WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

Sztab Małgorzaty Kidawy-Błońskiej złożył skargę na TVP do KRRiT. Żąda monitoringu programów

gośc Śro Lut 19, 2020 6:38 am

TVP miało racje a pan adam Szłapka, rzecznik prasowy sztabu wyborczego kandydatki PO na prezydenta. kompletnie się nie popisał bo absolutnie TVP nie łamie prawa i Bedzie wygrana TVP z adamem Szłapka, 200 do 19 TVP jest faworytem i pewnie wygra panie Adamie nie ma pan racji TVP nie łamie prawdy ja to widziałem i ewidentny błąd popełnił pan poseł PO
Awatar użytkownika
m

Re: Sztab Małgorzaty Kidawy-Błońskiej złożył skargę na TVP do KRRiT. Żąda monitoringu programów

m Śro Lut 19, 2020 8:41 am

MKB niech sobie zobaczy monitoring swoich wypowiedzi.
Awatar użytkownika
leon zawodowiec

Re: Sztab Małgorzaty Kidawy-Błońskiej złożył skargę na TVP do KRRiT. Żąda monitoringu programów

leon zawodowiec Śro Lut 19, 2020 8:44 am

TVP robi dobrą robotę, gdyby nie "Wiadomości" to nie wiem czy z innych mediów dowiedzielibyśmy się jak działają "bojówki KODZiarzy" Doskonale to zobrazowano materiałem z Pucka gdzie grupa KODziarzy przyjechała z Warszawy aby zakłócić wizytę prezydenta a potem podziękowania od pani Kidawy "było słychać" Szkoda że "bystrzaki" z TVN-u tego nie zauważyły.
Awatar użytkownika
Winiu

Winiu Śro Lut 19, 2020 9:24 am

Boryslaw weź się do roboty a nie czekasz na PDT, że przyjdzie i zrobi za Ciebie wszystko. GS musi się uśmiechać w zaciszu domowym, widzi już katastrofę MKD na horyzoncie.
Awatar użytkownika
?

? Śro Lut 19, 2020 9:38 am

@leon zawodowiec
Każdy widzi i słyszy to co chce usłyszeć. W Twojej ulubionej telewizji nie pokazali Ci słynnego już gestu posłanki, nie mówią Ci o rosnącej inflacji, nie wykryli żadnej afery z miłościwie nam panujących. Skoro taką dobrą robotę robią jak myślisz czemu pomijają tak istotne społecznie fakty? Czy w Twojej telewizji pokazywali jak urzędnik państwowy policzkuje obywatela tego kraju? Pani Małgorzata natomiast dziękowała za miłe powitanie. Zacytuj jedną wypowiedź w której dziękowała za okrzyki. A na koniec przypomnij sobie pisowskie bojówki które na Powązkach gwizdały i buczały. Czy to pokazali w Twojej ulubionej telewizji?
Awatar użytkownika
Sebek

Sebek Śro Lut 19, 2020 12:20 pm

pajace TVP mamy dość oglądania wiadomości 1 to chore wiadomości na mozg..
Awatar użytkownika
Grzesiek

Grzesiek Śro Lut 19, 2020 12:20 pm

kto to ogląda wiadomości nie mają pomysła co pokazać... głupszy program TVP
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Śro Lut 19, 2020 1:14 pm

"leon zawodowiec" napisał(a): TVP robi dobrą robotę, gdyby nie "Wiadomości" to nie wiem czy z innych mediów dowiedzielibyśmy się jak działają "bojówki KODZiarzy" Doskonale to zobrazowano materiałem z Pucka gdzie grupa KODziarzy przyjechała z Warszawy aby zakłócić wizytę prezydenta a potem podziękowania od pani Kidawy "było słychać" Szkoda że "bystrzaki" z TVN-u tego nie zauważyły.
Dziękuję za piękny komentarz. Też jestem tego zdania, że gdyby nie TVP to bylibyśmy karmieni propagandą lewackich mediów prywatnych. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
buuuuhahahaha

buuuuhahahaha Śro Lut 19, 2020 1:47 pm

@grzegorz
Nie zapomnij o wysłaniu mu medalu za zasługi ;)
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Śro Lut 19, 2020 4:22 pm

Czym więcej o Kidawie, tym dla niej gorzej.
Awatar użytkownika
Ewa

Awatar użytkownika
Ewa

Awatar użytkownika
Ewa

Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Lut 19, 2020 7:04 pm

Krzyś Brejza już szykuje posiłki w postaci trollów z soku z buraka
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości