WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hydro

Szef TVP Sport: to nie jest moja docelowa praca, łączenie transmisji meczów Lechii z Kurskim to absurd

Hydro Nie Sie 25, 2019 2:00 pm

Zaraz. 1,38 procent to nie jest 38 milionów tylko około 400-500 tysięcy?
Awatar użytkownika
Ecik

Re: Szef TVP Sport: to nie jest moja docelowa praca, łączenie transmisji meczów Lechii z Kurskim to absurd

Ecik Nie Sie 25, 2019 2:20 pm

Ekstraklasa: przaśna, trochę śmieszna, trochę straszna ale własna.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Szef TVP Sport: to nie jest moja docelowa praca, łączenie transmisji meczów Lechii z Kurskim to absurd

Gość X Nie Sie 25, 2019 2:52 pm

To może i ciekawostka. Lechia odpadła z eLE po meczach z Broendby Kopenhaga z Kamilem Wilczkiem. To ci dopiero.
Lechia mogła być nawet mistrzem. Lechia i tak w ostatnich latach to solidny klub. Kiedyś mogła grać w Pucharze Polski z Olimpią Grudziądz.
Awatar użytkownika
xm

xm Nie Sie 25, 2019 5:18 pm

PiSowska propaganda TVP również jest bez związku z Kurskim. Czysty przypadek.
Awatar użytkownika
Anatol

Anatol Nie Sie 25, 2019 7:00 pm

Oj sodowa uderzyla do głowy. Gdyby nie znajomosci Korzeniowskiego z prezesem nie bylobu Pana tam.
Awatar użytkownika
Platnik

Platnik Nie Sie 25, 2019 7:24 pm

Przepraszam, ale to my płacimy temu panu więc domagam się jego zwolnienia.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Nie Sie 25, 2019 10:33 pm

"xm" napisał(a): PiSowska propaganda TVP również jest bez związku z Kurskim. Czysty przypadek.
TVP jest ostoją pluralizmu i wolności mediów, tylko i wyłącznie dzięki Panu Prezesowi Jackowi Kurskiemu, który przez własne doświadczenia z polityką wie, że należy izolować media publiczne od wpływów polityków (także tych z opozycji). My na podlasiu oglądamy tylko TVP Info i Wiadomości TVP1. Najwiarygodniejsze źródło informacji, prawdy i informacji. Nigdy opozycja nie miała takiego dostępu do publicznej anteny jak teraz! To dlatego Schetyna chcę to rozwalić, bo dyktatura nie nawidzi ludzi myślących! ;)
Awatar użytkownika
Kolega

Kolega Nie Sie 25, 2019 11:00 pm

Genialny jest tekst , że „cały czas pushuje i stymuluje pracowników „ . Gość chyba zupełnie odjechał ;)
Awatar użytkownika
On...

On... Nie Sie 25, 2019 11:38 pm

Znam go, był fajnym skromnym gościem. No cóż, kolejny przypadek nie radzenia sobie z ciężarem ‚rozpoznawalności’...
Awatar użytkownika
Lolik

Re: Szef TVP Sport: to nie jest moja docelowa praca. Dostaję dużo różnych ofert, ostatnio odrzuciłem taką za cztery razy więcej pieniędzy

Lolik Pon Sie 26, 2019 6:43 am

Coś już chyba pęka u dyrektora Marka. Pierwszy raz takie publiczne wyznanie że już go to nie kreci. Chyba Kurski coraz mocniej zaczyna ingerować w jego decyzje.
Awatar użytkownika
walter

Re: Szef TVP Sport: to nie jest moja docelowa praca. Dostaję dużo różnych ofert, ostatnio odrzuciłem taką za cztery razy więcej pieniędzy

walter Pon Sie 26, 2019 7:02 am

co za tupet. Panie Kurski kiedy go pan zwolni?
Awatar użytkownika
Adwersarz

Adwersarz Pon Sie 26, 2019 7:17 am

Trudno ukryć, że Szkolnikowski rzeczywiście ożywił sport w TVP - zwłaszcza futbol. Jeśli jeszcze poprawi jakość transmisji, to publiczna będzie nie do pobicia (jeśli chodzi o komentatorów już jest). Ale niech nie blumsztajni co do Lechii: jest obrzydliwie i bezpodstawnie faworyzowana. Zestawianie jej z Legią czy Wisłą, jakiego dokonał, urąga zdrowemu rozsądkowi, bo ani nośność medialna, ani liczba kibiców, tradycje czy sukcesy są nieporównywalnie mniejsze. Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki, ile razy Lechia była pokazywana od początku posiadania sublicencji przez TVP w stosunku do wszystkich transmitowanych spotkań. A, i oczywiście kamerzyści podczas meczu zupełnym przypadkiem wyłapują Kurskiego i pokazują go dłużej niż co fajniejsze laski na trybunach (kamermani mają taki nawyk, o czym mówił kiedyś Szaranowicz). Zatem p. Szkolnikowski - nie nawijaj pan makaronu na uszy.
Awatar użytkownika
meloman

meloman Pon Sie 26, 2019 10:08 am

Co za megalomania ...
Awatar użytkownika
Wieloletni współpracownik TVP

Wieloletni współpracownik TVP Pon Sie 26, 2019 11:41 am

"Jacek" napisał(a):
"xm" napisał(a): PiSowska propaganda TVP również jest bez związku z Kurskim. Czysty przypadek.
TVP jest ostoją pluralizmu i wolności mediów, tylko i wyłącznie dzięki Panu Prezesowi Jackowi Kurskiemu, który przez własne doświadczenia z polityką wie, że należy izolować media publiczne od wpływów polityków (także tych z opozycji). My na podlasiu oglądamy tylko TVP Info i Wiadomości TVP1. Najwiarygodniejsze źródło informacji, prawdy i informacji. Nigdy opozycja nie miała takiego dostępu do publicznej anteny jak teraz! To dlatego Schetyna chcę to rozwalić, bo dyktatura nie nawidzi ludzi myślących!

Jezu, ja mam nadzieję, że to ktoś żartuje pisząc to... specjalnie wskazuje Podlasie itd.
Awatar użytkownika
szkodnikowski

szkodnikowski Pon Sie 26, 2019 3:52 pm

Już depresja się skończyła, że takie huczne plany życiowe pan dajrektor snuje :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości