WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja ja

blamaż Lisa i Smoktunowicz....

ja ja Pon Paź 11, 2004 7:54 pm

Myślałem, że wreszcie będę mógł spokojnie oglądać dobry program informacyjny... Oczywiście nic z tego... Jak dla mnie to Wydarzenia to kompletna porażka... Niby taki amerykański styl, dużo stand up'ów, ale dziennikarze byłych informacji to nadal ci sami słabi ludzie... Chcą, ale im to nie wychodzi... Niech pracują, ćwiczą.... Może za jakiś czas będą dobrzy.. Teraz nadal muszę oglądać Fakty TVN, chociaż coraz mniej mnie bawi oglądnie pochanke i rymanowskiego...
Awatar użytkownika
hmnn

słabiutkio..

hmnn Pon Paź 11, 2004 8:09 pm

mówiac jednym słopwem dzisiejszy wydanie było poprostu cieniutkie...
fatalna czołówka,co to był z a globus robiony w paincie.?
studio-kopia faktów dosłownie,tylko w gorszym wydaniu....smoktunowicz jakas takaa bez werby ...
nawet niezly byl pierwszy materiał.... tyle ze robil go dawny faktowiec'' sobieniowski''
naprawede dluzyl mi sie ten serwis....myslalem ze nie wyczekam..
a tak chccialem sie mmilo rozczarowac..
choc ostatnio narzekałem na tvn,gdy przelaczylem sie na ich serwis od razu odzyłem...ciekawy materiał na czołówke nikt go nie miał,energiczna pochanke,dobre reportaże...
nIE POWIEM JUZ O calej stronie wizualnej projektu....
bo to jak porwnywanie nieba do ziemi...
denrwujaca grafika w polsacie i dosc dobra w tvn...
Awatar użytkownika
ania

NAPRAWDE NIEZLE

ania Pon Paź 11, 2004 8:10 pm

start byl niezly - fajne wnetrze, oprawa przecietna, super muzyka - generalnie 100% lepiej niz obecne Fakty.. Super, ze widac zmiany na lepsze. Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
sasza

błagam nie mówcie

sasza Pon Paź 11, 2004 8:14 pm

ze tvn ze swoimi debilnymi kropeczkami, irytujaca oprawa muzyczna i pochanke w kadrze "wymiata", a wydarzenie sa kopia faktow..co za kretynizm
Awatar użytkownika
tom c.

okropna scenografia

tom c. Pon Paź 11, 2004 8:39 pm

studio moze byc, scenografia natomiast horror.
zobaczymy jak beda wiadomosci tvp.
fakty tvn i wydarzenia narazie do kitu.
Awatar użytkownika
tornatore

Do zBudzenia program ten przypomina &quo

tornatore Pon Paź 11, 2004 9:20 pm

...Pan Lis powiela caly czas te same pomysly...szkoda...robi sie to strasznie nudne...
Awatar użytkownika
pandemonium

Panie Lis

pandemonium Pon Paź 11, 2004 10:01 pm

ale Pan walnął kupsko, uffff
Awatar użytkownika
frytko

frustraci z tvn i tvp na forum

frytko Pon Paź 11, 2004 10:08 pm

__
Awatar użytkownika
news

GRATULACJE

news Pon Paź 11, 2004 10:09 pm

a mnie sie podobalo - o niebo lepiej niz Informacje - szkoda tylko, ze zamiast Hanki nie ma Gawryluk
Awatar użytkownika
bęc

Całkiem poprawnie.

bęc Pon Paź 11, 2004 11:40 pm

Oczywiście na niepowtarzalność i nowatorskość musicie sobie jeszcze popracować
Awatar użytkownika
kumajacy

BARDZO, BARDZO O.K.

kumajacy Wto Paź 12, 2004 12:36 am

Fajne studio i fajnie pokazane (nie takie plaskie jak FAKTOWE i pewnie za duzo mniejsza kase, a wyglada 100 razy lepiej), czytelne belki, super muza, doskonale przygotowany serwis. Polsat idzie do przodu, a reszta zostaje w tyle!!! Brawo Polsat!
Awatar użytkownika
BAX

jak to profesjonalizm?

BAX Wto Paź 12, 2004 10:07 am

Już za rozmowę z Giertychem, w której zupełnie nie słychać było pytań dziennikarski dałbym wam dwóję - poza tym kolorystyka wnetrza studi te obciachowe wąchockowe fioleciki i ta kula ziemska sprawiająca wrażenie, ze spadnie na łeb prezenterce to daje l DISCO POLO POLSAT POLSZMAT. Smoktunowicz może byc choc do dodbrych zachodnich wzorców dzieli ja jeszcze rów Mariański.
Lis to jednak prowincjuszm ktory nachapał się Chameryki i mysli , że wie co to dobry gust. to błąd, Panie Tomeczku.........
Awatar użytkownika
Amba

calkiem calkiem...

Amba Wto Paź 12, 2004 10:17 am

niezle. co tu gledzic, poprawa o 2 stopnie, bylo dwa, teraz jest 4. z szansa na 5.
Awatar użytkownika
HI MEN

Pupilki Lisa na początku.

HI MEN Wto Paź 12, 2004 12:29 pm

Sobieniowski przez ponad 5 min, a potem Machała to samo. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. A na końcu "szaraki" z Informacji. Dźwięk fatalny, a muzyka pogrzebowa. Kim jest ten "amerykański" kompozytor ? ( pewno z Aleii Stanów Zjednoczonych )
Ale gratuluje relacji z Waszyngtonu, bo przedtem P.Maciąg czytał teksty przez tel. z za ściany w Polsacie.
Studio to kopia starych Faktów.
Ciekawe kiedy braknie kasy producentom na dziennik. Bo jak będą wydawać w takim tempie to starczy na jakiś tydzień.
Co do prowadzącej to całkiem nieźle. ( szczególnie po zej ściu z anteny, kiedy położyła się na stole i Lis jej gratulował )
Wieczornr Wydarzenia prowadził Wojtek Szeląg i dobrze....................
Awatar użytkownika
kejo

Jest O.K

kejo Wto Paź 12, 2004 6:11 pm

Całkiem porzadny program informacyjny, widać, że to poczatki. ale jak na debiut to całkiem, całkiem..
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości