WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
.

Sylwia Grzeszczak i zespół LemON wystąpią w finale "Lata z Radiem" w Zakopanem

. Wto Wrz 14, 2021 8:18 am

Kogo to....
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Sylwia Grzeszczak i zespół LemON wystąpią w finale "Lata z Radiem" w Zakopanem

Gość X Wto Wrz 14, 2021 2:35 pm

Przecież "Dogrywka" była w Kozienicach.
LemON może być, Sylwia też.
Jednakże wolałbym sanah, Kombi (to Łosowskiego bez Skawińskiego), Anię Dąbrowską i Viki Gabor.
Awatar użytkownika
Qbas

Re: Sylwia Grzeszczak i zespół LemON wystąpią w finale "Lata z Radiem" w Zakopanem

Qbas Sob Wrz 18, 2021 3:23 pm

Ktos tego naprawdę slucha? Muzyczka dla nikogo. Taka coby nie przesskadzalo w pracy
Awatar użytkownika
Ryniu

Ryniu Sob Wrz 18, 2021 10:11 pm

Lemon czy możesz zejść ze sceny te Twoje komentarze są słabe śpiewaj a zyskasz większy szacunek na scenie niż ta Twoja nawiedzony gadka
Awatar użytkownika
JA

JA Nie Wrz 19, 2021 9:45 am

Oglądałam w necie. Bardzo dobry koncert Sylwii. Super śpiewa na żywo, ma kontakt z publicznością i pięknie wyglądała (wreszcie świetnie uczesana, bez tych wielkich dziwnych upięć) no a Lemon ........ przegadany koncert aż żal bo Igor ma świetny głos i dobre piosenki tylko te wkręty psują wszystko
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości