[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Super Express” zrównał się w sprzedaży z „Gazetą Wyborczą”, najbardziej w dół „Przegląd Sportowy”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marian

Re: „Super Express” zrównał się w sprzedaży z „Gazetą Wyborczą”, najbardziej w dół „Przegląd Sportowy”

Marian Sob Lis 05, 2016 6:48 pm

Przestalem.czytac gw jak na 8 stronach krajowych znalazlem 9! artykulow i komentarzy redakcyjnych nt zwiazkow partnerskich, gejow i zydow..tematy moze i wazne ale blagam- to miala byc gazeta maintreamu...dzis to @##¥=
Awatar użytkownika
Demokracja się kłania

Re: „Super Express” zrównał się w sprzedaży z „Gazetą Wyborczą”, najbardziej w dół „Przegląd Sportowy”

Demokracja się kłania Sob Lis 05, 2016 8:20 pm

A tym łajdakiem Michnik jesteś ty. Który Polskę złajdaczył. Tak brzydko o Polsce gadacie? Powaga? Pierwsze słyszę. O ile nie zapomniałam. Nie mam pamięci. Co wy tu robicie? Nie rozumiem. Polski dokładnie nie znam. Mam własną ojczyznę małą a czy przyjemną? Różnie...Raczej ludzi przeklętych. Może ze względu na historię mam takie wrażenie. Ziemia krwi i łez.
Co ja mówię i nie mam pojęcia kto to czyta. Dokładnego pojęcia. To nie wy...Polska jest brzydką panną bez posagu. Posag przejadłeś to taką masz. Pannę trzeba dofinansować i wtedy będziesz miał piękną.
Awatar użytkownika
Demokracja się kłania

Demokracja się kłania Sob Lis 05, 2016 8:34 pm

Nawet sataniści pytają czy raptem moich uczuć nie urażą. A wy klepiecie takie teksty? Macie środki więc wolny wybór.
Przeciwko komu one są. Przeciwko narodowcom. Nie jest ich tak dużo z tego co zobaczyłam. Przeciwko katolikom? Przecież walczyliście o wolny wybór czy się pomodlę czy pośpię. Już jakiś czas że tak powiem ten posag trwonicie a raczej roztrwoniliście. Jeżeli chodzi o ludzi homoseksualnych im bardziej chodzi o wygodę niż o kwestię przebaczenia i winy. Do tanga trzeba dwojga czasem. Biurokracja tak zwana. Wasza wina. Obecny rząd miał inne priorytety. Wszystkim wiadome
Awatar użytkownika
conf

conf Sob Lis 05, 2016 10:15 pm

za na nowy rok już składam michnikowej trzódce prekroczenia kolejnej granicy - a co tam, jak szaleć to szaleć;) - a śmiało powiem gw ponizej 100 tys z nowym rokiem;) z całych sił trzymam za to moje hejterskie kciuki;)
Awatar użytkownika
@conf

@conf Nie Lis 06, 2016 12:58 am

"conf" napisał(a): za na nowy rok już składam michnikowej trzódce prekroczenia kolejnej granicy - a co tam, jak szaleć to szaleć;) - a śmiało powiem gw ponizej 100 tys z nowym rokiem;) z całych sił trzymam za to moje hejterskie kciuki;)

NIEDOCZEKANIE...
P.S. Ode mnie na Czerską naprawdę daleko....
Awatar użytkownika
PYTANIE

PYTANIE Nie Lis 06, 2016 1:01 am

"barakuda" napisał(a): Ten wynik to obraz naszego społeczeństwa. Efektem są notowania partii politycznych . Kretyniejemy z dnia na dzień. Prymitywne kłamliwe szmatławce górą. Teraz łatwiej zrozumieć przyczyny śmiechu na współczesnych polskich "kabaretach".

Poziom wyznacza kabareciarz Jan Pietrzak i kabareciarz, dyrektor II Programu Telewizji NARODOWEJ, Marcin Wolski, to jak ma być?!
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Nie Lis 06, 2016 2:05 am

Gazeta uczciwie zapracowała na taki upadek. Michnik i Kurski powinni natychmiast wylecieć z tej firmy. Działają na szkodę interesariuszy. To przypomina trochę sytuację w PO, gdzie wszystko się wali, ale nadal wszyscy udają, że Grigorij Schetyna ma charyzmę, jaja oraz urodę.
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Lis 06, 2016 4:18 pm

"conf" napisał(a): za na nowy rok już składam michnikowej trzódce prekroczenia kolejnej granicy - a co tam, jak szaleć to szaleć;) - a śmiało powiem gw ponizej 100 tys z nowym rokiem;) z całych sił trzymam za to moje hejterskie kciuki;)

Przesada - spadek będzie postępował zgodnie z trendem. A trend spadkowy może odwrócić tylko większy szacunek dla czytelnika. Pisząc dla wykształciucha trzeba pamiętać, że wykształciuch jest wymagającym czytelnikiem.

ps.
Gazeto.pl! Korektora, królestwo za korektora!
Awatar użytkownika
She

She Nie Lis 06, 2016 4:44 pm

Kończ Gazeto, wstydu oszczędź... Ogłoś bankructwo i stwórz Dziennik Kodomity.. Pliiiizzzz...
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Lis 06, 2016 8:45 pm

@ała ze tak powiem - "dadzą radę";)
Awatar użytkownika
m.

m. Śro Lis 16, 2016 1:09 pm

"qw" napisał(a): wyborczej już nikt nie czyta. Owszem jest jeszcze kupowana i prenumerowana przez KODZIARZY i przychelne urzędy samorządowe i publiczne ale nikt tego nie czyta i nawet nie przegląda. To samo mi nawet mówił sąsiad. Wielki zwolennik KOD-u. To tylko solidarność kodziarzy i jakaś w ich mniemaniu forma wojny o coś tam. Pluszowa wojna. Szkoda pieniędzy na jekiekolwiek ogłoszenia i reklamy w tej gazetce.

Jasne nikt nie czyta, nikt nie kupuje, a sprzedają 136 tys. egz. A swoje wypowiedzi opierasz na poważnych badaniach przeprowadzonych z sąsiadem. Litości!!!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości