WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
laxi

Szef KRRiT wzywa nadawców do przedstawienia struktury własnościowej

laxi Pon Paź 25, 2021 7:13 am

Bardzo dobrze, koniec zarabiania na Polsce. Dawno już powinno się wprowadzic twarde zasady.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Szef KRRiT wzywa nadawców do przedstawienia struktury własnościowej

Gość Pon Paź 25, 2021 8:33 am

Chore to jest ze muszą się stosowa zasady w Polsce co ludzie pomyślą o naszych kraja porąbani PiScocy dawno powinno by wywalony PiS sądu nienawidzę PiScocy już nie mogę sie do czeka na wybory gdzie znikną na dobre PiS ludzie są tak naiwne cieszą się że zostali 13 albo 14 to głupie wymyślone pozyskać ceny poszło dwa razy co za ciemny naród Rydzyka dali 2 militarny to na nie wracają uwagę to uważają że jest porządku gownia Rydzyk proszę zostawi TVN prodze zabra pieniądze Rydzyka 2 militarny gnoje PiScocy
Awatar użytkownika
z Trounia

z Trounia Pon Paź 25, 2021 8:33 am

Ciekawe jak Ojciec Dyrektor się ustosunkuje
Awatar użytkownika
LoL

LoL Pon Paź 25, 2021 8:36 am

"Gość " napisał(a): Chore to jest ze muszą się stosowa zasady w Polsce co ludzie pomyślą o naszych kraja porąbani PiScocy dawno powinno by wywalony PiS sądu nienawidzę PiScocy już nie mogę sie do czeka na wybory gdzie znikną na dobre PiS ludzie są tak naiwne cieszą się że zostali 13 albo 14 to głupie wymyślone pozyskać ceny poszło dwa razy co za ciemny naród Rydzyka dali 2 militarny to na nie wracają uwagę to uważają że jest porządku gownia Rydzyk proszę zostawi TVN prodze zabra pieniądze Rydzyka 2 militarny gnoje PiScocy

może ktoś to przetłumaczyć na j. polski?
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Paź 25, 2021 8:43 am

może ktoś to przetłumaczyć na j. polski? Denerwuję mnie to że dali Rydzyka pieniądze 2 militarny nie podoba się to jak PiScocy rozwalają nasze pieniądze a biorą się za TVN cenny poszło górę ale to wina Polaków że glosowali na PiS gnoje PiScocy okradają nasze pieniądze podnoszą cenny prąd towary paliwo szybko poszło górę
Awatar użytkownika
Pol

Pol Pon Paź 25, 2021 8:50 am

A ja wzywam KRRIT do przedstawienia struktury politycznej tej upolitycznionej pseudorady.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Paź 25, 2021 8:53 am

Oni pracują uczciwie nie chodzą nie okradaja wam pieniądze, co ty za głupotę wypisuje jakie zasady, TY nie widzi co robi PiS jak okrada Polaków to na to nie wracacie uwagę , ja się nie boję PiS że im najeżdżam
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Paź 25, 2021 8:56 am

Ja jestem jak Zbigniew Stonoga będę najeżdża na PiS nie boje ich.bo to nie moja patria ja ich nie wybrałem, nigdy nie będę głosowa na PiS sram na Pis
Awatar użytkownika
Ojejku

Ojejku Pon Paź 25, 2021 9:44 am

Już partyjni ujadacze mącą, ten przepis jest od dawna, był też za PO SLD i PSL i jest w innych krajach UE. Ale trudno to zrozumieć.
Awatar użytkownika
neo

neo Pon Paź 25, 2021 10:36 am

Już widzę rydzyka, który w zębach przynosi radzie sprawozdania przygotowane za Uralem... Zaraz towarzysze z tej śmiesznej rady zmienią zasady, by nie dotyczyło to kościoła. Nie dają rady młotkiem, to siekierą chcą pozbawić Polaków dostępu do informacji innej, niż reżimowa. Polsat już kupili, tam już TVPis 2, ale Discovery nie będzie wspierać bolszewicko-faszystowskich "wartości".
Awatar użytkownika
Gość2

Gość2 Pon Paź 25, 2021 11:52 am

"neo" napisał(a): Nie dają rady młotkiem, to siekierą chcą pozbawić Polaków dostępu do informacji innej, niż reżimowa.
przecież o to chodzi, przejąć Sądy, Media - i sterować ludem. A że "Ciemny Lud" to kupuje za 500+ bo im sie po prostu należy.........
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Paź 25, 2021 1:58 pm

"Ojejku" napisał(a): Już partyjni ujadacze mącą, ten przepis jest od dawna, był też za PO SLD i PSL i jest w innych krajach UE. Ale trudno to zrozumieć.
No popatrz jest od dawna, to na jakiej podstawie obecna rada wydawała koncesje od 2015 roku? :) Przecież to ten sam przepis buuuuuhahahahahaha
Awatar użytkownika
P

P Wto Paź 26, 2021 1:34 am

TVP - 100% Jarosław Kaczyński
Oficjalne prawackie media - 95% Jarosław Kaczyński
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 72 gości