WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ROczeK

Do Zaq ...

ROczeK Pon Paź 11, 2004 4:42 pm

2 lata temu też tak mówiłem TYLKO FAKTY TYLKO TVN ale po tych wszystkich roszadach w tej stacji (wyrzucenie Moniki Olejnik, Tomasza Lisa, likwidacja programu Ale Plama, coraz to mizerniejsze ramówki, z programami na poziomie hmm szkoda gadać, odsunięcie Anity Werner od prowadzenia Faktów) straciłem do niej szacunek, zaufanie. Zreszta nie tylko ja. TVN zawsze był na 3 miejscu a teraz (gdzieś od roku) jest na 4. To musi o czymś świadczyć. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alfa ale nie Omega

W rzeczywistości wypada nieco ........

Alfa ale nie Omega Pon Paź 11, 2004 6:24 pm

Niestety, ale w rzeczywisości nowe studio Polsatu prezentuje się po prostu przeciętnie. ........ Początkowo na podstawie tych kilku zdjęć wydawało się, że zostało ono dość dobrze "odstawione". ........ Jednak teraz na podstawie pokazania go na wizji w Polsacie uważam, że w porównaniu do TVN wypada blado. To co ztrobił TVN to naprawdę dobry rozbudowany "news room"! ........ Ale na obronę Polsatu trzeba dodać, że TVN studio przygotował pod kątem głównie TVN24 (calodobowego kanału informacyjnego), natomiast to Polsatowskie tylko (przynajmniej na chwilę obecną) na potrzeby pojedynczego wydania. Dlatego też znajduję usprawiedliwienie na to, że jest ono, mówiąc delikatnie, uboższe i aż tak krytycznie nie oceniałbym tego. Na koniec moje skojarzenie, a mianowicie, Smoktunowicz na takim tle lekko roświetlonym, trochę prezentuje się prezenterka np. bugarskich serwisów informacyjnych. Może głupie skojarzenie, ale to tylko moja subiektywna ocena. ...
Awatar użytkownika
yesus

kiepściutko...

yesus Pon Paź 11, 2004 6:38 pm

Właśnie oglądam te całe wydarzenia i co tu dużo mówić: Co z tego, że czołówkę robiła im znana firma odpowiedzialna za czołówki CBS i NBC, skoro Solorz tak im skąpil grosza, że chyba nad czołówką pracowali studenci, którzy dopiero zaczynają pracę, bo tak tylko można nazwać tą krótką i nieciekawą grafikę i ledwo słyszalną i niecharakterystyczną muzyczkę w tle. Studio może być, tylko co tam robi Hania? Wałęsała się od programu do proagramu, od kanału do kanału i myślałem, że zostanie w TV4, gdzie ogląda ją populacja rzędu błędu statystycznego, a tu widać, że Solorz nie gardzi niczym - od razu widać jak nisko bije i nawe Lis tutaj nie pomoże.
Awatar użytkownika
Marcinek

Kiepściutko

Marcinek Pon Paź 11, 2004 6:38 pm

No i z dużej chmury cieniutki deszcyk...
Studio rzeczywiście imponujące, ale oprawa - fatalna - mdła, niewyraźna, niebieski aż boli... a belki i czołówka żenująca, z lat 80-tych... Hania niewiarygodna, jak zawsze, a Sobieniowski kił połknął i sam nie wiedział co mówi... Do tego fatalne montaże i kompromitujący dźwięk... Podsumowując, Lis ma dużo do zrobienia.... i pytanie, czy da radę - moim zdaniem, ale on ma to przecież w nosie...
Awatar użytkownika
yesus znów

a nawet bardziej kiepściutko...

yesus znów Pon Paź 11, 2004 6:42 pm

I jeszcze dodam, że pierwsze reportarze należą do nowych nabytków z TVN-u. Czyżby to była zemsta Lisa - pokazać TVN-owcom, co robią tam ich dziennikarze, lub po prostu taka bieda tam, że nie mają żadnych porządnych dziennikarzy i zadowalają się tymi z TVN-u. A wszyscy mówią sztywnie i beznadziejnie - porażka.
Awatar użytkownika
TomaszLISEK

INFORMACJE muszą wrócić ...

TomaszLISEK Pon Paź 11, 2004 6:46 pm

... na antenę

Przecież to co teraz widzę na antenie POLSATU to jest to czego nie da sie oglądać :( INFORMACJE w wydaniu Jarka Gugały czy Dorotki Gawryluk były o niebo wyżej od tego co mam przed oczami...
Awatar użytkownika
ROczeK

Miałem nadzieje na coś znacznie lepszego

ROczeK Pon Paź 11, 2004 7:04 pm

Szkoda... ta oprawa graficzna i muzyczna są do kitu, reszta też nienajlepiej. Kurcze a takie halo wywołał Polsat wokół tych wydarzeń. No nic pozostały mi jeszcze FAKTY
Awatar użytkownika
jerry83

LIS TY PAŁKO ! ! !

jerry83 Pon Paź 11, 2004 7:05 pm

Jedynka Sobieniowskiego - 4 minuty o niczym, fatalna dykcja, efekty "na siłę",tłusty ryj. Machała - zasnąłem. Anders - to on jeszcze żyje?! KOGO TY LANSUJESZ?! Chyba tylko swoich przydupasów... Tylko LIVE R. Kietlińskiego i zejściówka P. Michalaka zostały w pamięci. Ale oni są z INFORMACJI, więc ciekawe, kiedy zostaną zmarginalizowani.
Awatar użytkownika
guri

Wydarzenia 100razy lepsze od Informacji

guri Pon Paź 11, 2004 7:25 pm

To jest rzeczywiście nowa jakość, przeskok o 100 lat do przodu dla całej stacji Polsat
Awatar użytkownika
asek

Lis pokazał profesjonalizm

asek Pon Paź 11, 2004 7:26 pm

Lis pokazał, że w krótkim czasie i przy ograniczonych środkach można zrobić dobry program informacyjny. Gratulacje!
Awatar użytkownika
fed

Frustraci z TVP i TVN odzywająsię

fed Pon Paź 11, 2004 7:28 pm

strach pewnie obleciał załogantów TVN i Wiadomości, jeżeli to było perwsze wydanie Wydarzeń to boją się następnych
Awatar użytkownika
furtek

Cieniasy z TVP i TVN już drżą!

furtek Pon Paź 11, 2004 7:35 pm

Na Ostrobramskiej ruszyła nowa ekipa, padł blady strach na Woronicza i na Wiertniczej
Awatar użytkownika
Marek Pool

nie powaliło mnie na kolana

Marek Pool Pon Paź 11, 2004 7:37 pm

Myslałem ze lisek zaprezentuje coś nowego, a tu nowe niby studio przypomina mi stare studio faktowe, tylko prezenterka inna i rózowy kolor z blu, tez wystepujacy na powiekach prowadzacej.
Awatar użytkownika
Głąbrowicz

COJONES

Głąbrowicz Pon Paź 11, 2004 7:43 pm

dobra Kedajówna, niezła grafika i góweniany montaż materiałow z karygodnymi błędami, wręćz debilnymi błedami montażowymi. skandal, 100 % bez tołku i składu i pokazują Modrzejewskiego a mówią o prokutaroze Stefańskim to jest profejonalizm a la POLSZMAT
Awatar użytkownika
Morris

Brak profesjonalizmu w "Wydarzeniac

Morris Pon Paź 11, 2004 7:51 pm

Wypowiedziałem się już pod tym linkiem co myślę o nowych "Wydarzeniach":

http://forum.wirtualnemedia.pl/viewtopi ... 778d181f58
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 66 gości