WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Teleman

Steven Seagal w służbie rosyjskiej propagandy. Pojechał do Donbasu, skąd chce "pokazać prawdę" o wojnie w Ukrainie

Teleman Śro Sie 10, 2022 10:03 am

Pamiętam jak oglądało się z nim filmy na vhs-ie ,a teraz to zwykła Ruska onuca ,sprzedawczyk i śmieć Ruska
Awatar użytkownika
ja

Re: Steven Seagal w służbie rosyjskiej propagandy. Pojechał do Donbasu, skąd chce "pokazać prawdę" o wojnie w Ukrainie

ja Śro Sie 10, 2022 10:03 pm

bardzo dobrze ze pojechal .Bardzo dobrze..
i Jak dotychczas nikt z polskich dziennikarzy nie pojechal do Donbasu zeby pokazac racje obu stron. W Polsce obowiazuje propaganda ukrainska. , i to bezwzglednie.
Polska nic nie ma do ugrania na tym konflikcie,a tylko do oddawania Ukrainie wszystko ,i to za pelna darmoche. dosc tego..
Awatar użytkownika
Himars!

Re: Steven Seagal w służbie rosyjskiej propagandy. Pojechał do Donbasu, skąd chce "pokazać prawdę" o wojnie w Ukrainie

Himars! Czw Sie 11, 2022 12:05 am

"ja" napisał(a): bardzo dobrze ze pojechal .Bardzo dobrze..
i Jak dotychczas nikt z polskich dziennikarzy nie pojechal do Donbasu zeby pokazac racje obu stron. W Polsce obowiazuje propaganda ukrainska. , i to bezwzglednie.
Polska nic nie ma do ugrania na tym konflikcie,a tylko do oddawania Ukrainie wszystko ,i to za pelna darmoche. dosc tego..

Co cię tak boli pomoc Polaków dla Ukrainy? Wolałbyś widzieć tu ruskie czołgi za kilka lat? Opamiętaj się! Najwyższy czas!
Awatar użytkownika
PLk

PLk Czw Sie 11, 2022 9:40 am

"ja" napisał(a): bardzo dobrze ze pojechal .(...)

Kolejny ruski troll. Nawet po polsku poprawnie nie potraficie pisać.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość