WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Donald mój mentor

„Środek od środka” Rafała Tomańskiego w soboty w Trójce

Donald mój mentor Czw Cze 23, 2022 6:00 am

Jak Państwo myślą, gdyby PO doszła do władzy i znów obsadziła media swoimi ludźmi, to zaczęłyby się powroty dziennikarzy do Trójki z R357 czy RNŚ ?
Awatar użytkownika
LGOM

Re: „Środek od środka” Rafała Tomańskiego w soboty w Trójce

LGOM Czw Cze 23, 2022 7:46 am

"Donald mój mentor" napisał(a): Jak Państwo myślą, gdyby PO doszła do władzy i znów obsadziła media swoimi ludźmi, to zaczęłyby się powroty dziennikarzy do Trójki z R357 czy RNŚ ?
Państwo nie myślą. Państwo wią.
Awatar użytkownika
xD

xD Czw Cze 23, 2022 8:08 am

"LGOM" napisał(a):
"Donald mój mentor" napisał(a): Jak Państwo myślą, gdyby PO doszła do władzy i znów obsadziła media swoimi ludźmi, to zaczęłyby się powroty dziennikarzy do Trójki z R357 czy RNŚ ?

A ja bym zaryzykował i powiedział, że nie "dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi" a skoro 357 i RNŚ się rozwijają są niezależne (jedynie zależne od słuchaczy/patronów, ale w takim pozytywnym znaczeniu) to po co zwijać intersy, które harmonijnie się rozwijają ...
Awatar użytkownika
Wilk

Wilk Czw Cze 23, 2022 8:21 am

"xD" napisał(a):
"LGOM" napisał(a):

A ja bym zaryzykował i powiedział, że nie "dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi" a skoro 357 i RNŚ się rozwijają są niezależne (jedynie zależne od słuchaczy/patronów, ale w takim pozytywnym znaczeniu) to po co zwijać intersy, które harmonijnie się rozwijają ...
Dokładnie. Dopiszę, że nowe, niezależne projekty dziennikarzy mają bardzo dobry odbiór społeczny, wizerunkowy, potwierdzają standardy, kultywują etykę dziennikarską. Wizerunkowo są genialnym potencjałem do wiarygodności ale nadzieją dla mediów publicznych. Na fundamencie Trójki, nowoczesne, na wysokim poziomie. Właśnie te projekty będą wyznaczać trendy. Autorytet mediów publicznych czy Polskiego Radia został zniszczony. Już nawet elektorat PiS nie słucha.
Awatar użytkownika
Wojciech

Wojciech Czw Cze 23, 2022 10:22 am

Przede wszystkim co to znaczy obsadzać swoimi, przez 30 lat nie wyglądało to tak bezczelnie jak za PiS, w redakcjach zmieniali się szefowie, w urzędach dyrektorzy, kadry rotowały naturalnie, nawet szefem Wiadomości w TVP za Tuska był Karnowski, tak ten Karnowski można sprawdzić, i Cejrowski i Pospieszalski też mieli swoje programy, od 7 lat jest bezpardonowe czyszczenie i obsadzanie „swoimi”.
Awatar użytkownika
zdziwiony

zdziwiony Czw Cze 23, 2022 2:54 pm

Dziwne pytanie jeżeli się wie, ilu dziennikarzy z byłej Trójki pracuje w RNŚ, a ilu w R357.
Awatar użytkownika
Dana

Dana Czw Cze 23, 2022 2:57 pm

"zdziwiony" napisał(a):

Dziwne pytanie jeżeli się wie, ilu dziennikarzy z byłej Trójki pracuje w RNŚ, a ilu w R357.

Fakt. Po takich powrotach, to R357 przestałoby istnieć.
Awatar użytkownika
Ciekawe

Ciekawe Czw Cze 23, 2022 6:40 pm

Tematyka bardzo ciekawa, o tym, że ważna nie trzeba nikogo kto czyta cokolwiek poza Onetem, przekonywać. Także bardzo dobrze, że publiczna stacja będzie emitowała program na ten temat.
Awatar użytkownika
fir3r

fir3r Czw Cze 23, 2022 6:45 pm

"Ciekawe" napisał(a): Tematyka bardzo ciekawa, o tym, że ważna nie trzeba nikogo kto czyta cokolwiek poza Onetem, przekonywać. Także bardzo dobrze, że publiczna stacja będzie emitowała program na ten temat.
Zapewne, jednakże jezd toto źle włożone w ramufkem i za krotkie.
Ah0Y
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Czw Cze 23, 2022 7:41 pm

"Dana" napisał(a):
"zdziwiony" napisał(a):

Fakt. Po takich powrotach, to R357 przestałoby istnieć.

Mnie nie dziwią takie pytania.
Sondują (na wszelki wypadek), co by było gdyby, nie daj Panie tak się stało...

Dokładnie! Przestaliby istnieć, dlatego takie pytania "muszą" zadawać.
Tzn. sami zadają pytania i sami na nie odpowiadają. "Dobrzy" są w tym...
Awatar użytkownika
OKO

OKO Nie Lip 03, 2022 12:23 pm

Kolejny gość, który nie ma pojęcia o radiu.Coś tam czyta przez 10 minut.Ludzie z Tv, wracajcie do TV! Nie nadajecie się do radia.Przestańcie męczyć ludzi!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości