WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gosia

nowa moda

gosia Pią Paź 15, 2004 1:11 pm

Nastała nowa moda w prześciganiu się na nowe studia... Nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że wszystkie wyglądają tak samo: Fakty, Wiadomości, Wydarzenia ...
Wszędzie szkło i metal, wirujące kule ziemskie, faliste pulpity prezenterów, plazmowe ekrany ... tylko kolorystyka inna i inne twarze. Jeśli chodzi o nową prezenterkę Wiadomości to jest O.K., studio ogólnie też fajne (ale czy lepsze od poprzedniego? po prostu inne ...), czołówka niezła, chociaż łudząco podobna do Wydarzeń. Oprawa muzyczna gorsza od poprzedniej, chociaz może to tylko kwestia przyzwyczajenia.
Awatar użytkownika
xxx

DO BARNABA

xxx Pią Paź 15, 2004 1:45 pm

Jak na osobę pracującą w TVP to twoje informacje są "trochę niekompletne". Owszem, scenografia była zamawiana już za czasów Zucha Sławińskiego przez ludków z Woronicza. Ale chłam który został przedstawiony nie nadawał się nawet do TV Pcim Dolny. Dopiero w maju powstał projekt który spokojnie czekał na nominację nowego dyrektora jedynki. (Miał zatwierdzić osobiście ten projekt i ewentualnie wprowadzić swoje poprawki) Niestety jak długo i dziwnie wybierano nowego dyrektora, każdy wie, a po przejęciu władzy przez Pania Dyrektor Warakomską, projekt scenografi został przez nią przejęty i siłami TAI zrealizowany. Więc słabo mi się robi gdy słyszę o "matce sukcesu" - trochę skromności nikomu nie zaszkodzi. Pozdrawiam i sądzę że warto znać więcej szczegółów, chcąc się wypowiadać na poważnym forum.
Awatar użytkownika
Aferant

DO NOEMI

Aferant Pią Paź 15, 2004 2:17 pm

A może masz na imię Maja ??? No cóż. "Bulwarowe ........" - piekne stwierdzenie. Dla wielu ludzi nie jest potrzebny bezpośredni kontakt z SD, żeby stwierdzić poziom jej fachowości. Spójżmy tylko co zrobiła z Panoramy. To samo czeka Wiadomości. A jej "wielkie osiągnięcia" to często przypisanie sobie zasług innych ludzi. Życzę owocnej współpracy z SD.
Awatar użytkownika
Piotr Nitrfe

Obiektywny to Warakomska

Piotr Nitrfe Pią Paź 15, 2004 2:19 pm

__
Awatar użytkownika
Pilot Telewizorski

Jest nawet oki

Pilot Telewizorski Pią Paź 15, 2004 2:19 pm

Fajne studio, lepsze niż TVN, bo tam wygląda jak magazyn sprzętu elektronicznego (wszędzie napaćkane telewizorków). Polsatowskie wygląda na malutkie jakieś. Szkoda tylko, że grafika pogody się nie poprawiła. I plusik za nową prowadzącą (Wysocka)
Awatar użytkownika
Jerzy Pol

Wtornik, nic nowego

Jerzy Pol Pią Paź 15, 2004 2:24 pm

Oprawa wzorowana na TVN i POLSAT... Czy nikt nie umie stworzyc czegos swojego... Muzyka kopia dawnego sygnalu telewizji NBC...ale coz wymagac od kompozytora piosenek Misia i Margolc; Warakomska dala dupy!!!
Awatar użytkownika
Michal Bajor

Rubik dal ciala...

Michal Bajor Pią Paź 15, 2004 2:26 pm

Muzyka do... niczego... Syntezatorki za 5 zlotych... Rubik dal dupy... Tylko komu tym razem???
Awatar użytkownika
pawel tyc

Studio zimne i puste...

pawel tyc Pią Paź 15, 2004 2:29 pm

Prowadzaca dramat... Gdzie pani Holecka???
Awatar użytkownika
Dorota Warakomska

DALAM CIALA! SORRY!

Dorota Warakomska Pią Paź 15, 2004 2:30 pm

WARA!
Awatar użytkownika
Piotr Rubik

przepraszam...

Piotr Rubik Pią Paź 15, 2004 2:32 pm

__
Awatar użytkownika
Maciej Ulka

To dziennikarze robia program...

Maciej Ulka Pią Paź 15, 2004 2:37 pm

a nie ta wywloka Warakomska... Nie opakowanie tylko tresc jest wazna... Szkoda ze o nich nikt nie mowi... Dobrze ze pan Milewicz tego nie widzi...
Awatar użytkownika
BARNABA

do xxx

BARNABA Pią Paź 15, 2004 3:08 pm

poważne forum tworzy sie przez poważną dyskusję. Kolega ( a może koleżanka ) widze "publiczny" ale coś mało obiektywny bo przez pryzmat swoich uprzedzeń patrzący! Najlepiej zgnoić?! Nieprawdaż ? Acha - napisałem, że pracuje w TVP i przestaję się wstydzić a to dla mnie ważne. Wolę trzymać za kogoś kciuki niż rzucać kłody pod nogi i uprawiać destrukcyjne plotkarstwo. Kogo obchodzi kto to zamówił!? Ważne, żeby widzowi się podobało i żeby był dobrze i ciekawie informowany!
Awatar użytkownika
patryk

Wiadomosci o 15.00

patryk Pią Paź 15, 2004 3:08 pm

Ziemiec super; laczenia na zywo w odsrotna strone - chyba lepsze... pierwsze ujecie z daleka - lepsze; dluzsza czolowka - coz, wydaje mi sie ze to 3 sekundowy klip puszczany w kolko, ale ogolne coraz lepiej!!!
Awatar użytkownika
Obi -Wan -Kenobi

To studio to ,,szklana pułapka"

Obi -Wan -Kenobi Pią Paź 15, 2004 4:34 pm

dla widza jest sterylnie, czujesz sie sie jak na 5 min przed wlasna sekcją ....brrr...jest metalowo, zimno i wieje chłodem godnym kobiecosci ( ha...ha...) Warakomskiej, najbardziej podobaly mi sie odbicia prezenterow w tych mega stolach-wygladali jak z tali kart np . asy, damy i walety. Dzingiel muzyczny równie obiciachowy jak ten z Panoramy..sweet Dorothy jest GŁUCHA i nie ma za grosz muzycznego gustu....Co do tresci ...zmeczeni ludzi (reporterzy) ktorzy po kastracjiprzeprowadzonej na nich przez SLD sa juz walachami a zmuszaja ich do udawania rumakow ....nie wiem jak dla Państwa ale dla mnie w 100 % to pusty supermarket po wyprzedaży
Awatar użytkownika
OBIEKTYWNY

gdzie holecka?

OBIEKTYWNY Pią Paź 15, 2004 4:52 pm

Nie widać jej ciągle, miejmy nadzieje, ze nie skończy tak jak pienskowska czy prokupiuk bo ona na to akurat nie zasługuje. Zgadzam sie z ktoryms z poprzednikow - ziemiec o 15 byl świetny, w tvn teraz moga tylko żałować ze go tak nie doceniali, ciekawe kto w jakim dniu vbedzie prowadzil glowne wiadomosci? Oby jak najczesciej Ziemiec! Dziś niestety nie obejrze nic wieczorem(w tym ani faktow ani wiadomosci, bo wydarzenia są już po za stawką) bo wkoncu piatek wiec trzeba sie troche rozerwac, wiec czekam jutrona komentarze dotyczaca dzisiejszych wydań! I ludzie dajcie sobie spokój z tą warakomską, co ona tylko tworzy ten program? To nie ona go prowadzi ani nie obna robi materialy, wiec w czym problem? A jakos nie slyszalem zeby suie chwalila iz to dzieki niej jest to studio...Postarajcie sie podejsc obiektywnie do sprawy a nie skazywac cos na porazke tylko dlatego ze jest to w TVP!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 91 gości