[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sylwia Hejj szefową publicystyki radiowej Trójki, wrócili Piotr Metz i Patrycjusz Wyżga

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anno

Sylwia Hejj szefową publicystyki radiowej Trójki, wrócili Piotr Metz i Patrycjusz Wyżga

Anno Wto Cze 02, 2020 6:54 am

Nie zdążyli odejść, a już wrócili... bez komentarza. Ja już tego radia nie słucham.
Awatar użytkownika
Zdzisiek

Re: Sylwia Hejj szefową publicystyki radiowej Trójki, wrócili Piotr Metz i Patrycjusz Wyżga

Zdzisiek Wto Cze 02, 2020 7:39 am

Narody klękajcie. Idzie nowe !!! Towarzyszka aktywistka Michniewicz wraca !!! Toż to faktycznie wyżyny wyżyn. W jakim trzeba żyć samouwielbieniu aby pisać o radio mającym 4 % udziału w rynku, że osìągnęło ono wielce wysoki poziom. Zatem reanimować pana Sułka, wdziać mundury po Tumanowiczu i klimat odbudowany... można odsapnąć ufff.... dobra medialna robota wykonana. Zmienić tyle aby nie zmienić nic.
Awatar użytkownika
Llo

Re: Sylwia Hejj szefową publicystyki radiowej Trójki, wrócili Piotr Metz i Patrycjusz Wyżga

Llo Wto Cze 02, 2020 7:39 am

Przecież to się wszystko kupy nie trzyma. Odchodzą, wracają...Jak dzieci we mgle rozegrane przez PiS. Niby walczą o sprawy fundamentalne, np. Wolność, a pozwalają na obrażanie kolegi. Bardzo słabo to wygląda. Dbacie o własny tyłek. Wiarygodność zerową. Nie słucham.
Awatar użytkownika
Vezyr

Vezyr Wto Cze 02, 2020 7:59 am

Anno, zdzisiek, Llo - trolle uderzyły o poranku - lepiej było spac niz pisac te wypociny :)
Awatar użytkownika
Xoz

Xoz Wto Cze 02, 2020 8:19 am

Co w tym dziwnego że emeryci wracają, nudzą się w domu i tyle.
Awatar użytkownika
Zdzisio

Zdzisio Wto Cze 02, 2020 8:22 am

Panie Vezyr... głosy na liście zliczano, sumowano, kasowano bez regulaminu... i jakiegokolwiek nadzoru. Takie są fakty. Pełna swoboda i pole do manipulacji. To aż nie przystoi. Dziś po ujawnieniu tych faktów pan Marek okopany w ogródku strzela dąsy, płacze z panem Kubą i grozi pozwami. PIASKOWNICA. Wiarygodność listy niestety padła. Listy, której i ja słuchałem. Jesli lista była czysta - czekam na dowody i twarde oświadczenie. Zatem nie trollowanie o poranku ale mój głos za rozgonieniem koncesjonowanych buntowników stanu wojennego. Nietykalnych redaktorów z reglamentowanego rozdzielnika do których mam sentyment, ale których czas minął i nie widzę sensu płacenia nań abonamentu
Awatar użytkownika
Ola Żebro

Ola Żebro Wto Cze 02, 2020 8:31 am

Panie Piotrze, jestem zaniepokojona pana postawą. Kiedyś to miał pan charakter, teraz też - ale już nie ten. Żal.
Trójki nie ma, Wy też dla mnie przegrani.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Wto Cze 02, 2020 8:36 am

Polskie Radio jest na dnie dzięki Pislamistą. Wszystko upolitycznione do bólu
Awatar użytkownika
bubu

bubu Wto Cze 02, 2020 8:42 am

Ziemowit Gowin na LP3!
Awatar użytkownika
Maniok

Maniok Wto Cze 02, 2020 8:47 am

Hej! Mec znów Wierzga :) To kwestia tylko czasu i to nieodległego kiedy się to wszystko posypie. To tylko ratowanie miejsc pracy, nie radia. Trójki już nie ma, niestety.
Awatar użytkownika
Prawda?

Prawda? Wto Cze 02, 2020 8:49 am

"Zdzisio" napisał(a): Panie Vezyr... głosy na liście zliczano, sumowano, kasowano bez regulaminu... i jakiegokolwiek nadzoru. Takie są fakty. Pełna swoboda i pole do manipulacji. To aż nie przystoi. Dziś po ujawnieniu tych faktów pan Marek okopany w ogródku strzela dąsy, płacze z panem Kubą i grozi pozwami. PIASKOWNICA. Wiarygodność listy niestety padła. Listy, której i ja słuchałem. Jesli lista była czysta - czekam na dowody i twarde oświadczenie. Zatem nie trollowanie o poranku ale mój głos za rozgonieniem koncesjonowanych buntowników stanu wojennego. Nietykalnych redaktorów z reglamentowanego rozdzielnika do których mam sentyment, ale których czas minął i nie widzę sensu płacenia nań abonamentu
Udowodnić to musi ten, kto oskarźa. A skąd pan wie, czy to nie było przyoadkiem tak, że ktoś wiedząc o tym, że dana piosenka zajmie wysokie miejsce nie zagłosował z kilkuset nowych kont z jednego IP? To nawet z działu IT sugerowali podejrzane glosy. Niestety w internecie jest duża nieuczciwycg ludzi...
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Wto Cze 02, 2020 9:15 am

"Seba" napisał(a): Polskie Radio jest na dnie dzięki Pislamistą. Wszystko upolitycznione do bólu

A ortografia jest na dnie dzięki takim różnym Sebą.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Cze 02, 2020 9:32 am

To Piotr Metz dostał przeprosiny po dopiero których miał wrócić?
Awatar użytkownika
\˚ㄥ˚\

\˚ㄥ˚\ Wto Cze 02, 2020 9:48 am

Dziwię się lamentowi i grzecznemu powrotowi do radia co obiecał wam dziennikarzom przewodniczący Rady Mediow Narodowych pan K Czebanski.
Kasę, wolność słowa. Tak się nie robi , wyszliście jak banda rozwrzeszczanych dzieciaków
Awatar użytkownika
Kurczak

Kurczak Wto Cze 02, 2020 10:13 am

Szybko wrócili ci wszyscy zbuntowani, domagający się sprawiedliwości :-D Pracodawcę będą opluwać dopiero wtedy, gdy zostaną zwolnieni, o, wtedy to na pewno sobie przypomną. Rozpacz.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości