WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PanMądry

Startuje nowy podcast Agaty Kasprolewicz. "Będzie przypominał serial dokumentalny"

PanMądry Wto Paź 05, 2021 2:08 pm

Włączyłem. Przez pierwsze 10 minut Rosiak bierdoli do majka o wszystkim i o niczym: brandzluje się odsłonami, słuchaczami, patronami. Nuda, nuda, nuda.
Awatar użytkownika
PaniWredna

Re: Startuje nowy podcast Agaty Kasprolewicz. "Będzie przypominał serial dokumentalny"

PaniWredna Wto Paź 05, 2021 2:31 pm

"PanMądry" napisał(a): Włączyłem. Przez pierwsze 10 minut Rosiak bierdoli do majka o wszystkim i o niczym: brandzluje się odsłonami, słuchaczami, patronami. Nuda, nuda, nuda.
Powyższy komentarz świadczy o jego autorze. Najwyraźniej PanMądry nie jest w stanie sprostać poziomowi podcastu. Wulgaryzmy oddają poziom frustracji:):):) Smutne być biedą intelektualną, smutne kiedy jedno zdanie obdziera z kompleksów i maleńkości.
Awatar użytkownika
Kasia

Re: Startuje nowy podcast Agaty Kasprolewicz. "Będzie przypominał serial dokumentalny"

Kasia Wto Paź 05, 2021 3:15 pm

Ta Pani ma irytującą manierę mówienia. Za każdym razem omijam te części Raportu, w których występuje. Tego nie da się słuchać.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Śro Paź 06, 2021 8:15 am

Pierwszy odcinek jest bardzo ciekawy. Brawo!
Awatar użytkownika
irek

irek Śro Paź 06, 2021 9:48 am

"PanMądry" napisał(a): Włączyłem. Przez pierwsze 10 minut Rosiak bierdoli do majka o wszystkim i o niczym: brandzluje się odsłonami, słuchaczami, patronami. Nuda, nuda, nuda.

He,he,he... Naprawdę...? Nazywasz siebie "PanMądry"?
Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić.🤣🤣🤣
Awatar użytkownika
tak

tak Śro Paź 06, 2021 9:59 am

"Kasia" napisał(a): Ta Pani ma irytującą manierę mówienia. Za każdym razem omijam te części Raportu, w których występuje. Tego nie da się słuchać.

Dokładnie. Prawie usnąłem w autobusie. Zero dynamiki, tempo niskie, dobra dykcja to nie wszystko.
Ale pomysł fajny!
Awatar użytkownika
Janek

Janek Czw Paź 07, 2021 9:05 am

Robiła, naprawdę dobre, Radio Antropocenu, nie wiedzieć dlaczego je porzuciła. Teraz je reanimuje u Rosiaka ? Jakaś dziwna ta wolta
Awatar użytkownika
Neo

Neo Śro Paź 13, 2021 6:38 pm

W najbliższym czasie się z nim zapoznam ;)
Awatar użytkownika
Lidia

Lidia Pon Paź 18, 2021 9:17 am

I tego typu podcasty lubię, bardziej w klimacie dokumentów
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości