[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Strzyczkowski: przeproszę Niedźwieckiego, Mann zajęty kampanią Trzaskowskiego, Semka zostaje w „Klubie Trójki”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zed

Re: Strzyczkowski: przeproszę Niedźwieckiego, Mann zajęty kampanią Trzaskowskiego, Semka zostaje w „Klubie Trójki”

zed Pią Maj 29, 2020 11:11 am

Tyle co ci pozwolili, to przeprosić. Widać, że poza tym nie masz tam nic do powiedzenia.
Awatar użytkownika
nierob

Re: Nowy szef Trójki: przeproszę Niedźwieckiego, Mann zajęty kampanią Trzaskowskiego, Semka zostaje w „Klubie Trójki”

nierob Pią Maj 29, 2020 11:18 am

z panami: Lisickiem i Semką to pan Kuba Trójki nie wskrzesi. nie wiem dlaczego (a w zasadzie to wiem), ale gdy jeszcze słuchałem, to gdy usłyszałem któregoś z nich - automatycznie wyłączałem radio. taki zdrowy odruch.
Awatar użytkownika
Krakus

Re: Nowy szef Trójki: przeproszę Niedźwieckiego, Mann zajęty kampanią Trzaskowskiego, Semka zostaje w „Klubie Trójki”

Krakus Pią Maj 29, 2020 11:28 am

Szacun Panie Kubo za podsumowanie działań Manna. Życzę powodzenia mimo hejtu, prawdziwi Trójkowicze są za Panem.
Awatar użytkownika
Answer

Answer Pią Maj 29, 2020 11:47 am

"nierob" napisał(a): z panami: Lisickiem i Semką to pan Kuba Trójki nie wskrzesi. nie wiem dlaczego (a w zasadzie to wiem), ale gdy jeszcze słuchałem, to gdy usłyszałem któregoś z nich - automatycznie wyłączałem radio. taki zdrowy odruch.
Trójki słucha się dla muzyki, nie dla publicystyki. Pan Kuba wskrzesi Trójkę powrotem prezenterów audycji muzycznych, a programy publicystyczne - jak zapowiadał - będą prowadzone przez przedstawicieli obu stron sceny politycznej.
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Pią Maj 29, 2020 11:51 am

Już po ptakach. Strzyczkowski gada już nowomową.
Awatar użytkownika
Bez twarzy

Bez twarzy Pią Maj 29, 2020 11:57 am

Szkoda słów Panie Kubo. Wszystko zostaje po staremu a Pan bez twarzy. Niestety
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Pią Maj 29, 2020 12:12 pm

1. Ładna odpowiedź Mannowi - i celna.
2. Dobrze, że nowy dyrektor stara się cokolwiek uratować, bo inaczej ostanie się ino radiowęzeł.
3. Może warto odmłodzić i brzmienie, i głosy. Rozumiem, że P. Kaczkowski, D. Rosiak, P. Stelmach, ... to ważne osoby w PR 3, niezmiernie zasłużone itp., ale... Ale trochę świat się zmienia i warto odświeżyć brzmienie (muzykę / głosy). W tej chwili wygląda na to, że ,,nowy" PR 3 ma być dla osób w wieku 50+. Trochę skromnie.
4. Muzyka przez dwa dni poranka - na moje ucho - tragiczna. Z dzisiejszego poranka: kawałek rockowy, jakby Metz rekomendował, następnie nowość miękka w brzmieniu, potem skansen z lat 80-tych. Gra i śpiewa zespół ,,Groch z kapustą.
5. Ob. Gliński postanowił ,,pomóc" nowemu dyrektorowi PR 3 i dolał oliwy do ognia. Że też się chłop nie może powstrzymać przez kilka dni...
6. Najlepsza ze zmian przez 5 lat nie dochowała się nowych kadr radiowych, a zmiana gorszego sortu wyhodowała sobie brak zaplecza.
7. Czekam na ciąg dalszy serialu ,,Na Myśliwieckiej". Inspiracja: J. Kaczyński. Wykonanie: K. Staszewski, T. Kowalczewski, A. Kamińska. W dalszych rolach: M. Niedźwiecki i zespół PR 3. Ratujący produkcję: K. Strzyczkowski. Special guest star: W. Mann. Oscar za rolę drugoplanową: min. P. Gliński. Reżyseria: samo życie.
Awatar użytkownika
jotka

jotka Pią Maj 29, 2020 12:14 pm

Myślałam, ze po czterech latach włączę Trujkę z powrotem, ale skoro Semka i Lisicki mają zostać, to dziękuję, postoję.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pią Maj 29, 2020 12:22 pm

No tak.... Mann mu widać szczególnie przeszkadza, a tuza dziennikarstwa SEMKA na posterunku. Brawo Kubuś. Brawo!
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pią Maj 29, 2020 12:29 pm

"Bez twarzy" napisał(a): Szkoda słów Panie Kubo. Wszystko zostaje po staremu a Pan bez twarzy. Niestety

Manna atakuje za polityczność, a SEMKA zostaje na antenie. Do tego NIedzwicki wytacza proces i domaga się przeprosin min RMN, a Strzyczkowski przynaje że nie ma wpływu na decyzję RMN. Brak honoru.
Awatar użytkownika
KOOO

Re: Nowy szef Trójki przeprosił Niedźwieckiego. „Mann zajęty kampanią Trzaskowskiego, Semka zostaje w 'Klubie Trójki'”

KOOO Pią Maj 29, 2020 1:01 pm

RADIO TROJKA POWINNA BYC WOLNA OD POLITYKI
Awatar użytkownika
maktostaki

Re: Nowy szef Trójki przeprosił Niedźwieckiego. „Mann zajęty kampanią Trzaskowskiego, Semka zostaje w 'Klubie Trójki'”

maktostaki Pią Maj 29, 2020 1:04 pm

taka jest różnica Panie Kubo, że Manna fajnie się słucha, a Pana słucha się jakby trochę mniej fajnie
Awatar użytkownika
Rambo

Rambo Pią Maj 29, 2020 1:09 pm

"maktostaki" napisał(a): taka jest różnica Panie Kubo, że Manna fajnie się słucha, a Pana słucha się jakby trochę mniej fajnie

100/100. Nie przeszkadza mu sapiący i politycznie skrzywiony Semka. Czepia się teraz Manna. Tajemnicą poliszynela zresztą jest fakt, że sam Strzyczkowski to światopoglądowy beton i widać nagle Mann zaczął mu jakoś uwierać. Zamiast zając się sprawą Niedźwieckiego, to znalazł sobie Manna i gra pożytecznego idiotę niestety.
Awatar użytkownika
Ano

Ano Pią Maj 29, 2020 1:10 pm

Nic to nie jest warte, bo to nie on powinien przepraszać. A gdzie jest pani dyrektor? Kurz na biurku wyciera?
Awatar użytkownika
Marnie się zapowiada

Marnie się zapowiada Pią Maj 29, 2020 1:11 pm

Kuba , zaczynasz od ataku na Wojtka Mana , wytykasz mu politykierstwo a nie przeszkadzają ci Lisicki , Semka i ten nieusuwalny wicedyrektor z nadania PiS , marnie to wróży dla Trójki. Poza tym przepraszać powinna pani Prezes a nie nowy dyrektor.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości