpnia z tego co kojarze wtedy było 20,2 , 7 sierpnia było(apogeum) 19,5 następnie 14stego 19,1 dopiero 21 urosło na 19,8 ale to i tak mniej jak z 31 lipca
Awatar użytkownika
Gieno

Gieno Wto Sie 29, 2017 1:58 am

A tytuł powininien być Tiger odzyskuje po afeże
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 29, 2017 2:14 am

A wy się znów czepiata. Jakie fakty,jaka prawda,ważna jest teza i lansowany kierunek myślenia i utwierdzania sie i odbiorców.Pamiętajcie,największy w historii spadek i wzrost na wprost...
a tak serio,warto wiedzieć kim jest ekspert i komentator,czyje są opinie i tyle i aż tyle.Chciałoby się,by od tego znaczenie opinii nie było aż tak zależne,ale co zrobić;nie tracąc nadziei,marząc, być realistą.
Oczywiście,że jest coś takiego jak proza życia,nawyki,brak alternatywy,przekora dotychczasowych,czy nowych odbiorców,ale sama teza wygodna,by wszystko było wolno,by wszystko było dozwolone,słynna teza o zakazanym owocu,teza,już trochę w inne branży,ale o to samo idzie,o nie krytykowaniu tego,co nam się nie podoba. Ileś prawdy zawsze w takich tezach jest;zresztą ile razy w ciągu ostatnich lat wielu mówi,dalej dalej tak róbcie,a rządowi wzrośnie.:) tak krytykujcie cieszy się ktoś z innej strony,wreszcie kupią,zagłosują na mnie. Teza mająca mnóstwo -ów i przykładów przeczących,tych za też oczywiście.Ja mam nadzieję,że jednak ta afera im sięnie opłaciła,wręcz przeciwnie,ale tu chodzi o coś więcej..pomarzyć można i nie tracić nadziei.A z tego wniosek ma być jeden,nie reagować,bo skutek będzie odwrotny.Jasne ech...a że nieraz będzie...
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 29, 2017 2:16 am

Wzrosła po..każdy zrozumie co chce, najlepiej gdyby zrozumieli:wzrosła mimo,w czasie,jest większa niż przed.Ale napisane jest:wzrosła po,więc jakby co..ech.
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Sie 29, 2017 2:35 am

Spadki sprzedaży mogły wynikać z tego, że ludzie ostatnio niechętnie sięgają po sztuczne energetyki z rakotwórczymi barwnikami typu karmel amoniakalno-siarczynowy oraz substancjami słodzącymi, które są odpowiedzialne za szereg chorób oraz otyłość (syrop glukozowo-fruktozowy) no ale co ja tam wiem. przecież to wszystko polityka i bojkot super marki.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sie 29, 2017 6:27 am

A jak Wam mówiłem, że tak się stanie, to nie chcieliście słuchać.
Awatar użytkownika
@mchlrj

@mchlrj Wto Sie 29, 2017 7:15 am

Wcześniej pisałem, że nieco żal Włocławka i Decomorreno. Dziś już tego nie odczuwam. Czerpanie korzyści przez Maspex z upowszechniania prymitywizmu tylko utwierdza mnie w przekonaniu, żeby trzymać się od nich z daleka.
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Wto Sie 29, 2017 7:24 am

I dlatego firmy nie kupują danych z CMR, bo ta "pseudoanaliza" się kupy nie trzyma. 400 małych sklepów, wyjęty tylko Tiger, brak danych sprzed roku. I po jednym tygodniu niewielkiego wzrostu, dziennikarz udowadania tezę, która pasuje politycznie panu Bierzynskiemu! Żenujący poziom.
Awatar użytkownika
Gupki

Gupki Wto Sie 29, 2017 7:47 am

Bo grupa docelowa nie umie czytać przecież! Bo przeczytali jeden artykuł. Bo przejęli się powstańcami. Mają w d. Bo są prymitywami jak sam prezes. Nic dziwnego, że przeszła ta strategia, skoro to ten sam poziom prymitywizmu.
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Wto Sie 29, 2017 7:53 am

Jakim cudem spadek sprzedaży z 22,3 do 19,1 dostaje tytuł ,,wzrost"? Kompromitacja.
Awatar użytkownika
edi

edi Wto Sie 29, 2017 8:26 am

Zmyślajcie te wzrosty. Orlen i Lotos nie sprzedają już tego g....
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Sie 29, 2017 8:28 am

Jaki prezes taka klientela. EOT
Awatar użytkownika
PR

PR Wto Sie 29, 2017 8:41 am

Artykuł sponsorowany przez dział PR Maspex Wadowice.
Jak mogła wzrosnąć sprzedaż Tigera jeśli jest poniżej wartości z 1 Sierpnia.
Po drugie co to za próba 400 niezależnych podmiotów?
Po trzecie, zobaczymy przyszły kwartał wtedy odbije się brak stacji paliw a to tam generowana jest największa sprzedaż energetyków.
Awatar użytkownika
My

My Wto Sie 29, 2017 8:48 am

G................... prawda stwierdzenia tego matoła są kłamliwe napój szambo w tej chwili kolejny matol rozdaje powodzianom i myśli ze mu to pomoże już nie matoły
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość