WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Tu nie rozmawiamy o mediach, reklamie.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Stanley_B

Squash po pracy :)

Stanley_B Wto Sie 02, 2011 9:38 pm

Fajna dyscyplina, ale żeby była jeszcze o co najmniej połowę tańsza i bardziej w Polsce rozpowszechniona :). W mojej mieścinie nie ma nawet żadnego kortu, mimo to nieraz kuszę żonę i razem przejeżdżamy autkiem paręnaście km żeby pograć chociaż godzinkę czasu. Wszak godzina squasha to dla niej jak kilkanaście seansów aerobiku :P.
Awatar użytkownika
Markd

Re: Squash po pracy :)

Markd Śro Sie 03, 2011 11:07 am

Koszta trochę spadają, gdy się posiada własny sprzęt do gry i nie trzeba płacić dodatkowo za jego wypożyczenie. Stanley_B, posiadasz swoje rakiety? Znam sporo osób, które mimo iż uprawiają ten sport (nie jakoś bardzo regularnie, raz na dwa tygodnie, ale od roku, dwóch) i wciąż nie mają własnego sprzętu :) . Wydatek i tak się zwróci i jeszcze oszczędzisz.
Awatar użytkownika
MACIUS

MACIUS Śro Sie 03, 2011 1:58 pm

a NIE MACIE wrazenie ze to sport troche dla lanserów?
Awatar użytkownika
Stanley_B

Stanley_B Śro Sie 03, 2011 3:12 pm

Markd - w sumie to masz rację, może uda mi się namówić żonę na zakup.
MACIUS - praktycznie każdy sport, nawet ping pong, może być 'lanserski', wszystko zależy od twojego podejścia doń.
Ale fakt, squash ma w Polsce do bycia 'sportem dla lanserów' szczególne predyspozycje - drogi, relatywnie od niedawna funkcjonujący, mało rozpowszechniony.
Awatar użytkownika
adrian5

adrian5 Czw Sie 04, 2011 9:56 pm

Jak patrzą na tych "squashowych lanserów" to mi się niedobrze robi, dlatego też nie gram w miejscach typu Blue City.
Awatar użytkownika
Jan.Ek

Jan.Ek Czw Sie 04, 2011 9:59 pm

adrian5 napisał(a):Jak patrzą na tych "squashowych lanserów" to mi się niedobrze robi, dlatego też nie gram w miejscach typu Blue City.

Z jakiego miasta jesteś? Mam rozumieć, że Wawa? Gdzie grasz? Chciałbym znaleźć przyjazne dla początkującej osoby miejsce.
Awatar użytkownika
milesf

milesf Wto Sie 09, 2011 12:57 pm

Squash po pracy? Bardzo chętnie, jak dostanę podwyżkę w pracy, bo na razie, jak stwierdziłem, pożera to jednak zbyt dużo funduszy :P .
Awatar użytkownika
heartbreaker

heartbreaker Śro Sie 10, 2011 2:45 pm

milesf napisał(a):Squash po pracy? Bardzo chętnie, jak dostanę podwyżkę w pracy, bo na razie, jak stwierdziłem, pożera to jednak zbyt dużo funduszy :P .

Dla chcącego nic trudnego, finanse to dobra wymówka na niemalże wszystko :) .
Awatar użytkownika
milesf

milesf Śro Sie 10, 2011 7:52 pm

heartbreaker napisał(a):
milesf napisał(a):Squash po pracy? Bardzo chętnie, jak dostanę podwyżkę w pracy, bo na razie, jak stwierdziłem, pożera to jednak zbyt dużo funduszy :P .

Dla chcącego nic trudnego, finanse to dobra wymówka na niemalże wszystko :) .

Oj tam oj tam jak to mówią :roll: .
Awatar użytkownika
strongman

strongman Czw Sie 25, 2011 9:49 pm

Squash to świetna dyscyplina, a jakże łatwo zarazić nią innych :) . Skuteczne zarażenie równa się podzieleniu kosztów na dwie osoby :P albo,w gorszym przypadku,ich podwojeniu w przypadku gdy nie chcemy by druga osoba płaciła/ona sama nie ma kasy, a nęka nas :D .
Awatar użytkownika
korol

korol Sob Wrz 03, 2011 11:55 am

A mi sie podoba :) Kiedys mnie kolezanka wyrwala na squasha i mi sie mega spodobalo. Nie powiem, ze chodze regularnie, ale czasem chodze:)
Awatar użytkownika
Arti

Arti Pon Kwi 08, 2013 12:02 pm

A ja własnie nigdy nie miałam okazji spróbować :D. Teraz sobie Multisporta załatwiłam więc mogę poszaleć ;) Już sobie nawet odpowiednie buty sprawiłam na tego typu wypady ;)
Awatar użytkownika
michalinaolbry

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

michalinaolbry Pią Maj 27, 2016 12:03 pm

Ja muszę spróbować,lubię próbować nowych sportów,chociaż prawda jest taka że oprócz biegania i aerobiku wszystko wymaga paru groszy.
Awatar użytkownika
asia548@interia.eu
początkujący

asia548@interia.eu Pią Kwi 07, 2017 1:56 pm

Ostatnio często chodzę na squasha. Ale raczej weekendami, w tygodniu nie mam na to sił.
Wróć do After work

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości