WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
partyzant

Stanisław Skarżyński wyszedł ze studia RDC, bo nie chciał dyskutować z Rafałem Ziemkiewiczem

partyzant Nie Kwi 15, 2018 7:43 pm

Lepiej dyskutować z koniem niż z Ziemkiewiczem. Wierzchowce bywają kulturalne, Ziemkiewicz nie...
Awatar użytkownika
gość

Re: Stanisław Skarżyński wyszedł ze studia RDC, bo nie chciał dyskutować z Rafałem Ziemkiewiczem

gość Nie Kwi 15, 2018 8:00 pm

Co ten z wyborczej mógł Rafałowi powiedzieć? Stchórzył i teraz struga "obrońcę demokracji"
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: Stanisław Skarżyński wyszedł ze studia RDC, bo nie chciał dyskutować z Rafałem Ziemkiewiczem

Babcia Mówi Nie Kwi 15, 2018 8:33 pm

Szczerze? Trzeba było nie przyjmować zaproszenia lub powiedzieć, że nie wiedziało się z kim będzie dyskusja (akurat słuchałam). Jakoś mnie to nie przekonało.

Natomiast to co wygadywał Ziemkiewicz, przy aprobacie Trzmiela to skandal i to taki, którym powinna zająć się -uczciwa- KRRiT. Przekleństwo, nazywanie ludzi świrami, szkalowanie organizacji pozarządowej i manipulowanie informacjami na temat nowelizacji ustawy o ochronie środowiska (czy jak tam się ta nowela nazywa...). Oczywiście przy RZ zadowolony z siebie Trzmiel, nawet nie wspomni, że na antenie publicznego radia nie używa się wulgaryzmów -jednego konkretnie użył- nie poniża ludzi, grup społecznych - obrońców praw zwierząt -sugerujac chorobę psychiczną. Również komentując ustawy mówi się o faktach a nie własnej wyobraźni.
Ciekawe co na to tak kulturalny, wrażliwy na obrażanie i przemoc prezes Radia dla Ciebie? Zauważy co się dzieje w jego osobistym radio?
A organizacja Viva powinna rozważyć pozew tak wobec RZ jak i RDC, za kompletny brak reakcji.
Tak czy owak ta audycja to wyjątkowy pasztet.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Nie Kwi 15, 2018 8:58 pm

Jakiś dureń z czerskiej robi halo bo zwiał ze studia ? Czerskim odbija co widać po Czuchnowskim, że tam już musi być silna lipa i po wyborach na Węgrzech Soros zakręca kurek bo nie ma żadnych efektów finansowania tych durniów.
Awatar użytkownika
żartowniś

żartowniś Nie Kwi 15, 2018 9:16 pm

A nie śmieszniej byłoby, gdyby przejęzyczył się "Jak to wspomniał obecny tutaj parch... yyy, to znaczy, Pan Ziemkiewicz" czy coś? Nieobecni nie mają racji ;)
Awatar użytkownika
Do Ani

Do Ani Nie Kwi 15, 2018 9:25 pm

Masz chłopie w domu lustro. To spojrz w nie ale sam. I nie podpisuj sie Ania. I nie opisuj co widzisz.
Awatar użytkownika
jak

jak Nie Kwi 15, 2018 9:52 pm

Skarżyński napisał w Wyborczej, że Ziemkiewicz obrażał najwybitniejszych ludzi ostatniego stulecia i wymienił Michnika. Ze śmiechu się oplułem.
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Kwi 15, 2018 10:42 pm

"jak" napisał(a): Skarżyński napisał w Wyborczej, że Ziemkiewicz obrażał najwybitniejszych ludzi ostatniego stulecia i wymienił Michnika. Ze śmiechu się oplułem.

grubo : ) A dorzucił może bieruta, gomułkę i jaruzela do tej swojej listy??? ; ) Całe szczęście że uciekł ze studia - nie wiadomo co może taki przynieść z czerskiej... a później długie leczenie : )
Awatar użytkownika
rózia

rózia Pon Kwi 16, 2018 7:55 am

"jak" napisał(a): Skarżyński napisał w Wyborczej, że Ziemkiewicz obrażał najwybitniejszych ludzi ostatniego stulecia i wymienił Michnika. Ze śmiechu się oplułem.

Szmalcownik
Awatar użytkownika
rózia

rózia Pon Kwi 16, 2018 7:56 am

"conf" napisał(a):

grubo : ) A dorzucił może bieruta, gomułkę i jaruzela do tej swojej listy??? ; ) Całe szczęście że uciekł ze studia - nie wiadomo co może taki przynieść z czerskiej... a później długie leczenie : )

Szmalcownik
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Kwi 16, 2018 9:32 am

"rózia" napisał(a):
"conf" napisał(a):

Szmalcownik

miło mi poznać : ) A ja mam na imię conf - pozdrawiam rózię -szmalcowniczkę :; )
Awatar użytkownika
I tyle

I tyle Pon Kwi 16, 2018 10:24 am

Tak należy reagować na podłość. I tyle!
Awatar użytkownika
Anna Maria

Anna Maria Pon Kwi 16, 2018 10:25 am

Panie Ziemkiewicz, chciałam pana przeprosić za Gazetę Wyborczą i jej pracowników. Jest Pan wspaniałym obrońcą wartości katolickich i antysemickich. Odmówię modlitwę do serca Pana Jezusa w intencji pana powodzenia. Życzę dużo zdrowia i pieniążków.
Awatar użytkownika
Molier

Molier Pon Kwi 16, 2018 10:28 am

"conf" napisał(a):
"rózia" napisał(a):
"conf" napisał(a):

Szmalcownik

miło mi poznać : ) A ja mam na imię conf - pozdrawiam rózię -szmalcowniczkę :; )

A conf. cięgle w orbicie partii Pieniądze i Stołki. Biedaczek!
Awatar użytkownika
hd

hd Pon Kwi 16, 2018 12:26 pm

Słuszna decyzja. Zresztą sama audycja tylko potwierdziła, że Ziemkiewicz to kloaka.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości