WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zmęczone krzesło

Re: Strony główne portali tracą użytkowników. Onet, WP, Interia i o2 mocno w dół

Zmęczone krzesło Pią Lut 22, 2013 7:19 pm

@okok

Raczej ludzie przeszli do Facebooka, bądź innych miejsc w sieci.
Awatar użytkownika
leo

Re: Strony główne portali tracą użytkowników. Onet, WP, Interia i o2 mocno w dół

leo Pią Lut 22, 2013 9:59 pm

Lista kłamców. Nic dziwnego że im spada. Kłamcie dalej. A gdzie portal wpolotyce . Jumu też spada?
Awatar użytkownika
Tomik

Tomik Sob Lut 23, 2013 2:45 am

Dość dziwne, że "Onet" wciąż ma więcej użytkowników niż "Wirtualna Polska". Po zmianie strony głównej "Onetu" czytnik "RSS" nie wykrywa kanałów RSS "Onetu przez co przestałem czytać "Onet". W zeszłym roku pisałem w tej sprawie do redakcji, otrzymałem wówczas odpowiedź że "sprawa jest analizowana" i do dziś na maila nie otrzymuję żadnej konkretnej odpowiedzi. Może redakcja portalu "media" " spróbuje się czegoś dowiedzieć w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Matt

Matt Sob Lut 23, 2013 11:29 am

Coraz mniej ludzi, coraz mniejsza liczba użytkowników proste! Po za tym przez ostatnie 2 lata z Polski wyjechało ponad milion osób i jak siedzą za granicą po co mają czytać Onet czy WP. Z roku na rok będzie coraz gorzej!!
Awatar użytkownika
Polonez Coupe

Polonez Coupe Sob Lut 23, 2013 2:02 pm

Na własne życzenie tracą czytelników. Onety i podobne portale, wszystkie poszły na jakieś szkolenie, na którym ktoś przekonywujący wytłumaczył, że należy dawać tytuły w rodzaju "Zaskakujące dane o znanej firmie...", "Czy będzie jeszcze gorzej w ważnej branży?", "Ona pokazała więcej, zobacz...". Przecież to jest niestrawne.
Awatar użytkownika
leoo

leoo Nie Lut 24, 2013 1:50 pm

wcale się nie dziwię.moim zdaniem najwięksi, żądni sensacji w swoich wiadomościach, dają nam chłam a żeby przyciągnąć czytelników pocą się w tworzeniu sensacyjnych tytułów.
Awatar użytkownika
DO-radca

DO-radca Nie Lut 24, 2013 4:38 pm

Nic dziwnego, tak naćpano w Onet reklam, że z trudnością otwierają się strony i szlag trafia oczekując otwarcia! Mam względnie szybki komp, ale szkoda mi czasu na wlokące się głupawe reklamy, blokujące innteresujące mnie materiały! Są mądrzejsze portale.
Awatar użytkownika
kj

kj Nie Lut 24, 2013 8:25 pm

onet to chyba co tydzień zmienia layout strony głównej, inna sprawa że sami nic nie wymyślą tylko kopiują sg wp.pl, żenada,
Awatar użytkownika
takie skutki

takie skutki Nie Lut 24, 2013 9:00 pm

Wymiany pracowników na stażystów i darmowych praktykantów.
Awatar użytkownika
as

as Sob Paź 19, 2013 12:43 pm

ONET, WP.PL TO gówno, żaden portale internetowe. Żenujące, kłamliwe treści. Na onecie przy pobieraniu pilów instaluje się toolbar z wirusami, które ciężko usunąć.
Awatar użytkownika
ToJa202

ToJa202 Pon Kwi 13, 2015 9:41 pm

Uwaga na krytykę! Mnie ukradli konto na google, kocham Niemców za Ich internet...Teraz wiem, że nic nie wiem:) Pozdr!
Awatar użytkownika
404

404 Pią Paź 30, 2015 11:36 pm

Onet ?? Od czasu zmiany właściciela z najlepszego, polskiego portalu zrobił się kompletny syf. O "forum" szkoda nawet pisać - niestety na razie nie znalazłem niczego - choćby trochę podobnego do Starego Onetu.
Awatar użytkownika
zdziwieni?

zdziwieni? Sob Lis 14, 2015 10:36 pm

Przecież to jest sama reklama i dennie podane wiadomości, jak mam zobaczyć kilka fotek i oczywiście ta najważniejsza jest na końcu to mnie od razu odrzuca i jeszcze do tego oczywiście strona nie ustawia się w pozycji fotki tylko na samej górze na reklamach, jak mi wyskoczy ze dwie latające reklamy to mam dość i spadam, w ogóle nie zaglądam na filmiki bo szkoda czasu na reklamy.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pią Lis 11, 2016 5:01 pm

Więcej reklam i idiotycznych artykułów a będzie jeszcze lepiej. Jakieś filmy co zabierają bezcenne dane. Bez możliwości zablokowania. Idiotyzm.
Awatar użytkownika
sarmata

sarmata Pon Gru 05, 2016 7:01 am

........ cyt.: "strony główne portali tracą użytkowników. Onet, WP, Interia i o2 mocno w dół...". I bardzo dobrze, że tak jest. Niech to polskie buractwo, doświadczy w tych swoich prymitywnych umysłach, że Polacy ich mają w d….. e!
Ja w tej sytuacji na stronach zachodnich czytam informacje polityczne, wydarzenia i nie muszę tego robić na polskich stronach WP. Onet czy Interia, gdzie administratorzy-kretyni szaleją z reklamami. To jest obłęd polskie buractwo.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości