WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
paff

Szef programowy Apple TV+ odchodzi ze stanowiska. Powodem słabe recenzje oryginalnych treści

paff Czw Lis 14, 2019 9:17 am

Powoli dzieje się to co z TV sat. 378020083 platform VOD, a do oglądania nadaje się raptem 3% z ich oferty!
Awatar użytkownika
Seba

Re: Szef programowy Apple TV+ odchodzi ze stanowiska. Powodem słabe recenzje oryginalnych treści

Seba Czw Lis 14, 2019 9:35 am

Sekta apple wszystko kupi
Awatar użytkownika
vc

Re: Szef programowy Apple TV+ odchodzi ze stanowiska. Powodem słabe recenzje oryginalnych treści

vc Czw Lis 14, 2019 10:06 am

No proszę, mógłbym być doradcą szefa Apple TV. Miałem 7 dni na próbę, zrezygnowałem już po 2 dniach
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Lis 14, 2019 10:32 am

Apple mając tyle hajzu mógłby wykupić netflix-a.
Awatar użytkownika
Mac

Mac Czw Lis 14, 2019 3:42 pm

"Seba" napisał(a): Sekta apple wszystko kupi

Sekta umysłowo sprawnych inaczej będzie sobie tłumaczyła wszystkie zjawiska istnieniem sekty Apple
Awatar użytkownika
nie oryginalnych tresci tylko produkcji wlasnych

nie oryginalnych tresci tylko produkcji wlasnych Czw Lis 14, 2019 5:18 pm

Portal o mediach, a nie potrafi operowac polszczyzna - nie "oryginalnych tresci" tylko " PRODUKCJI WLASNYCH" - nauczcie sie w koncu! Tak samo jak nie strzela sie w stope (USA) tylko w kolano (PL).
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość