WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Robert

Statoil oficjalnie zmienia się w Polsce w Circle K

Robert Pią Maj 12, 2017 1:12 am

I właśnie tyle jest warta MARKA. Przychodzi nowe i wyrzuca do kosza rozpoznawalność, by dać coś kompletnie nowego- ja tę nazwę dziś pierwszy raz przeczytałem.
I tak karuzela się kręci...
Awatar użytkownika
Alonso don Pedro

Re: Statoil oficjalnie zmienia się w Polsce w Circle K

Alonso don Pedro Pią Maj 12, 2017 8:20 am

powinni spolszczyć nazwę na wkółku-K
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Maj 12, 2017 8:25 am

Cyrkiel-K czy Statoil... co za różnica. Liczy się cena paliw, a ta należy do najwyższych na rynku, więc i tak omijam szerokim łukiem. Żadna kampania reklamowa czy rebranding tego nie zmienią.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Maj 12, 2017 8:30 am

Już widzę te rozmowy. Gdzie tankujesz auto? W Cyrku.
Awatar użytkownika
aj

aj Pią Maj 12, 2017 9:06 am

Co mnie obchodzi, że ci sami ludzie? Pracownik stacji benzynowej to nie jest chirurg. Można go zastąpić od ręki. Kasę obsługiwać to można po podstawówce.
Awatar użytkownika
aj

aj Pią Maj 12, 2017 9:09 am

Nie ma żadnej normalnej osoby, która by powiedziała że mając inny wybór skończyła jako pracownik na stacji benzynowej.
Awatar użytkownika
ferdynand wspaniały

ferdynand wspaniały Pią Maj 12, 2017 9:19 am

Beznadziejnie wydane pieniądze na opowiadanie, jaka to kawa na Statoilu jest pyszna... (!) Za to benzyna droga, bo za takie głupoty jakieś łosie muszą zapłacić.... Ale rebranding, to zawsze dobra okazja do robienia finansowych "wałków"
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Maj 12, 2017 10:43 am

"Cyrk", "cyrkiel", "cyrk-lek" oraz "stacja Kauflandu" (pewnie przez czerwone K). Takie wersje dotąd słyszałem.
Udał się rebranding jak nie wiem co...
Awatar użytkownika
aj

aj Pią Maj 12, 2017 11:22 am

Dla nikogo kupującego wachę nie liczy się czy stacja ma jakieś znaczenie na wielu kontynentach. Tak samo nie liczy się wciskanie hot dogów i wszelkiego innego gówna o które się nie prosiło. Ani nawet te same twarze na kasie. Kogo to obchodzi kto za paliwo kasuje lub zawraca tyłek niepotrzebnie?
Awatar użytkownika
Andrzej Cebulak

Andrzej Cebulak Pią Maj 12, 2017 1:44 pm

Taka czy inna nazwa w mojej mentalności nic nie zmieni. Dla mnie liczy się niska cena i dobra jakość a taką dostarczają mi stacje paliwowe sieci handlowych. Zwykle jest u nich taniej nawet kilkanaście groszy na litrze a paliwo jest od koncernów Lotos/Orlen. Żaden program lojalnościowy, pyszne hot-dogi czy uśmiechnięty personel nie przekona mnie do tankowania gdzie indziej.

Pozdrawiam
C-bul
Awatar użytkownika
Simon

Simon Pią Maj 12, 2017 1:58 pm

Pewnie chodziło o wyciągniecie jakiegoś okrągłego miliardziku $ lub inna podobną optymalizację:)
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Maj 12, 2017 3:42 pm

Nazwa idealna, by za parę lat stwierdzić, że trzeba wymyśleć jakąś normalną i znów wpisać do kosztów kolejny rebranding. I chyba tylko o to chodzi.
Awatar użytkownika
mis

mis Pią Maj 12, 2017 6:05 pm

ja pierdo.le pieką ciasta, ......... co za kretynski bełktot, prawie tak samo glupie jak reklamy biedronki
Awatar użytkownika
syrkiel be

syrkiel be Pią Maj 12, 2017 9:50 pm

uciekają przed podatkiem, debilna reklama jakiejś kawy. Kogo to obchodzi, liczy się cena a ta jest kosmiczna
Awatar użytkownika
DW

DW Sob Maj 13, 2017 4:34 am

Powiem krótko. Nic głupszego zrobić nie mogli. A już ta reklama to jakiś wsiowy poziom. Co za bełkot.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości