[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Sukces” wrócił jako wydanie specjalne dla prenumeratorów „Rzeczpospolitej”, szefem Andrzej Chojnowski

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bo ja wiem

„Sukces” wrócił jako wydanie specjalne dla prenumeratorów „Rzeczpospolitej”, szefem Andrzej Chojnowski

Bo ja wiem Wto Gru 01, 2020 11:10 am

Reaktywacja trupa po raz enty. I niby teraz ma być sukces z sukcesem?
Awatar użytkownika
Olo

Re: „Sukces” wrócił jako wydanie specjalne dla prenumeratorów „Rzeczpospolitej”, szefem Andrzej Chojnowski

Olo Śro Gru 02, 2020 1:33 am

Czytałem. Dno.
Awatar użytkownika
Oryginalny

Re: „Sukces” wrócił jako wydanie specjalne dla prenumeratorów „Rzeczpospolitej”, szefem Andrzej Chojnowski

Oryginalny Śro Gru 02, 2020 6:14 pm

No kurczę ale ruch... Gratulacje dla członka zarządu. Taaaaki świeży pomysł ... Jak w Inforze 20 lat temu z Biznes Trendami i w Rzepie z "First Class" 12 lat temu. Czuć powiew świeżości ;)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości