WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
o5

Streaming 130 kanałów w Netia Go, pakiet premium z treściami Telewizji Polsat w cenie 20 zł miesięcznie

o5 Śro Paź 05, 2022 8:23 pm

Jaki jest sens tworzenia/utrzymywania przez Polsat tylu serwisów VOD?
Awatar użytkownika
Apka

Re: Streaming 130 kanałów w Netia Go, pakiet premium z treściami Telewizji Polsat w cenie 20 zł miesięcznie

Apka Śro Paź 05, 2022 10:19 pm

No I gdzie apki ? Nie ma w sklepach mobilnych
Awatar użytkownika
wizjer

Re: Streaming 130 kanałów w Netia Go, pakiet premium z treściami Telewizji Polsat w cenie 20 zł miesięcznie

wizjer Śro Paź 05, 2022 11:43 pm

Uwaga na naganiacza Dawid Urbaniak, który nagabuje po mieszkaniach na usługi Netia w środkowo wschodniej Wielkopolsce. Dałem się omamić kłamliwemu tyffusowi.Jak ostrzegałem masz łajzo prześwistane!Zapewne nie wierzyłeś jak sugerowałem, że zrobienie mnie na szaro nie przejdzi ci płazem. Za parę groszy taniej dostaniemy połowę usług i funkcji tego co było w UPC. Akwizytorzy łgają, co innego obiecują a potem na fakturze będzie całkiem inaczej. Po okresie promocyjnym wyłączają usługi, które rzekomo miały być w cenie umowy i wpierają na bezczela, że to klient sam wyłączył. Brak radiowego pilota do mediaboxów zirytuje każdego, na IR trzeba celować w odbiornik. Podsuwają najmniej korzystną promocje z przeszłości, mimo że aktualna jest korzystniejsza dla abonenta. Co z tego że jest światłowód jak bywają chwilowe przerwy w transmisji danych, czego nie doświadczyłem w UPC. Trzymać się z dala od Netii.
Awatar użytkownika
bredny

bredny Czw Paź 06, 2022 2:27 am

@o5 inna grupa docelowa, inny marketing
Awatar użytkownika
Ahh

Ahh Sob Paź 08, 2022 3:35 pm

Ja tam wolę polską firmę Koba Internet Telewizja a nie jakieś Netie i Vectry..
Awatar użytkownika
termit

termit Nie Paź 16, 2022 7:49 pm

Pomimo aktywnego pakietu na TV i Net, to tylko 2 kanały są dostępne na żywo w tym Netia Go...
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości