WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PiS da

Stowarzyszenie dziennikarzy Polskiego Radia oburzone nazwaniem w Trójce prof. Bartoszewskiego „bydlakiem”

PiS da Pią Lis 09, 2018 11:30 am

Niebawem temu oświadczeniu gorszego sortu jedynie słuszny odpór da radiowa "Solidarność".
Awatar użytkownika
kolo

Re: Stowarzyszenie dziennikarzy Polskiego Radia oburzone nazwaniem w Trójce prof. Bartoszewskiego „bydlakiem”

kolo Pią Lis 09, 2018 11:35 am

Oczywiście kiedy Bartoszewski mówił "bydło" o ludziach głosujących na PiS, to nikt nie wyraził oburzenia
Awatar użytkownika
PiS da

Re: Stowarzyszenie dziennikarzy Polskiego Radia oburzone nazwaniem w Trójce prof. Bartoszewskiego „bydlakiem”

PiS da Pią Lis 09, 2018 11:37 am

"kolo" napisał(a): Oczywiście kiedy Bartoszewski mówił "bydło" o ludziach głosujących na PiS, to nikt nie wyraził oburzenia

Powtórzę, co napisałem pod innym artykułem: powiedział to o buczących na podniosłej uroczystości. Przypadkowo był to elektorat PiS.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Lis 09, 2018 11:41 am

Rynsztok internetowy wybił w radiu, takie czasy. Miernota zawsze jest głośniejsza, bo musi czymś przykryć swoje braki.
Awatar użytkownika
luk

luk Pią Lis 09, 2018 11:43 am

nie liczmy na to, że partia która na trumnach dorwała sie do koryta będzie szanować zmarłych.
Awatar użytkownika
wkurzony

wkurzony Pią Lis 09, 2018 12:26 pm

Wyzwanie to nie wszystko, aż się trząsł żeby wtrącić co myśli. Bardziej jestem urażony poziomem tekstów przyśpiewek patriotycznych. Grafomaństwo na poziomie muzyki chodnikowo-biesiadnej.
Awatar użytkownika
dno

dno Pią Lis 09, 2018 12:27 pm

"kolo" napisał(a): Oczywiście kiedy Bartoszewski mówił "bydło" o ludziach głosujących na PiS, to nikt nie wyraził oburzenia

Powiedział to kłamco o kolesiach buczących na cmentarzu. Nie kłam pisowski gnojku.
Awatar użytkownika
Klari

Klari Pią Lis 09, 2018 12:34 pm

Kolejny zakompleksiony, z pretensjami do świata! Równie dobrze, można by go nazwać kanalią, mordą zdradziecką, chlewem, chamem, świrem, szczylem, swołoczem, no i bydlakiem. Nie warto zniżać się do poziomu tego, pożal się Boże, muzykanta. Bo „warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Grajkowi „opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto”.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Lis 09, 2018 2:24 pm

Bartoszewski - wspierał PO. Mógłby żyć nadal i opowiadać ciekawie o przeżyciach wojennych. Podobno ma być w przyszłości patronem pewnych miejsc, choć niewykluczone, że już jest.
Awatar użytkownika
zorientowany

zorientowany Pią Lis 09, 2018 2:26 pm

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich już tak oburzone pewnie nie będzie...
Awatar użytkownika
chichot historii

chichot historii Pią Lis 09, 2018 2:34 pm

Reszczyński - w stanie wojennym trafił do Trójki, w 1986 stał się twarzą reżimowej TVP. O czym tu pisać, o kim tu pisać?
Awatar użytkownika
obywatel 102

obywatel 102 Pią Lis 09, 2018 5:46 pm

Jest wolność słowa. Niech każdy mówi, co chce. To jest czyjaś opinia. Ja jako dziennikarz Radia Publicznego nie zgadzam się z tym, ze w moim imieniu ktoś wyraża oburzenie. Ja nie jestem oburzony. Jest natomiast oburzony tym, że "Słowacki wielkim poetą był" i nie wolno go krytykować. Otóż wolno! Bartoszewski jako osoba publiczna może być krytykowana. A sposób w jaki ktoś to zakomunikował świadczy o osobie, która wypowiada taki osąd.
Awatar użytkownika
obywatel 102

obywatel 102 Pią Lis 09, 2018 5:51 pm

Z góry przepraszam za niewłaściwą odmianę ale jak czytam te bzdury, że ktoś w moim imieniu coś potępia to dostaję piany! Bartoszewski jako osoba publiczna, może być krytykowany.
Awatar użytkownika
No proszę

No proszę Pią Lis 09, 2018 7:02 pm

Ojej jej jej.......... żałosne dziennikarzyny z polskiego radia dopiero teraz się obudziły? Odkąd PiS objął władzę czyli od 3 lat opluwa i niszczy wszystkie autorytety wszystkich zacnych ludzi i jakoś do tej pory marnym dziennikarzynom z polskiego radia to nie przeszkadzalo tylko im bili brawo. A teraz tak będą udawać święte oburzenie? . Bartoszewskiego niszczą media publiczne przecież nie od dziś to wy o tym nie słyszeliście? Przecież to nie pierwszy raz ..........gdzie byliście do tej pory marne dziennikarzy ........
Awatar użytkownika
AS

AS Pią Lis 09, 2018 7:39 pm

"obywatel 102" napisał(a): Z góry przepraszam za niewłaściwą odmianę ale jak czytam te bzdury, że ktoś w moim imieniu coś potępia to dostaję piany! Bartoszewski jako osoba publiczna, może być krytykowany.

A ty na pewno jesteś pracownikiem tego radia?.......... bo mnie się wydaje że jesteś pacjentem Tworek albo innego zamkniętego zakładu dla nieuleczalnie psychicznie chorych.... dlatego z takimi jak ty nawet nie warto toczyć dyskusji....
.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości