WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
west

Re: Szymon Majewski w reklamach Plusa: stracił na wyrazistości i humorze, ale wzbudza sympatię (opinie)

west Śro Paź 04, 2017 8:11 am

Jak tylko gostka widzę w tych kretyńskich reklamach wyłączam TV.
Awatar użytkownika
Kozub

Re: Szymon Majewski w reklamach Plusa: stracił na wyrazistości i humorze, ale wzbudza sympatię (opinie)

Kozub Pią Paź 06, 2017 5:49 pm

Nie ma złe te reklamy . Czeba ino nie brać ich dosłownie, ..trzynajmniej nie każdy szkopuł. Jak na moje rozeznanie to ten Plus dobre reklamy robi, a i u mnie jak chodzi o samom działalność, to Plus działa dobrze na zasięgu. Bo ma ,a nie jak inne operatory, że nie ma.
Awatar użytkownika
Matwiej

Matwiej Śro Paź 25, 2017 2:15 pm

W mojej opinii reklamy Plusa sporo zyskały po tym, jak pojawił się w nich Szymon Majewski. A ostatnio, widać też, że pozytywnie się odcisnęły na wynikach Plusa, bo są lepsze niż wcześniej.
Awatar użytkownika
rmyk

rmyk Pią Lis 10, 2017 10:55 am

Uciekam z Plusa jak najszybciej. Z PKO Majewski wydoił 3 mln. Z Plusa na pewno weźmie nie mniej. A kto za to płaci, no ja i reszta abonentów.
Awatar użytkownika
arni

arni Sob Lis 25, 2017 10:06 pm

sprzedał się jak pajac ,żenada
Awatar użytkownika
Znawca

Znawca Nie Lis 26, 2017 5:30 pm

Teraz w lewackiej reklamie plusa pieprzy, że na święta Bożego Narodzenia odchodzi się od choinek i wciska drzewko palmowe. Ach te lewactwo....
Awatar użytkownika
Karolina

Karolina Pią Gru 15, 2017 10:06 pm

Litości . Reklamy z Panem Majewskim to czyste nękanie widza. Ileż można oglądać to samo w kółko. Domownicy już czekają na zmianę z pilotem w ręku żeby tylko zmienić program gdy pojawia się Pan Majewski. Tak w ogóle przy naszych reklamach odnoszę wrażenie , że Polacy albo mają sraczkę, albo zatwardzenie . Mają regularnie zaciągać kredyty no i ciągle siedzieć z telefonem przy uchu . Najgorsze jest to, że nawet programy dla dzieci są nafaszerowane takim badziewiem.
Awatar użytkownika
Karolina

Karolina Pią Gru 15, 2017 10:09 pm

Litości . Reklamy z Panem Majewskim to czyste nękanie widza. Ileż można oglądać to samo w kółko. Domownicy już czekają na zmianę z pilotem w ręku żeby tylko zmienić program gdy pojawia się Pan Majewski. Tak w ogóle przy naszych reklamach odnoszę wrażenie , że Polacy albo mają sraczkę, albo zatwardzenie . Mają regularnie zaciągać kredyty no i ciągle siedzieć z telefonem przy uchu . Najgorsze jest to, że nawet programy dla dzieci są nafaszerowane takim badziewiem.
Awatar użytkownika
paweł

paweł Czw Sty 04, 2018 3:33 pm

Majewski może i jest dobrym towarem do reklam. Ale za dużo go. Można zobaczyć go przez tydzień, dwa, no góra trzy. Ale to co TV wyprawia przekroczyło wszelkie granice. Mam dość jego fejsa. Boję się włączyć telewizor, bo mogę go znowu zobaczyć. Obrzydły mi jego występy, a "JA" znienawidziłem. Pisałem, prosiłem, żeby go usunęli, ale nie poskutkowało. To wszystko wielkie gówno.
Awatar użytkownika
Alibaba

Alibaba Nie Sty 28, 2018 10:48 am

Te reklamy Plusa są żenujące brawo ty brawo ja jak słyszę te słowa to mi się flaki przywracają ,rzygać się chce jak można bić sobie brawo?.Może czas wymyśleć coś nowego
Awatar użytkownika
ryczi

ryczi Czw Lut 01, 2018 9:47 pm

normalnie bardzo prymtywnie i do dupy
Awatar użytkownika
Endi

Endi Wto Lut 06, 2018 8:13 am

Zamiast głupowatego celebryty dali by szanse co jakiś czas nowym osobom się wykazać.....nawet reklamy Playa z blondyną już się opatrzyły i żygac mi się chce jak ją widzę a na początku bardzo mi się podobały. A te z Majewskim to już wogóle beznadzieja.............niech juz idzie gdzieś za stróża bo aktor z niego z=żadeni tylko wszedzie idiotę z siebie robi,
Awatar użytkownika
czarek

czarek Sob Lut 24, 2018 11:02 pm

Te reklamy z Szymonem sięgają dna. Czy ktoś myśli, że telefon w sieci kupujemy ze względu na obecność w reklamach takich ludzi? Najwyżej może to nas zniechęcić. Pomyślcie proszę zanim wybierzecie twarz albo róbcie jakieś ankiety i pytajcie ludzi o zdanie...
Awatar użytkownika
Ala

Ala Wto Mar 06, 2018 8:43 pm

Majewski chlopie przestań reklamować te telefony bo wzbierasz mnie z tymi reklamami na wymioty to istne wypociny
Awatar użytkownika
Antychytrus

Antychytrus Sob Mar 10, 2018 8:07 am

Takie reklamy jakie społeczeństwo. Irytujace są zdrobnienia, dziecięce seplenienie, infantylność. Czy wy nas macie za idiotów?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości