[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Średnio 60 tys. widzów Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura. 170 tys. oglądających finał

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Znawca

Średnio 60 tys. widzów Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura. 170 tys. oglądających finał

Znawca Czw Paź 22, 2015 7:54 am

To jakaś kpina w porównaniu z M jak miłość.
Awatar użytkownika
Pecunia olet

Re: Średnio 60 tys. widzów Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura. 170 tys. oglądających finał

Pecunia olet Czw Paź 22, 2015 9:17 am

No to są porażajaco małe liczby. Porażające małe. Ludzie nie czytaja ksiązek, nie słuchaja muzyki powaznje. Świat bydlęceje. Po prosty bydlęceje.
Awatar użytkownika
Ant

Re: Średnio 60 tys. widzów Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura. 170 tys. oglądających finał

Ant Czw Paź 22, 2015 9:44 am

ciekawa informacja dla tych co narzekają że o 20.00 za mało ambitnych programów... Do TVP Kultura ma dostęp każdy Polak...
Awatar użytkownika
Proaktywny abonamenciaż z misją

Proaktywny abonamenciaż z misją Czw Paź 22, 2015 10:05 am

Ne możliwe, Kammel ani Kraśko tego nie prowadzili a ludziska łoglądały. Nie może być! Dobrze, że wczoraj Lis i Braun byli na widowni, bez niego byłaby klapa.
Awatar użytkownika
Mario

Mario Czw Paź 22, 2015 10:30 am

Za mało reklamy o trwaniu i przebiegu konkursu było w otwartych mediach. Impreza tej rangi i skali, powinna być co najmniej oplakatowana w całym mieście. Jak na imprezę środowiskową i tak było znakomicie.
Awatar użytkownika
Inna

Inna Czw Paź 22, 2015 12:12 pm

Raz na pięć lat mamy wydarzenie kulturalne w skali światowej topowe i główne stacje TVP o niej milczą. Oprawa telewizyjna imprezy jest na poziomie osiedlowej kablówki. To jest ta MISJA. Ale i tak dziękuję, bo na krotki czas przeniosłam się w inny świat dziennikarstwa, kultury słowa a przede wszystkim muzyki.
Awatar użytkownika
Gugog

Gugog Czw Paź 22, 2015 12:48 pm

Cóż, ja konkursu jednak nie oglądałem i przyznaję się bez bicia. Nie jestem wielbicielem komercji, nie znoszę żadnych talent show, tasiemców, paradokumentów, pseudokabaretów i innych durnot telewizyjnych. Ale muzyka poważna to też nie jest moja bajka i niestety nie umiem się nią zachwycać, dla mnie jest to ZBYT ambitne. Lubię różną muzykę (blues, rock, rap, etno, elektroniczną itd), ale muzyka poważna nie jest muzyką dla mnie i tyle. Niemniej ode mnie też duże brawa dla TVP Kultury za poświęcenie tyle czasu antenowego na transmisje. Mam mimo wszystko szacunek do takich przedsięwzięć kulturalnych, mimo że nie gustuję osobiście w takiej muzyce.
Awatar użytkownika
qunior

qunior Czw Paź 22, 2015 1:53 pm

wspaniałe przedsięwzięcie
- 130 godzin relacji na żywo (to są bardzo wysokie koszta dla telewizji)
- brak reklam w trakcie relacji (co teraz zdarza się niezwykle rzadko - nawet TVP ABC jest bardzo mocno nasycone reklamami - po 10 minutowym odcinku Bolka i Lolka wchodzi 10 minutowy blok -reklama-autopromocja-reklama)
- doskonałe prowadzenie studia i rozmowy z gośćmi
- dawno nie spędziłem przed TV tyle czasu i to z taką przyjemnością

I to jest właśnie misja.

Zupełnie inna sprawa, to zerowa autopromocja jak na skalę realizacji i zaangażowanych środków.

Zapewne stąd tak niski wynik - oglądalność na poziomie 0,4 w grupie docelowej? przecież to tragedia. Odpowiednio wypromowane telezakupy mogą mieć wyższe wyniki, więc niech nikt nie mówi, że chodzi o "trudną treść".

I to właśnie znaczy, że na misji nikomu na Woronicza (spoza kręgu TVP Kultura) nie zależy.

Oby za 5 lat było lepiej
Awatar użytkownika
barakuda

barakuda Czw Paź 22, 2015 2:35 pm

Wczorajszy koncert popsuły gadające głowy z Dudą na czele , który zapalony w oratorskich wielominutowych popisach zapomniał kto jest bohaterem dnia.
W efekcie musiałem maksymalnie ściszać glos w telewizorze z uwagi na ciszę nocną , tracąc efekt wirtuozerii.
Kto dopuścił do tego bełkotu łamiąc program transmisji?
Awatar użytkownika
AleJakTo

AleJakTo Czw Paź 22, 2015 4:57 pm

"Inna" napisał(a): Raz na pięć lat mamy wydarzenie kulturalne w skali światowej topowe i główne stacje TVP o niej milczą. Oprawa telewizyjna imprezy jest na poziomie osiedlowej kablówki.

Dlaczego? Technicznie świetnie zrealizowane.
Awatar użytkownika
szok

szok Czw Paź 22, 2015 7:27 pm

"Znawca" napisał(a): To jakaś kpina w porównaniu z M jak miłość.

taki naród :( co się dziwić.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Paź 23, 2015 9:07 am

Co wymagać od ludzi,którzy oglądają Ukryte prawdy,dlaczego ja, słuchają Dody czy Margaret a czytają książki o celebrytach czy pisma Bravo girl? nie ma się co dziwić bo te programy są odzwierciedleniem inteligencji oglądaczy tego czegoś. Sama o konkursie dowiedziałam się z radia bo w tv cisza jak makiem zasiał. Druga sprawa mało się promuje muzyki poważnej w tych programach muzycznych, traktuje się ją jak trędowatą a szkoda. To jak z matematyką tylko inteligentni są w stanie ją zrozumieć tak samo jest z muzyką klasyczną. Cud,że chociaż taka oglądalność była.
Awatar użytkownika
Arek

Arek Pią Paź 23, 2015 11:42 am

Wielka szkoda że tak mało było widzów .Chopin to dla mnie ogromne odkrycie muzyczne , wcześniej mnie nie pasjonował .Jak się okazuje do tej muzyki po prostu trzeba dorosnąć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości