Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

Sygma Banque ma zgodę UOKiK-u na przejęcie Cetelem Banku

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wyraził zgodę na przejęcie przez Sygma Banque z francuskiej grupy LaSer 100% akcji Cetelem Banku.
Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Robin, Moderator

Post Krecikowa -sekretarka » Nie Lip 11, 2010 7:59 pm

a teraz Sygma Bank zwalnia ludzi z Cetelem !!!po cichutku wiec uwaga na koniec m-c jak cie poprosza do konferencyjnej!!!!!!
Krecikowa -sekretarka

Przeczytaj cały artykuł »

Re: Sygma Banque ma zgodę UOKiK-u na przejęcie Cetelem Banku

Post selwin » Śro Lip 21, 2010 5:51 pm

SYGMA BANK
Chamstwo operatorów telefonicznych nie zna granic.
Wzięliśmy kredyt 5.000 w sierpniu ubiegłego roku.
Rok spłacania po prawie 250 zł i teraz okazuje się że chcąc dziś jednorazowo spłacić
kredyt musimy wpłacić 5.200.
UWAGA ! ! ! !
Umowa - z potwierdzeniem że otrzymało się tabelę opłat.
Tabeli nie wydają musisz podpisać bo nie dostaniesz kredytu.
Obsługa informuje że tabele otrzymamy gdy zostanie odesłana podpisana umowa.
Tabela nigdy dotąd nie dotarła do nas.
W banku CHAMSKO I BEZCZELNIE ROZMAWIAJĄCA z nami obsługa informuje że możemy dostać
jak wyślemy im prośbę faksem.
LUDZIE STRZEŻCIE SIĘ KREDYTÓW U NICH.
TANIEJ I JAŚNIEJSZE ZASADY SĄ W PROVIDENCIE.
selwin

Post enigmaticcc » Sob Sie 07, 2010 1:50 pm

Serdecznie odradzam Sygma Bank. Pracujący tam ludzie są nieuprzejmi,
I to chyba najdelikatniejsze określenie. Za opóźnienie w racie umieszczają w BIK-u.
Zadłużonym nie pomagają tylko straszą przy kredycie na 400 zł !?
Niczego nie można się dowiedzieć na ich infolinii, no chyba że dopiero chcesz się zadłużyć.
Dużo ukrytych opłat, brak możliwości wcześniejszej spłaty bez kar.
Blankiety spłat przychodzą z opóźnieniem.
Na telefonie siedzą ludzie nieszczęśliwi i złośliwi, niekompetentni i aroganccy.
Pamiętam Cetelem przedprzejęciem. Ludzie tam byli życzliwi i uprzejmi.
Ekipę zwolniono, zasady "ulepszono" a nowi pracownicy posiedli wiedzę jak zagryźć klienta.
Zamknięcie karty graniczy z cudem z tytułu miliona formalności. Sam bank - totalny brak komunikacji między działami. Zero elastyczności, niktnie sprzyja klientowi.
Życzę im bankructwa, a z ich postępowaniem za niedługo to nastąpi. Oby!
enigmaticcc

Post norman » Pon Sty 24, 2011 9:20 pm

NIGDY WIĘCEJ SYGMA BANK !!! Jestem , a właściwie byłem klientem rat na meble zakupione w systemie ratalnym (10x0%) . Już sam nagłówek umowy ratalnej budzi wątpliwości. Beznadziejny kontakt z infolinią telefonicznie oraz mailowo (brak regionalnych oddziałów). W porównaniu do innych np. LUKAS BANK czy GE (w popularnych marketach) SYGMA się nie umywa. Ostrzegam wszystkich Państwa przez zakupami za pomocą sygma bank. Nie mówie już o poważniejszych kredytach np. na mieszkanie czy samochód. UWAGA !!!
norman

Post m j » Pią Lut 11, 2011 11:32 pm

zdecydowanie odradzam ten bank, ja nie miałam problemów ze spłatą wręcz przeciwnie spłaciłam raty przed czasem, potrzebowałam zaświadczenia o spłacie kredytu i zaczęły się schody...........istny koszmar to był dla tego banku taki problem jakbym wymagało bóg wie czego, na infolinii niekompetentni nieuprzejmi i niedoinformowani pracownicy, okłamywali, że wysłali jak dzwoniłam to przełączali od jednego do drugiego działu, po prostu mnie olali....:(
m j

Post were » Pon Maj 09, 2011 5:10 pm

Najgorsze sa te kozaczki z dzialu windykacji Pigwa Bank,oj przepraszam Sygma,chamy ,gnoje i nastraszaja ludzi swoimi ksiazkowymi tekstami,dobrze wszystkim radze jak dzwoni jakis kmiot z windykacji to rowno z nim jechac,gnoje nawet potrafia na tematy rodziny wchodzic dopytujac sie dlaczego rodzina nie pomaga w splacaniu,dlaczego zostalo sie zwolnionym itp.Ze mna sie nie udalo bo trafili na nie ta osobe ktora mozna zastraszyc.I Wy nie dajcie sie wykorzystac i dac zastraszyc
were

Post ada1 » Czw Maj 10, 2012 9:58 pm

Sygma Bank- Odradzam i przestrzegam - strasznie lichwiarski bank. Przeoczyłam ostatnią wpłatę 233 zl. Przypomniano mi po 2 miesiacach i naliczono odsetki w wysokości 362 zł! Za kredyt w wysokości 1300 zł, który spłaciłam w 5/6 ! Przestrzegam przed tą lichwiarską instytucją!
ada1

Post REX » Pią Lip 06, 2012 2:52 pm

SYGMA BANK to najgorsze możliwe złodziejskie ścierwo. Miałem mnóstwo rzeczy w różnych bankach ale sygma to jakaś masakta, nie chce mi się nawet o tym pisać. Ale przestrzegam wszystkich!!! Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem i teraz nawet bym się na niego nie wysrał
REX

Post gapcio » Wto Gru 04, 2012 8:33 pm

Niestety muszę się zgodzić z osobami piszącymi .Też mam złe doświadczenia z Tym bankiem.Osoby nie kompetentne pracują w Nim.Wprowadzają w błąd..A chodziło tylko o zamknięcie konta .To jest naciąganie klientów.NIGDY WIĘCEJ NIE WEZMĘ W TYM BANKU NIC.
gapcio

Post Wkurzona » Pią Lut 22, 2013 5:57 pm

przestrzegam wszystkich przed lichwiarskim bankiem. Wzięłam 200 tysięcy oddałam 600 tysięcy i jeszcze mam komornika na 15 tysięcy. Każą mi płacić odsetki od odsetek właśnie zgłaszam sprawę do prawnika . To jest naprawdę szczyt wszystkiego. Tylko telewizja i inne media. Ktoś z tymi naciągaczami powinien zrobić porządek.To jest naprawdę s....................
Wkurzona

Post nigdy wiecej21 » Pon Lut 25, 2013 6:39 pm

kredyt spłacony ale ostatni w tym banku .Zero inteligencji a teraz uwaga na koniec zamiast zachęcić klienta to kara 0,13pln smiech na sali to jest bank. Sygma sygma to jest bank weż tam kredyt zginiesz tam.
nigdy wiecej21

Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje miesiaca