WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
K

Re: Startują Metro i WP kolejne kanały naziemnej telewizji cyfrowej

K Pią Gru 02, 2016 9:03 pm

lepiej by uruchomili kolejne lokalizacje mux8
Awatar użytkownika
Polska górą

Polska górą Pią Gru 02, 2016 9:08 pm

Agorze szczerze i serdecznie życzę wszystkiego najgorszego, przede wszystkim rychłego bankructwa.Są na to nawet spore szanse Soros nie będzie tego finansował bez perspektyw na zysk.
Awatar użytkownika
Icek

Icek Pią Gru 02, 2016 9:26 pm

W nocy będzie retransmisja TRWAM ?
Awatar użytkownika
Norka

Norka Pią Gru 02, 2016 9:28 pm

Mieszkam w Krakowie i nie mam żadnych nowych programów. Antena jest w bloku wspólna. Telewizor kupiony rok temu więc powinno zadziałać wyszukiwanie! Sąsiedzi mają.
Awatar użytkownika
Leonek

Leonek Pią Gru 02, 2016 9:34 pm

"Marcin" napisał(a): Typowe polaczki, tylko krytykować i narzekać. Nie chcecie to nie oglądajcie, nikt tego nie wymaga ale nie wypisujcie głupot typu "po co to komu" i inne bzdury. Zamiast się cieszyć że powstają kolejne darmowe stacje telewizyjne to same narzekania.

Za kilka dni całą noc 'Głębokie gardło' żenada.
Awatar użytkownika
conf

conf Pią Gru 02, 2016 10:05 pm

"Marcin" napisał(a): Typowe polaczki, tylko krytykować i narzekać. Nie chcecie to nie oglądajcie, nikt tego nie wymaga ale nie wypisujcie głupot typu "po co to komu" i inne bzdury. Zamiast się cieszyć że powstają kolejne darmowe stacje telewizyjne to same narzekania.

widzisz - bo niektórzy mają trochę więcej pookładane pod kopułą i szanują swój czas i pieniądze (abonament tv). Co mi z michnikowego tv z oglądalnością 0,001% dla jego sekty- to się tez dotyczy tv trwam btw. Zamiast zainwestować w tv tematyczne- np sportowe, przyrodniczo- naukowe, których w naziemnej nie ma i tu powalczyć - to próbują wcisnąć michnika w wersji tv :) Generalnie to widzowie zdecydują , ale już po wynikach nowej tv widać ze szykują pierwsze zgony po roku- może oprócz wp, którego spółka może dokładać do interesu ile chce właściwie
Awatar użytkownika
Techniczny

Techniczny Pią Gru 02, 2016 10:07 pm

Bardzo słaba realizacja podczas premiery WP o 16:50. Słabe kadrowanie i wpadki realizacyjne. Zwłaszcza ta dźwiękowa na sam koniec. Rozumiem, że start i każdy się uczy, ale jeśli głośno zapowiada się premierę, to przygotowanie też powinno być na poziomie. Poza tym uważam, że stricte broadcastu telewizyjnego nie da się zrobić na systemie kamer Sony BRC, które się non stop rozjustowują i nie trzymają balansu. Radziłbym popracować też nad steadicamem i założyć do tej PMW300 jakieś szerokie szkło, bo aż serce boli jak widzę to przypadkowe bujanie na boki i brudy w ramce.
Awatar użytkownika
Norka

Norka Pią Gru 02, 2016 10:14 pm

To znów ja. Okazało się, że należało zaktualizować program i dopiero wyszukało następne programy :)
Fajnie, mam więcej programów. Dzięki za nie! :)
Awatar użytkownika
ml

ml Pią Gru 02, 2016 11:34 pm

super, mogą być stare twarze. Życzę powodzenia i sukcesów. mam nadzieję, że normalni przestaną oglądać zrytą TVP gdzie zostali socjaliści-komuniści.
Awatar użytkownika
.Niedouczony Ryszard

.Niedouczony Ryszard Pią Gru 02, 2016 11:43 pm

"Norka" napisał(a): Mieszkam w Krakowie i nie mam żadnych nowych programów. Antena jest w bloku wspólna. Telewizor kupiony rok temu więc powinno zadziałać wyszukiwanie! Sąsiedzi mają.

To dziękuj Najwyższemu, Latającemu Potworowi Spaghetti, Michnikowi, czy w kogo tam sobie wierzysz. Kompletnie nic nie straciłeś.
Awatar użytkownika
.Niedouczony Ryszard

.Niedouczony Ryszard Pią Gru 02, 2016 11:46 pm

"ml" napisał(a): super, mogą być stare twarze. Życzę powodzenia i sukcesów. mam nadzieję, że normalni przestaną oglądać zrytą TVP gdzie zostali socjaliści-komuniści.

Z czystej ciekawości... Dlaczego niby normalni mieliby Cię posłuchać?
Awatar użytkownika
tołdi

tołdi Sob Gru 03, 2016 1:09 am

Ten mux to normalnie porażka. Nie odbieram sygnału, bo nadajnik nie dosyć, że daleko to jeszcze słabej mocy i to z innego kierunki niż pozostałe muxy. Nie zamierzam kupować nowej anteny, wzmacniaczy sygnału czy kombinować z jakimiś cybantami we wszystkie strony świata, tylko po to aby oglądać kilka kanałów.
Awatar użytkownika
wiesio1949@wp.pl

wiesio1949@wp.pl Sob Gru 03, 2016 10:35 pm

Brak odbioru z nadajnika Kisielice woj warm- mazurskie. Czy tak miało być?
Awatar użytkownika
beblok

beblok Nie Gru 04, 2016 3:10 am

Niejaka Welman i "anatomia mądrości" wg Hamonda o której ?
Awatar użytkownika
Aldona

Aldona Nie Gru 04, 2016 2:01 pm

Sprowokowana nachalną pseudo-reklamą zerknęłam na rozkład jazdy tej telewizyjki i już mam dość :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości