[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Super Express” zrównał się w sprzedaży z „Gazetą Wyborczą”, najbardziej w dół „Przegląd Sportowy”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Prawda

Re: „Super Express” zrównał się w sprzedaży z „Gazetą Wyborczą”, najbardziej w dół „Przegląd Sportowy”

Prawda Sob Lis 05, 2016 10:12 am

GW niestety nie nadaje sie do czytania, nie nadaje sie do niczego. Z roku na rok, z miesiąca na miesiac coraz gorsza. Niestrawna. Już nie do uratowania. Niestety, bo to mogła być ważna i potrzebna gazeta. A tak nie różni się od najgorszych spośród tych, których krytykuje.
Awatar użytkownika
Demokracja się kłania

Re: „Super Express” zrównał się w sprzedaży z „Gazetą Wyborczą”, najbardziej w dół „Przegląd Sportowy”

Demokracja się kłania Sob Lis 05, 2016 11:27 am

Widzę że mamy Przegląd Sportowy. A o sporcie wiem tyle że jest. I że nie jest czysty. Trudno skontaktować czy akurat ten czy tamten.
Więc nawiążę tradycyjnie: na kogo ty się Lis kreujesz? Z małolatów maskotki robisz a ze śmierci przedstawienie.
Rodzina równa się firma - tak to wygląda. Wiesz jak ja kibicuję? Obcięciem gaży. Szczęście za dużo ma zer a wysiłek za mało.
Awatar użytkownika
Demokracja się kłania

Demokracja się kłania Sob Lis 05, 2016 11:43 am

Skąd wy macie tyle czasu? Pewnie ci ludzie z Agory zajmują się waszym wizerunkiem co ma ich nie być. Wszędzie jesteście i w show i na wakacjach i w gazetach i w necie. Macie dzieciaki i zwierzaki.
Ty kochasz politykę czy siebie? To czym się zajmujesz nie jest polityką.
Awatar użytkownika
sam

sam Sob Lis 05, 2016 11:52 am

GW sama jest sobie winna, jeszcze w latach 90 to byla gazeta Michnika ale z zacieciem z jakas misja i wizja Polski, spoleczenstwa, dzis pozostaly im antyklerykalne i antykonserwatywne frustracje, a swiat sie zmienia,
Awatar użytkownika
Demokracja się kłania

Demokracja się kłania Sob Lis 05, 2016 11:53 am

Idź na całość. Taka jak morderca narkomanów. On ma prawa człowieka gdzieś. Procesy również. Prezydentów podobnie. Nie musisz mnie lubić ale musisz mnie szanować. Bo jestem szefem.
Ciebie nie idzie szanować.
Awatar użytkownika
sam

sam Sob Lis 05, 2016 11:54 am

obok informacja o Faktach i Mitach, ano troche tak z ta nasza prasa codzienna, GW poszla w konkurencje NIE i Faktom i Mitom, Rzeczpospolita to szkoda nawet slow tak slabi, Dziennik Gazeta Prawna jeszcze sie stara trzymac poziom
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Sob Lis 05, 2016 12:01 pm

Mam nadzieję, że niedługo poziom sprzedaży GW zrówna się z dnem :)
Awatar użytkownika
janush

janush Sob Lis 05, 2016 12:17 pm

Mnie zastanawia tylko jedno - po co taki PS czy GPC drukują grubo ponad dwa razy gazet niż im schodzi? Rozumiem, że trzeba mieć jakiś zapas, ale aż taki? Szkoda drzew...
Awatar użytkownika
Arek

Arek Sob Lis 05, 2016 12:26 pm

"janush" napisał(a): Mnie zastanawia tylko jedno - po co taki PS czy GPC drukują grubo ponad dwa razy gazet niż im schodzi? Rozumiem, że trzeba mieć jakiś zapas, ale aż taki? Szkoda drzew...

to makulaturowy papier, wiec wielokrotnie wykorzystywany. 3o lat temu gazety to drukowano na nie makulaturowym. Teraz wszystkie gazety na makulaturowym
Awatar użytkownika
qw

qw Sob Lis 05, 2016 12:47 pm

wyborczej już nikt nie czyta. Owszem jest jeszcze kupowana i prenumerowana przez KODZIARZY i przychelne urzędy samorządowe i publiczne ale nikt tego nie czyta i nawet nie przegląda. To samo mi nawet mówił sąsiad. Wielki zwolennik KOD-u. To tylko solidarność kodziarzy i jakaś w ich mniemaniu forma wojny o coś tam. Pluszowa wojna. Szkoda pieniędzy na jekiekolwiek ogłoszenia i reklamy w tej gazetce.
Awatar użytkownika
Szmig

Szmig Sob Lis 05, 2016 12:48 pm

Rudzki z Polem niszcza Przeglad Sportowy. Sadowska obudź się, bo zaraz nie będzie czego ratować
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Sob Lis 05, 2016 2:07 pm

Ciągle za wysoko dla Gazety Wybiórczej, za wysoko. Zrobili z siebie gazetkę kodową, wg liczenia p.Jóźwiaka powinno ich czytać mnóstwo ludzi :))))
Awatar użytkownika
steve g.

steve g. Sob Lis 05, 2016 3:07 pm

zatrudnienie celebrytów z twittera do przeglądu okazało się jednak niewypałem. trzeba chyba w końcu przyznać się do błędu. Poza czerwcem, gdy Polacy grali na mistrzostwach, prawie same spadki sprzedaży od lat. W dodatku znacznie większe niż w przypadku innych gazet. Po 9-12 procent. To już dramat Ta gazeta umiera po prostu.
Awatar użytkownika
barakuda

barakuda Sob Lis 05, 2016 3:32 pm

Ten wynik to obraz naszego społeczeństwa. Efektem są notowania partii politycznych . Kretyniejemy z dnia na dzień. Prymitywne kłamliwe szmatławce górą. Teraz łatwiej zrozumieć przyczyny śmiechu na współczesnych polskich "kabaretach".
Awatar użytkownika
Demokracja się kłania

Demokracja się kłania Sob Lis 05, 2016 6:30 pm

"– Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach,
Może na tym piachu za 30 lat," ...Na urodziny dla Wyborczej wygrzebałam. Michnik żyjesz chwilą? Chyba zbyt długą.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości