[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - szkolenia typu mindmapping?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Sprawy organizacyjne forum i Wirtualnemedia.pl

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
paradise

szkolenia typu mindmapping?

paradise Śro Lip 07, 2010 12:13 pm

Jak szukać dobrych szkoleń? Gdzie znajdywać o nich potwierdzenia? Znajduje czasami fajne szkolenia ale nie jestem pewna czy zawarte w nim tematy będą konkretnie przedstawione i pieniądze włożone w szkolenie nie pójdą na marne. Zdarzają się i takie gdzie np. jest tylko 2 trenerów na Polskę, tak jak w przypadku szkoleń z rysowania map myśli (mindmappingu) w May Agency i wtedy nie ma problemu, ale szkoleń "kreatywnych" w internecie jest ofert bez liku i nie wiem pod jakim kontem ich szukać szczególnie kiedy wśród znajomych nie ma nikogo kto już była na takim szkoleniu?
Awatar użytkownika
carbon

Re: szkolenia typu mindmapping?

carbon Czw Lip 15, 2010 3:06 pm

No zawsze możesz zapytać na forum. No bo nie wiem jak to inaczej można sprawdzić jeśli nie pytać ludzi czy było efektywne. Mind mapping to akurat bardzo fajna metoda szybkiego przyswajania, przydatna w nauce, pracy i życiu. Nazwisku Buzana jak dla mnie firmuje szkolenia z tego zakresu. Ale co do innych musisz napisać konkretnie: o jakie chodzi.
Wróć do WirtualneMedia.pl - forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości