WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kuki

Szymon Hołownia o kandydowaniu na prezydenta: jestem zbudowany życzliwymi reakcjami, proszę dać mi jeszcze chwilę

kuki Czw Lis 14, 2019 7:16 pm

Szymek nie błaznuj...
Awatar użytkownika
3x NIE!!!

Re: Szymon Hołownia o kandydowaniu na prezydenta: jestem zbudowany życzliwymi reakcjami, proszę dać mi jeszcze chwilę

3x NIE!!! Czw Lis 14, 2019 7:27 pm

"Pozytywne komentarze"? Ciekawe gdzie? Na katechezie? Przecież nikt nie bierze na poważnie kandydatury tego katechety na prezydenta. Szymek, daj spokój. Idź do "Mam talent", jak chcesz błaznować.
Awatar użytkownika
A.

Re: Szymon Hołownia o kandydowaniu na prezydenta: jestem zbudowany życzliwymi reakcjami, proszę dać mi jeszcze chwilę

A. Czw Lis 14, 2019 8:02 pm

Koleś ma rozbuchane ego i nie potrafi na siebie spojrzeć z dystansem skoro mówi na temat swojej kandydatury to co mówi.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Lis 14, 2019 9:18 pm

PiS zadrżał na tę wieść.
Szymek, każdy ma prawo kandydować, ale to nie tem moment.
Awatar użytkownika
antek

antek Pią Lis 15, 2019 11:28 am

a ja na Szymona zagłosuję. Na ukrainie wygrał celebryta/aktor, w Stanach Reagan, Schwarzeneger, to u nas tym bardziej ktoś tak mądry jak Hołownia ma szansę.
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Pią Lis 15, 2019 10:10 pm

Tylko na tym zyska. Nawet jeśli nie wygra, to dziennikarsko i w ogóle jako osoba ma szanse przejść do pierwszej ligi, jeśli nie ekstraklasy w której lokowane są najważniejsze osoby publiczne.
Awatar użytkownika
polo

polo Nie Lis 17, 2019 11:07 am

czas pacynek?
Awatar użytkownika
Sonia

Sonia Pon Lis 18, 2019 9:30 am

Szymek i jego charyzma hahahaha
Awatar użytkownika
Jerzy-emeryt

Jerzy-emeryt Pią Lis 22, 2019 11:11 pm

Kto namówił tego młodego człowieka do startu o fotel prezydenta.Nie to żebym się z tego pomysłu śmiał,ale kim on-Hołownia jest.Mam już trochę lat i dziękuję Bogu,że żyję ale o p.Hołownia dotąd nie słyszałem,mimo,że trochę zaglądam do internetu. i gazet.Niechby poprosił o.Rydzyka czy wpuściłby go na ekran stacji Trwam aby go ludzie zobaczyli i usłyszeli jego zapatrywania na Polskę i katolicyzm.
Awatar użytkownika
Jerzy-emeryt

Jerzy-emeryt Pią Lis 22, 2019 11:14 pm

Napisałem przed chwilą i gdzieś wpis się ulotnił.Drugi raz tego nie robię.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości