WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bik

Święci Mikołajowie i ciężarówka z prezentami w reklamach T-Mobile na Boże Narodzenie (wideo)

bik Wto Lis 03, 2015 12:26 pm

ciężarówkai święta to tylko z coca-colą
Awatar użytkownika
tmobile?

Re: Święci Mikołajowie i ciężarówka z prezentami w reklamach T-Mobile na Boże Narodzenie (wideo)

tmobile? Wto Lis 03, 2015 12:40 pm

czy tmobile ma jeszcze resztki godnosci? podczepianie sie pod globalna marke, zeby "ratowac" wizerunek?
Awatar użytkownika
Hmm

Re: Święci Mikołajowie i ciężarówka z prezentami w reklamach T-Mobile na Boże Narodzenie (wideo)

Hmm Wto Lis 03, 2015 2:01 pm

Mikołaj to Coca-Cola...
Awatar użytkownika
Art

Art Wto Lis 03, 2015 2:21 pm

Fajny klimat, od razu paszcza mi się cieszy:)
Awatar użytkownika
media

media Wto Lis 03, 2015 2:22 pm

Za przygotowania kampanii odpowiadają agencje Bridge2Fun (odpowiada za ATL i sponsoring) oraz G7 (BTL)

Apel do T-mobile: Zmieńcie agencje skoro nie są w stanie przygotwać czegoś własnego, kopiowanie z Coca-Cola to dno.
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Wto Lis 03, 2015 3:23 pm

"media" napisał(a): Za przygotowania kampanii odpowiadają agencje Bridge2Fun (odpowiada za ATL i sponsoring) oraz G7 (BTL)

Apel do T-mobile: Zmieńcie agencje skoro nie są w stanie przygotwać czegoś własnego, kopiowanie z Coca-Cola to dno.

oni chyba nie chcieli kopiować coca coli tylko z jajem się odnieść do tego że co roku ta ich ciężarówka w tv jest od listopada chyba. Nie sadzę żeby chcieli się podszywać pod kogoś. ja to odbieram raczej humorystycznie.
Awatar użytkownika
:)

:) Wto Lis 03, 2015 7:04 pm

Lipa :( chyba czas zatrudnic dyra Marketingu z Coca-Coli - lepiej to wam zrobi :)
Awatar użytkownika
widz1

widz1 Śro Lis 04, 2015 12:58 am

Mam nadzieję że słynne ciężarówki pojawią się w reklamie Coca coli. Natomiast żart T- mobile jest oczywisty. Chcieli wyprzedzić konkurencyjna ciężarówkę. Pytanie tylko, czy coca cola postawi na tradycyjną i sprawdzona reklamę .
Awatar użytkownika
JJ

JJ Śro Lis 04, 2015 1:42 am

Jaki zart timobajla? raczej nieco ambush, kto im to wymyslil? Hmm dziwne jakies...
Awatar użytkownika
widz1

widz1 Śro Lis 04, 2015 3:45 am

Do@ JJ. Dla mnie żart . Padają słowa : "Zaczynamy pierwsi w tym roku". Tak potraktowalem. Jednak ciężarówki to tylko coca cola i to nie podlega dyskusji. Natomiast to że nie mają pomysłu na kampanię reklamową ; cóż!? Tym większe brawa dla coca coli że są inspiracją dla innych.
Awatar użytkownika
ktos

ktos Śro Lis 04, 2015 4:42 pm

Według mnie to fajny pomysł, jeżeli się do czegoś odnosić to tylko do klasyki...
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Lis 04, 2015 5:57 pm

To normalne przecież że po wszytskich Świętych odrazu ruszają kampanie świateczne, a pomysł z ciężarówką jak najbardziej pozytywny, od razu mi się humor poprawił jak to zobaczyłem.
Awatar użytkownika
krzychu

krzychu Czw Lis 05, 2015 12:47 am

t-mobail kojarzy mi sie z tandetom to chyba przez te ich tandetne reklamy.
Awatar użytkownika
bo Polak marudny jest z natury

bo Polak marudny jest z natury Czw Lis 05, 2015 1:03 pm

"krzychu" napisał(a): t-mobail kojarzy mi sie z tandetom to chyba przez te ich tandetne reklamy.

To chyba zaszczyt dla T-Mobile, że taki ekspert kojarzy z "tandetOM". Wiedza i profesjonalizm biją z postu po oczach.
Awatar użytkownika
Rysia2

Rysia2 Czw Lis 05, 2015 11:45 pm

Patrząc na wątek pytanie - czy coca cola ma monopol na święta brodę i ciężarówkę?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości