WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja

„Szkło kontaktowe” ogląda więcej widzów niż w „W tyle wizji”

Ja Śro Lip 28, 2021 6:59 am

"W tyle wizji" - cóż za wyrafinowana gra słów. Jak nic autorem tego słowopotwora musi być były sekretarz PZPR towarzysz Wolski.
Awatar użytkownika
Bronek

Re: „Szkło kontaktowe” ogląda więcej widzów niż w „W tyle wizji”

Bronek Śro Lip 28, 2021 7:18 am

Poziom szkła kontaktowego to dla tych których wykształcenie przewyższa inteligencję...dla takich baranów. Dobrze ,że likwiduje TVN tego nie da się już oglądać.
Awatar użytkownika
Wiesz więcej

Wiesz więcej Śro Lip 28, 2021 7:22 am

"Bronek " napisał(a): Poziom szkła kontaktowego to dla tych których wykształcenie przewyższa inteligencję...dla takich baranów. Dobrze ,że likwiduje TVN tego nie da się już oglądać.

Prędzej Jarek zagra w NBA niż dadzą radę Discovery. Ale jedno jest pewne, tonący brzydko się chwyta...
Awatar użytkownika
Hollender

Hollender Śro Lip 28, 2021 10:13 am

Dlaczego redakcja ... to co emituje TVP mianem „programu”? Nie wolno aż tak zakłamywać reczywistości chyba.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Śro Lip 28, 2021 10:22 am

"Ja" napisał(a): "W tyle wizji" - cóż za wyrafinowana gra słów. Jak nic autorem tego słowopotwora musi być były sekretarz PZPR towarzysz Wolski.

Wkurza mnie ciągłe wypominanie Wolskiemu przeszłości w PZPR. Wolę PZPR-owca w PiS niż PZPR-owca przechrzczonego w liberała.
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Lip 28, 2021 10:29 am

"miś społeczny" napisał(a):
"Ja" napisał(a): "W tyle wizji" - cóż za wyrafinowana gra słów. Jak nic autorem tego słowopotwora musi być były sekretarz PZPR towarzysz Wolski.

Wkurza mnie ciągłe wypominanie Wolskiemu przeszłości w PZPR. Wolę PZPR-owca w PiS niż PZPR-owca przechrzczonego w liberała.

Mnie też wkurza. Jednak co pzprowiec w pis, to pzperowiec. Zaden inny nie skazywałby opozycjonistów w PRL i nie nazywał molestowania ciumkaniem.
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Śro Lip 28, 2021 11:13 am

Czyli KO wygrywa przez k.o.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Lip 28, 2021 12:28 pm

"lol" napisał(a):

Mnie też wkurza. Jednak co pzprowiec w pis, to pzperowiec. Zaden inny nie skazywałby opozycjonistów w PRL i nie nazywał molestowania ciumkaniem.

W PO pezetperowców też nie brakuje, a nawet jest ich dość sporo. Również tacy, co to byli w KC, a jakoś nikt ich nie zauważa.
Awatar użytkownika
Hipokryta

Hipokryta Śro Lip 28, 2021 1:46 pm

"Gość" napisał(a):
"lol" napisał(a):

W PO pezetperowców też nie brakuje, a nawet jest ich dość sporo. Również tacy, co to byli w KC, a jakoś nikt ich nie zauważa.

i kto starych komuchów wysłał na synekury do Europarlamentu. I Tak sekretarz PZPR, wsławiony moskiewską pożyczką (1 mln dolarów w walizce z Moskwy - info dla młodych czytelników) uczy nas teraz demokracji i robi za wzorowego Euro Pejczyka :-)
Awatar użytkownika
AW

AW Śro Lip 28, 2021 1:50 pm

Jeśli rząd wymusi sprzedaż TVN-u - niech RTL kupuje TVN!!!
Awatar użytkownika
qwe

qwe Śro Lip 28, 2021 3:14 pm

"AW" napisał(a): Jeśli rząd wymusi sprzedaż TVN-u - niech RTL kupuje TVN!!!

Pasowałoby im.
Awatar użytkownika
Asia

Asia Śro Lip 28, 2021 5:39 pm

W tyle wizji jest bardzo dobre ! Brakuje tam tylko Ziemkiewicza.
Awatar użytkownika
Orange revolution

Orange revolution Śro Lip 28, 2021 5:41 pm

Spadek oglądalności WTW wiązałbym z brakiem RAZa. Sam jestem tego przykładem.
Awatar użytkownika
.,.

.,. Śro Lip 28, 2021 7:10 pm

W RFN24 jest cała wataha pseudointelektualnych cietrzewi z Mellerem na czele.
Awatar użytkownika
123

123 Czw Lip 29, 2021 6:57 am

"Orange revolution" napisał(a): Spadek oglądalności WTW wiązałbym z brakiem RAZa. Sam jestem tego przykładem.

tak,dac Ziemkiewicza i Otoke Rafala..w jednym czasie...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości