WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kolis

Studio przed transmisjami z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN

kolis Pon Paź 18, 2021 7:32 am

„pozbawiając nadawcę publicznego większości konkursów"

Jakie "pozbawiając"? Nie można pozbawić kogoś czegoś, czego nie miał. Po prostu im ich nie sprzedali.
Awatar użytkownika
andyd

Re: Studio przed transmisjami z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN

andyd Pon Paź 18, 2021 8:21 am

prowadzą wojnę z Discovery, ciągle grożą, że nie dadzą im koncesji na kolejne kanały TVN, to czemu się dziwią
Awatar użytkownika
zwyczajny

zwyczajny Pon Paź 18, 2021 9:04 am

i tak oglądałem skoki na Eurosporcie bo zwyczajnie komentatorzy byli lepsi, z większym luzem, humorem i dystansem niż publiczna, niepotrzebnie na TVP wcisnęli Babiarza który raczej nadaje się do lekkoatletyki i pływania, pytanie kogo TVN znajdzie do kometowania, transmisja równoległa z Eurosportem czy Janiak z Prokopem w nowej roli?
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Paź 18, 2021 9:05 am

"zwyczajny" napisał(a): i tak oglądałem skoki na Eurosporcie bo zwyczajnie komentatorzy byli lepsi, z większym luzem, humorem i dystansem niż publiczna, niepotrzebnie na TVP wcisnęli Babiarza który raczej nadaje się do lekkoatletyki i pływania, pytanie kogo TVN znajdzie do kometowania, transmisja równoległa z Eurosportem czy Janiak z Prokopem w nowej roli?
no właśnie, nie będzie Babiarza i to jest wielki plus
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Paź 18, 2021 9:08 am

teraz widzą z jakim gigantem toczą wojnę, Discovery razem z Warnerem to jeden z największych koncernów medialnych i uderzyli ich najboleśniej jak mogli, przecież skoki to był jeden z najważniejszych programów w telewizji publicznej
Awatar użytkownika
Skokwbok

Skokwbok Pon Paź 18, 2021 9:21 am

Na pewno nie bede ogladal skokow w TVNie. To nie moja telewizja i nie moj zaszczyt ja ogladac.
Awatar użytkownika
Lelo

Lelo Pon Paź 18, 2021 9:27 am

Będzie duży problem jak pokazać modlących się na belce skoczków.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Paź 18, 2021 10:05 am

"Lelo" napisał(a): Będzie duży problem jak pokazać modlących się na belce skoczków.

Chyba nie do końca to sobie przemyśleli. Mają duży orzech do zgryzienia. Ciekawe co będzie też z pokazaniem biało czerwonych flag, może zrobią fotomontaż i wstawią europejską
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Paź 18, 2021 10:07 am

"Skokwbok" napisał(a): Na pewno nie bede ogladal skokow w TVNie. To nie moja telewizja i nie moj zaszczyt ja ogladac.
ktoś Ci każe oglądać?
Awatar użytkownika
trójka

trójka Pon Paź 18, 2021 10:07 am

"Tom" napisał(a):
"Lelo" napisał(a): Będzie duży problem jak pokazać modlących się na belce skoczków.

Chyba nie do końca to sobie przemyśleli. Mają duży orzech do zgryzienia. Ciekawe co będzie też z pokazaniem biało czerwonych flag, może zrobią fotomontaż i wstawią europejską

Większym problemem będzie brak lansu połowy polskiego rządu z biało czerwonymi szalikami na trybunach... Oj będzie płacz straszny:)
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Paź 18, 2021 10:28 am

"trójka" napisał(a):
"Tom" napisał(a):

Większym problemem będzie brak lansu połowy polskiego rządu z biało czerwonymi szalikami na trybunach... Oj będzie płacz straszny:)
no właśnie, ja nie wiem, jak się wytłumaczy Kurski, przecież to był jeden z głównych punktów programu TVPis w zimie
Awatar użytkownika
chris C

chris C Pon Paź 18, 2021 11:29 am

Ale wiecie, że to jest przekaz międzynarodowy ? To nie jest tak, że to kamery TVP czy TVN będą pokazywać to co im wygodnie. Nie dotyczy to Zakopanego i Wisły gdzie sygnał produkuje TVP, więc tam faktycznie będzie uśmiechnięty Prezydent. Ale w innych wypadkach, do Polski będzie docierał gotowy obrazek i czy to TVP czy TVN czy jakakolwiek inna stacja (choćby to była nawet i TV Trwam) nic nie może "dołożyć" od siebie, albo jakoś "wymazać" czegokolwiek co byłoby "nie po myśli" tej czy innej stacji...

Co najwyżej o 19:30 nie będą w publicznej trąbić o skokach jak przez ostatnich kilka lat. Swoją drogą ciekawe czy TVP dostanie choćby jakieś "migawki" 30-60 sekund z najważniejszych skoków konkursu, żeby je pokazać w serwisach informacyjnych, czy będą tylko agencyjne zdjęcia ?
Awatar użytkownika
sigi

sigi Pon Paź 18, 2021 11:34 am

"andyd" napisał(a):
"trójka" napisał(a):
"Tom" napisał(a):

no właśnie, ja nie wiem, jak się wytłumaczy Kurski, przecież to był jeden z głównych punktów programu TVPis w zimie

Jak i samego prezesa z małzonką w stylówkach zimowych...
Awatar użytkownika
t

t Pon Paź 18, 2021 2:09 pm

"chris C" napisał(a): Ale wiecie, że to jest przekaz międzynarodowy ? To nie jest tak, że to kamery TVP czy TVN będą pokazywać to co im wygodnie. Nie dotyczy to Zakopanego i Wisły gdzie sygnał produkuje TVP, więc tam faktycznie będzie uśmiechnięty Prezydent. Ale w innych wypadkach, do Polski będzie docierał gotowy obrazek i czy to TVP czy TVN czy jakakolwiek inna stacja (choćby to była nawet i TV Trwam) nic nie może "dołożyć" od siebie, albo jakoś "wymazać" czegokolwiek co byłoby "nie po myśli" tej czy innej stacji...

Co najwyżej o 19:30 nie będą w publicznej trąbić o skokach jak przez ostatnich kilka lat. Swoją drogą ciekawe czy TVP dostanie choćby jakieś "migawki" 30-60 sekund z najważniejszych skoków konkursu, żeby je pokazać w serwisach informacyjnych, czy będą tylko agencyjne zdjęcia ?
Nie do końca, bo TVP również podczas transmisji zagranicznych miało na miejscu swoje studio, swoje kamery, więc mieli możliwość wstawienia krótkich migawek z wybranymi obrazkami uśmiechniętych polityków w przerwie między skokami
Awatar użytkownika
TVP wyjdzie to na dobre

TVP wyjdzie to na dobre Pon Paź 18, 2021 4:07 pm

Zeby te oblesne skoki sie przedluzaly w nieskonczonosc i zeby im FAKTY TVN przepraszam FEJKI TVN wycinaly z ramowki,He he!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 40 gości